ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку  ≈  Аналізатори протоколів   ≈  Серія аналізаторів протоколів Acterna Domino

Серія аналізаторів протоколів Acterna Domino


  • Ідеально підходить для перетворення існуючої мережі або для її подальшого розвитку;
  • Розпізнавання більше 1000 і повне декодування більше 400 протоколів по всіх семи рівнях моделі OSI;
  • Використання автоматичних конфігурацій для швидкої настройки;
  • Фільтрація, вказівка певної ділянки для аналізу даних, а також статистика в графічному і табличному вигляді;
  • Використання пристрою віддаленого доступу DominoServer;
  • Використання опцій Examine, Wizard, Mentor;
  • Повна сумісність зі всіма портативними комп'ютерами, які базуються на операційних системах Windows.
  • Сумісність зі всіма іншими аналізаторами протоколів серії Domino, для аналізу мультисегментів і мультитопологій;
  • Використання незалежних високопродуктивних процесорів з RISC-архітектурою

Аналізатори протоколів серії Domino - це група портативних аналізаторів для використання при аналізі сучасних складних мереж зв'язку з різноманітною топологією. За допомогою цієї серії можливе відстежування активних процесів, декодування всіх основних протоколів та імітація мережевого трафіку, що робить цей пристрій прекрасним засобом для використання при коректуванні несправностей і відстежуванні прикладних рішень клієнт/сервер в мережевому устаткуванні, де відбувається аналіз.

Серія Domino повністю сумісна з пристроєм віддаленого доступу DominoServer. При розміщенні сервера DominoServer і до 8-ми аналізаторів Domino в різних віддалених точках, можна проводити моніторинг і коригування несправностей на відстані. З урахуванням наявності інтерфейсу для перегляду і можливості управління декількома аналізаторами Domino, немає необхідності в фахівцеві з мереж на місці для виявлення неполадок. Натомість оператор має можливість видаленого моніторингу мережі (встановлювати з'єднання, запускати додатки, переривати з'єднання), проведення аналізу або завантаження "захопленої" інформації для подальшого дослідження - все це без переривання процедури аналізу. Також є можливість одночасно зв'язуватися з декількома серверами DominoServer для аналізу сегментів в різних точках.

У аналізаторах протоколів серії Domino наявні наступні опції:

Examine

Опція дозволяє користувачам декодувати і відображати трафік, що передається по аналізованій мережі; не потребує відключення функцій "захоплення" або моніторингу. Examine має в своєму розпорядженні функції прискореної фільтрації і пошуку, а також дозволяє користувачеві створювати індивідуальні стеки протоколів.

Wizard

Для виконання перевірок стану мережі і проектування потужностей можна використовувати додаток Wizard з функцією створення звітності. При використанні аналізаторів серії Domino цей додаток незамінний, оскільки забезпечує розширені і деталізовані дані. Функція створення звітів Wizard забезпечує адаптовані звіти про стан мережі.

Mentor

Mentor є визнаним лідером серед прикладних програм для експертного аналізу. При використанні цього додатку для роботи з даними, зібраними аналізаторами Domino, забезпечується повна ідентифікація проблеми з докладними описами і рекомендаціями по усуненню несправності.

Інформація, яка необхідна для роботи з аналізаторами протоколів серії Domino може бути отримана за допомогою вбудованої довідкової системи. Вона має контекстну структуру і автоматично видає відповідну інформацію щодо компоненту меню або вікна, що проглядається.

Всі аналізатори протоколів серії Domino мають дуже високу продуктивність за рахунок оснащення незалежними процесорами з RISC-архітектурою, кожний з яких виконує певні функції (функції "захоплення" і декодування трафіку). Між собою процесори зв'язані високошвидкісними з'єднаннями, за допомогою яких усуваються "вузькі місця" у взаємодії і є можливість аналізувати трафік в режимі реального часу.

DominoATM

За допомогою DominoATM можливий моніторинг SVC (switched virtual circuit), відстежування QoS, функції "захоплення", декодування і передачі. DominoATM підтримує широкий спектр інтерфейсів АТМ, а також функцію IMA (інвертоване мультиплексування для АТМ).

DominoWAN

Аналізатор протоколів DominoWAN дозволяє аналізувати мережі WAN до 2 Мбіт/с, імітує мережевий трафік мереж з інтерфейсами RS232/V.24, V.35, RS449/V.36, RS530, V.11, 2 Мбіт/с - ETSI, T1/DS0/1.544 Мбіт/с і ISDN BRA. Вхідна функція LANLink дозволяє розформовувати пакети даних для декодування і аналізу потоку LAN, який проходить по мережах WAN, що дозволяє відокремлювати значущі дані навантаження LAN від службових даних передачі з метою максимально використовувати пропускну спроможність дорогих з'єднань WAN.

Аналізатори протоколів DominoWAN також забезпечують додатки програмного забезпечення для аналізу специфічних типів мережевого трафіку WAN: X.25, Frame Relay і SNA. Включено також повнофункціональне тестування BERT.

DominoFE

DominoFE (Fast Ethernet) підтримує інтерфейси Ethernet 10 і 100 Мбіт/с у напів- і повнодуплексному режимах з автоматичним квитуванням.

DominoHSSI

DominoHSSI забезпечує декілька фізичних інтерфейсів в одному модулі. Архітектура, що підтримує високі швидкості передачі, дозволяє працювати з швидкостями до 52 Мбіт/с в інтерфейсах HSSI і до 15 Мбіт/с у всіх інших інтерфейсах. Забезпечується підтримка бітово-орієнтованих протоколів WAN на базі HDLC, включаючи РРР, маршрутизатор/комутатор і frame relay.

DominoGigabit

Аналізатор протоколів DominoGigabit призначений для моніторингу, коригування несправностей та імітації основного устаткування Gigabit Ethernet, з можливістю повнодуплексної передачі, "захоплення" даних, фільтрації і видачі статистичних даних. Шляхом одночасної генерації і отримання потоку сигналу, аналізатори DominoGigabit є ідеальними засобами для еталонного тестування і відстежування проблем в маршрутизаторах, комутаторах, шлюзах та іншому устаткуванні перед інсталяцією або після модернізації діючої мережі.

DominoLAN

Аналізатор DominoLAN призначений для моніторингу, коригувагння несправностей та імітації мережевого трафіку в інтерфейсах Ethernet.

DominoNAS

DominoNAS - це система мережевого аналізу і декодування трафіку ЛВС програмними засобами з використанням персонального комп'ютера на базі Windows. Встановивши DominoNAS на переносний комп'ютер, управляючий персонал отримує в своє розпорядження портативний мережевий аналізатор, що підтримує функції експертного аналізу, декодування протоколів, повної статистики і моніторингу подій. Для розподіленого аналізу DominoNAS має в своєму розпорядженні трьох агентів, встановлених на різних віддалених один від одного персональних комп'ютерах. Після установки агенти забезпечують можливість віддаленого доступу для моніторингу, «захоплення» даних і подальшого аналізу. Повноцінна робота зі всіма аналізаторами протоколів Domino для дослідження повнодуплексних мереж LAN, WAN і АТМ - шляхом підключення аналізатора Domino до персонального комп'ютера з програмним забезпеченням DominoNAS.


Технічні характеристики

Споживана потужність – 150 Вт
Джерело живлення – 100-200 В (AC), 50/60 Гц
Розміри -  290х286х71 мм (в середньому)
Середня температура:
для використання – від +5 до +40°С
для зберігання і транспортування – від –20 до +60°С

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM, електронна версія якого в січні 2019 року буде розміщена на сайті (www.wircom.ua).

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2018.
Всі права захищені.