ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Обладнання синхронізації  ≈  TimeProvider 1000/1100

TimeProvider 1000/1100

 • Економічний і компактний
 • Повністю резервований
 • До 64 резервованих по схемі 1:1 і конфігурованих виходів на систему
 • Найкращий у класі пристроїв з режимом утримання частоти (holdover) завдяки застосуванню технології SmartClock
 • Універсальні плати входів, виходів і задаючого генератора
 • Входи і виходи для Т1/Е1/2,048 Мгц / СС
 • Конструктиви з доступом спереду і ззаду
 • Відповідає СЕ

Збільшення обсягів високошвидкісної передачі даних, широкосмугових послуг мультимедіа і канально-пакетної конвергенції призвело до необхідності розвитку високоякісної синхронізації за межами первинної мережі - в міських і мережах ПД, станціях доступу.

Проте економіка синхронізації і функціональні вимоги до мереж доступу значно відрізняються від традиційних на базовій мережі. Зменшена кількість виходів, нижча вартість і в той же час підтримка нормативних показників РRS і SSU/SASE на такому ж рівні, як і для синхронізації первинної мережі, є обов'язковими вимогами для синхронізації малої станції або обладнання провайдера послуг. Апаратура TimeProvider™ компанії Microsemi ідеально підходить для задоволення цих вимог. Новітня архітектура апаратури TimeProvider забезпечує комбінування завдань відстежування вхідних опорних сигналів синхронізації, оцінки їх якості, фільтрації і розподілу вихідних опорних сигналів на одній універсальній платі входів, виходів і задаючого генератора (IOC - Inputs, Outputs, Clock).

Система TimeProvider

Головний конструктив

У головному конструктиві апаратури TimeProvider розміщуються плати IМС, IOC і панелі вхідних і вихідних з'єднувачів. Доступні з'єднувачі у вигляді проводових перемичок, ВNС, Siemens, DВ-9, SМВ і Турі 43. Є два варіанти головного конструктиву - з доступом ззаду (ЗRU) і спереду (4RU). У конструктиві забезпечується підключення до 32 виходів, що конфігуруються. Додаткова панель розширення (2RU) забезпечує підключення додаткових виходів (до 32), що в сумі дає до 64 конфігурованих виходи на повністю сконфігуровану систему. Виходи конфігуруються в чотирьох групах на сигнали Т1, Е1, 2,048 Мгц, 8 кгц або складні сигнали (СС).

Плата входів, виходів і задаючого генератора

У новітній конструкції застосовуються передові технології для комбінування функцій входів, виходів і задаючого генератора на одній компактній платі. Ця унікальна архітектура дозволяє забезпечити подвійне резервування плати IOC.

Плата IOC призначена для:

 • відстежування вхідних опорних сигналів синхронізації
 • оцінки стабільності вхідних сигналів
 • фільтрації і розподілення вихідних опорних сигналів синхронізації
 • забезпечення режиму утримання частоти при втраті всіх вхідних синхросигналів

Плати IOC можуть приймати один первинний вхідний еталонний сигнал 2,048, 5 або 10 Мгц і до двох вхідних сигналів Т1, Е1, 2,048 Мгц або СС. Плати IOC забезпечують до 64 вихідних конфігурованих сигналів Е1, 2,048 Мгц, 8 кГц або СС.

Плата керування інформацією

Конфігурування, технічне обслуговування і керування апаратурою TimeProvider виконується за допомогою IМС. IМС здійснює збір інформації про стан від плат IOС, а крім того, виявлення аварійних сигналів. Ця інформація потім надходить в систему керування мережею і/або конфігурації.

Технологія SmartClock

Технологія компанії Microsemi SmartClock™ покращує якісні показники і точність частоти генераторів. За допомогою інтелектуальних алгоритмів апаратно-програмних засобів SmartClock "вивчає" ефекти старіння в задаючому генераторі, поки він знаходиться в режимі захоплення по еталонному сигналу, і зберігає цю інформацію в пам'яті. При втраті вхідних еталонних сигналів або їх непридатності SmartClock використовує збережені дані для компенсації зміни частоти, і TimeProvider продовжуватиме видавати високостабільні опорні сигнали.

Призначення

Гнучке, компактне, дешеве, унікальне комбінування функцій входів, виходів і задаючого генератора на одній платі апаратури TimeProvider робить її ідеальним економним пристроєм синхронізації для використання на первинній мережі і мережах доступу, навіть тоді, коли мережі прості і вартість обладнання повинна бути низькою.

Загальні технічні дані

Нормативні документи
Вхідні сигнали
Вихідні сигнали
Режим утримання частоти
SSM
Передача даних
Керування
Конфігурування
Живлення
Робоча температура

GR-1244, ANSI T1/101, ITU-T-G.823 и G.703
2,048; 5 или 10 МГц; Т1; Е1; 2,048 МГц або СС
Т1; Е1; 2,048 МГц; 8 КГц або СС
2,7х10-9/день (кварц)
GR-378-CORE и МСЭ-Т G.704
RS-232, DB-9, RJ-45
TimeScan або TimePictra
SynCraft
Від –36 до –72 В постійного струму
Від 0 до 50 о С

Входи
Кількість входів
З`єднувачі


1х2,048; 5 або 10 МГц; 2хТ1; Е1; 2,048 МГц або СС
Перемички, BNC, Siemens, DB-9, SMB, Type 43

Виходи
Кількість виходівТипи
З`єднувачі


64 на IOC
до 32 вихідних з`єднань на головній полиці
до 32 додаткових вихідних з`єднань на панелі розширення
Т1; Е1; 2,048 МГц; 8 КГц або СС
Перемички, BNC, Siemens, DB-9, SMB, Type 43

Габариты
Полиця з доступом спереду
Полиця з доступом ззаду
Панель розширення


176 мм х 484 мм х 258 мм
132 мм х 434 мм х 258 мм
89 мм х 434 мм х 130 мм

Перспективні  можливості 
Ресинхронізація
Інтегрований вхід GPS
SNMP, SNTP

 

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.