ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Обладнання синхронізації  ≈  "DomainTime II"

"DomainTime II"

          

DomainTime II

DomainTime II являє собою всеосяжне програмне рішення, що спрощує синхронізацію часу в мережі. Різносторонні клієнти часу і програмні сервери забезпечують підтримку мережевої ієрархії, синхронізовану з сервером часу базової GPS мережі. Зручні інструменти керування спрощують і автоматизують багато завданнь, пов'язаних з підтримкою актуального стану цих клієнтів. Функції контролю відстежують синхронізацію по мережі і повідомляють про всі наявні проблеми. Результатом цього є надійна система синхронізації часу, яка не вимагає великих витрат в керуванні та становить величезну цінність для цілісності мережі і додатків.

Характеристики:

  • Сервер часу і програмне забезпечення для керування точною синхронізацією часу по мережі;
  • Установка, оновлення, настройка, контроль та усунення несправностей всіх клієнтів часу з єдиної робочої станції;
  • Адаптується ієрархія за часом автоматично підлаштовується до змін у мережі, забезпечуючи тим самим доступ клієнтів до правильного часу;
  • Детальне протоколювання подій з метою перевірки часу;
  • Підтримка х64 архітектури і ОС Vista;
  • Всебічне рішення, яке спрощує синхронізацію часу на серверах і клієнтах мережі;
  • Безперервний моніторинг часу на клієнтах і серверах;
  • Автоматична генерація аварійного сигналу при виході мережі зі стану синхронізації;
  • 100% сумісність з усіма NTP серверами.
  • Клієнти DomainTime II

Повний клієнт - дозволяє задати джерела часу, повноваження, протоколи та налаштування точності годин. Він працює як сервіс фонової обробки, який усуває необхідність встановити час за допомогою команди або входу в систему користувача з правами на зміну часу на робочих станціях під управлінням ОС Windows NT/2000. Будь-який необхідний параметр можна задати вручну за допомогою відповідної панелі керування або клієнта, який може бути налаштований на повністю автоматичну операцію.

Простий клієнт - це повністю автоматичний клієнт часу. Приблизно в два рази менше пального клієнта за розміром і має обмежену кількість налаштувань. Простий клієнт не вимагає великих ресурсів і має низькі витрати за рахунок системних операцій.


Клієнт командного рядка DTSET - є багатопротокольним клієнтом часу, який може бути запущений вручну, за допомогою ярлика або в пакетному файлі. Даний клієнт використовується, якщо необхідно тільки синхронізувати час вручну або за допомогою скриптів.

Сервер DomainTime II

Сервіс фонової обробки, який отримує коректне час з надійного джерела часу, такого як сервер часу базової GPS мережі, а потім відразу ж встановлює правильний час на всіх робочих станціях мережі.

 

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.