ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання

Nexus8620 Система тестування роумінгу

 

 

Nexus 8620

Система тестування роумінгу Nexus 8620 забезпечує комплексне та автоматизоване тестування для спостереження "якості обслуговування" стільникового зв`язку. Nexus 8620 підтримує такі бездротові мережеві технології, як:

 • GPRS
 • GSM

Тестування за допомогою реальних SIM карт

Система Nexus8620 використовує реальні SIM карти, з яких взяті профілі і параметри користувача стільникового зв'язку. Доступні комплексні тестові кампанії для наступних послуг стільникового зв'язку: 

 • Міжнародний роумінг
 • Базові виклики / додаткові послуги
 • Передача даних (email, ftp, http)
 • Послуги SMS / MMS

Система Nexus 8620 є централізованим і автоматизованим тестовим рішенням, потужний планувальник якого дозволяє одночасне проведення тестових кампаній численними користувачами. Погіршення або перебої зв'язку відзначаються повідомленнями про збої по пороговому значенню.

Ключові переваги

 • Активне спостереження роумінгу користувачів стільникового зв'язку
 • Перевірка якості зв'язку для голосових послуг та передачі даних в GPRS та GSM мережах
 • Центральний сервер SIM карт, що надає доступ до реальних SIM карт для полегшення адміністрування абонентів
 • Повідомлення про збої по пороговому значенню для раннього виявлення порушення або погіршення зв'язку
 • Доступ до основного інтерфейсу для збільшення ефективності тестових ресурсів

Опис Nexus8620

Система Nexus 8620 є унікальним мережевим рішенням "якості обслуговування", для безперервного та автоматизованого спостереження  за бездротовим зв'язком. Система стежить за правильністю функціонування та необхідною доступністю GPRS та GSM зв'язку, перевіряючи, для прикладу, SMS, MMS і передплачені послуги як для власних, так і для кінцевих користувачів з доступом до роумінгу.

Складові компоненти системи Nexus 8620:

 • Nexus8620 Test Control Unit (TCU)
  Системне програмне забезпечення та додатки запускаються на комп`ютерах SUN. Система використовує програмне забезпечення Solaris як операційне системне програмне забезпечення та бази даних Sybase для зберігання всіх даних. Nexus 8620 роумінг тест-система може бути налаштована в автономному режимі або як клієнт - сервер.
 • Nexus8620 Test Unit 3 (TU3)                                                                                                                                                     Nexus8620 TU3 обладнана різними видами модулів, які підключаються до відповідних інтерфейсів в основній мережі.Передбачається до шести інтерфейсних карт на 19 " шасі.

 • Nexus8620 Central SIMcard Server (CSS)
 • Сервер сім-карт може вміщувати сотні сім-карт,що встановлюються безпосередньо в Test Unit 3. Дані сім-карти можуть бути доступні для виконання різних випробувань одночасно.

Nexus 8620  не використовує повітряний інтерфейс і одночасно перевіряє зв'язок і достовірність SIM картки. Більше того, вона генерує повідомлення про збої по пороговому значенню для миттєвого одержання повідомлення про порушення або погіршення зв'язку - часто навіть до того, як абонент зауважив наявність проблеми.

Графічний планувальник контролює виконання тестів, збережених у вигляді тестових файлів в контролюючому тестування пристрої. Її потужна система управління ресурсами дозволяє одночасне проведення тестів численними користувачами без будь-яких конфліктів. Результати тестування надаються у легкому для розуміння графічному форматі, оптимізованюму для швидкої локалізації несправності і показу якомога більше подробиць.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.