ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Обладнання синхронізації  ≈  "DomainTime II"

"DomainTime II"

          

DomainTime II

DomainTime II являє собою всеосяжне програмне рішення, що спрощує синхронізацію часу в мережі. Різносторонні клієнти часу і програмні сервери забезпечують підтримку мережевої ієрархії, синхронізовану з сервером часу базової GPS мережі. Зручні інструменти керування спрощують і автоматизують багато завданнь, пов'язаних з підтримкою актуального стану цих клієнтів. Функції контролю відстежують синхронізацію по мережі і повідомляють про всі наявні проблеми. Результатом цього є надійна система синхронізації часу, яка не вимагає великих витрат в керуванні та становить величезну цінність для цілісності мережі і додатків.

Характеристики:

  • Сервер часу і програмне забезпечення для керування точною синхронізацією часу по мережі;
  • Установка, оновлення, настройка, контроль та усунення несправностей всіх клієнтів часу з єдиної робочої станції;
  • Адаптується ієрархія за часом автоматично підлаштовується до змін у мережі, забезпечуючи тим самим доступ клієнтів до правильного часу;
  • Детальне протоколювання подій з метою перевірки часу;
  • Підтримка х64 архітектури і ОС Vista;
  • Всебічне рішення, яке спрощує синхронізацію часу на серверах і клієнтах мережі;
  • Безперервний моніторинг часу на клієнтах і серверах;
  • Автоматична генерація аварійного сигналу при виході мережі зі стану синхронізації;
  • 100% сумісність з усіма NTP серверами.
  • Клієнти DomainTime II

Повний клієнт - дозволяє задати джерела часу, повноваження, протоколи та налаштування точності годин. Він працює як сервіс фонової обробки, який усуває необхідність встановити час за допомогою команди або входу в систему користувача з правами на зміну часу на робочих станціях під управлінням ОС Windows NT/2000. Будь-який необхідний параметр можна задати вручну за допомогою відповідної панелі керування або клієнта, який може бути налаштований на повністю автоматичну операцію.

Простий клієнт - це повністю автоматичний клієнт часу. Приблизно в два рази менше пального клієнта за розміром і має обмежену кількість налаштувань. Простий клієнт не вимагає великих ресурсів і має низькі витрати за рахунок системних операцій.


Клієнт командного рядка DTSET - є багатопротокольним клієнтом часу, який може бути запущений вручну, за допомогою ярлика або в пакетному файлі. Даний клієнт використовується, якщо необхідно тільки синхронізувати час вручну або за допомогою скриптів.

Сервер DomainTime II

Сервіс фонової обробки, який отримує коректне час з надійного джерела часу, такого як сервер часу базової GPS мережі, а потім відразу ж встановлює правильний час на всіх робочих станціях мережі.

 

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.