ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Обладнання синхронізації  ≈  Система контролю параметрів сигналів синхронізації TimeWatch

Система контролю параметрів сигналів синхронізації TimeWatch

 

 • Гарантія якості мережі синхронізації;
 • Безперервний моніторинг;
 • Аналіз технічних характеристик;
 • Одночасне відстежування більш 100 контрольних точок кожної секунди;
 • Простота налаштування;
 • Точна локалізація аварії;
 • Отримання даних по Ethernet, GSM/GPRS, Dial-up;
 • Зменшення загального часу простою мережі зв`язку;
 • Скорочення втрат операторів мереж зв`язку.

Важливим елементом технічної експлуатації мережі синхронізації є організація системи управління мережевими елементами, що входять до її складу. За допомогою відповідного програмного забезпечення контролюється якість синхронізації, як окремих мережевих елементів, так і їх сукупності в мережі синхронізації. На сьогоднішній день постійний моніторинг за якістю синхронізації можливий тільки на малій кількості вузлів. Це вузли, де встановлено устаткування синхронізації мереж зв'язку. Проведення робіт з вимірювання параметрів синхронізації в будь-якому іншому вузлі коштують достатньо дорого.

З метою зменшення витрат операторів мереж зв'язку, компанія Symmetricom створила нову систему моніторингу якості мережі синхронізації – TimeWatch. Ця система дозволяє одночасно відстежувати більше 100 контрольних точок щомиті. Вона також дає можливість точно встановлювати і швидко реагувати на аварійні ситуації в мережі синхронізації оператора телекомунікацій, що дозволяє зменшити час простою мережі і значно скоротити втрати.

Система моніторингу TimeWatch складається з 2-х частин:  просторово рознесених датчиків і сервера. 

Датчик встановлюється в точках вимірювання і отримує параметри синхронізації з'єднання щодо опорного сигналу. Отримані дані за допомогою Ethernet, GSM/GPRS або з'єднання DialUp передаються на сервер. Сервер здійснює функцію постійного моніторингу якості всієї мережі синхронізації, включаючи аналіз і сповіщення про аварійні ситуації на мережі.

Датчик TimeWatch

Датчик вимірює помилку часового інтервалу (TIE) і розраховує максимальну похибку часового інтервалу (MTIE) відносно опорного сигналу.  Існують 3 типи датчиків TimeWatch:

 • датчик TimeWatch Reference 
 • датчик TimeWatch Standard 
 • датчик TimeWatch Lite

Датчик TimeWatch Reference

Цей тип датчика, використовуючи вбудований приймач GPS, дозволяє виміряти сигнал, що подається на вимірювальний вхід відносно сигнала генератора, веденого GPS. Датчик забезпечує контроль отриманих даних і, у разі погіршення параметрів мережі синхронізації, з'єднується з сервером, формуючи аварійні сигнали. Сигнал, отриманий від веденого генератора GPS, може використовуватись для синхронізації іншого устаткування через додатковий вихід датчика.

Датчик TimeWatch Standard

Датчик TimeWatch Standard використовує вбудований пристрій вимірювання фази для вимірювання відносного МТІЕ між вимірювальним і еталонним входами. Датчик забезпечує розрахунок МТІЕ і, у разі погіршення параметрів мережі синхронізації, з'єднується з сервером, формуючи аварійні сигнали. Якщо на вході еталону сигнал 2,048 Мгц то він також придатний для синхронізації іншого устаткування через додатковий вихід датчика.

Датчик TimeWatch Lite

Цей датчик використовує існуючу систему синхронізації: PRS або SSU, щоб забезпечити вимірювання фази, і при цьому робить можливою рентабельну реалізацію на вузлі, де вже встановлені пристрої синхронізації. Система синхронізації вимірює TIE і розраховує МТІЕ, тоді як датчик відповідає за з'єднання з сервером і, у разі погіршення параметрів мережі синхронізації, формує аварійні сигнали.

Сервер TimeWatch

Сервер отримує всі аварійні сигнали зі всіх датчиків. Сервер запускається на персональному комп'ютері і управляється за допомогою Web-браузера. TimeWatch містить базу даних по всіх датчиках, на яких були зафіксовані перевищення запрограмованих масок МОВІ. За допомогою конфігурованої карти, реалізованої в програмному забезпеченні, можлива навігація по розгалужених датчиках. Мережа і окремі датчики можуть конфігуруватися за допомогою сервера. Існує три типи рівня доступу до сервера з різними паролями до кожного з них:

Користувач: Моніторинг аварійних ситуацій і параметрів мережі синхронізації.

Менеджер: Моніторинг і конфігурація датчиків, а також встановлення порогів маски при перевищенні яких формуються аварійні сигнали.

Розробник: Конфігурація мережі моніторингу, додавання і/або видалення нових датчиків. Задання їх імен і місце розташування на карті структури мережі моніторингу.


Технічні характеристики

Живлення:  48 Вольт
Розміри: 45х355х130 мм
Роз`єми:
Вимірювальний вхід: несиметричний 75 Ом (BNC)
Опорний вхід: несиметричний 75 Ом (BNC)
Порт управління: 9ти-піновий (D-тип)
Рекомендації до сервера:
Pentium 3 - 800 MHz або краще;
1 Гб вільного місця на жорсткому диску
Windows 2000 Workstation або Server

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM, електронна версія якого в січні 2019 року буде розміщена на сайті (www.wircom.ua).

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2018.
Всі права захищені.