ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку  ≈  Аналізатори протоколів   ≈  Серія аналізаторів протоколів Acterna Cyclone

Серія аналізаторів протоколів Acterna Cyclone

 

 • ідеально підходить для перетворення існуючої мережі або для її подальшого розвитку;
 • просте підключення до аналізованої мережі;
 • використання автоматичних конфігурацій для швидкої настройки;
 • інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс;
 • використання програмних додатків Examine і Mentor;
 • розпізнавання більше 1000 і повне декодування більше 500 протоколів по всіх семи рівнях моделі OSI;
 • повний аналіз в режимі реального часу до 32000 IP-з'єднань;
 • можливість віддаленого доступу до приладів.

Прилади цієї серії Cyclon  призначені, перш за все, для вирішення завдань міжмережевої взаємодії, оптимізації і підвищення ефективності роботи складних мереж LAN, WAN, IP, АТМ.

В серію Cyclon увійшли наступні прилади побудовані на єдиній платформі:

DA-3200 – Аналізатор мереж IP;

DA-3400
– Аналізатор мереж ATM, Fast/Gigabit Ethernet, VoIP, IP в  мобільних мережах зв`язку (GPRS, GTP,UMTS);

DA-3600 – Аналізатор IP over SDH


В аналізаторах серії Cyclone присутні наступні програмні додатки:

Examine

Цей програмний додаток дозволяє технічному персоналу декодувати і відображати передаваний трафік по аналізованій мережі. Examine не вимагає відключення функцій "захоплення" або моніторингу. Examine має функції прискореної фільтрації і пошуку, а також дозволяє користувачеві створювати індивідуальні стеки протоколів.

Mentor

Mentor є визнаним лідером серед програмних додатків для експертного аналізу. При використанні цього додатку для роботи з даними, зібраними аналізаторами серії Cyclone, забезпечується повна ідентифікація проблеми з докладними описами і рекомендаціями по усуненню несправності.


DA-3200
– Аналізатор мереж IP

 • забезпечується доступ до всіх послуг IP, а також протоколів мережевого рівня;
 • передбачені всі технології канального доступу, з якими мають справу оператори мереж передачі даних, включаючи Frame Relay, PPP, HDLC, Cisco HDLC, X.25, PRI ISDN;
 • можливість доступу до стандартних інтерфейсів: E1, V.35, RS232, RS449, X.21 і RS530;
 • оцінка і аналіз якості VoIP-з'єднань в режимі реального часу (DA3200 з опцією VOIP).

Аналізатор DA-3200 допомагає у виявленні і вирішенні проблем на рівні фізичного з'єднання, транспортних протоколів і користувацьких додатків, а також надає всю необхідну інформацію по IP в розпорядження технічного персоналу.

На аналізатор можливо також покласти функції спостереження за мережею. При цьому програма експертного аналізу автоматично відстежить і виявить найбільші проблеми,які часто зустрічаються, в режимі реального часу, і з появою певної події привласнить йому часову мітку, датуватиме і зареєструє його (присутність при цьому оператора не обов'язкова). DA-3200 також здійснює співставлення схожих подій, що значною мірою допомагає технічному персоналу у виявленні причин, які їх викликають.


DA-3400 – Аналізатор мереж Fast/Gigabit Ethernet, ATM,VoIP, IP в мобільних мережах зв`язку (GPRS, GTP, UMTS)

 • аналіз Ethernet мереж зі швидкістю передачі інформації 10/100/1000 Мбіт/с
 • аналіз WAN мереж від E1 до E3 для Frame Relay, PPP, HDLC, Cisco HDLC і PRI ISDN;
 • підтримка різноманітних фізичних інтерфейсів;
 • вимірювання параметрів WEB - трафіку (HTTP) і E-mail - трафіку (SMTP, POP3);
 • оцінка і аналіз якості VOIP і VOATM в режимі реального часу;
 • аналіз сигналів сигналізації VOIP, VOATM, ISDN, ОКС7;
 • аналіз тунельних протоколів L2TP, GRE і GTP.

DA-3400 - це багатофункціональний аналізатор, що тестує в режимі реального часу одночасно всі рівні моделі OSI мережі передачі даних, починаючи від стану і якості роботи фізичного каналу і закінчуючи рівнем додатків. За допомогою даного приладу можна значно полегшити пошук і усунення несправностей в мережах передачі даних для технічного персоналу. Можливість легко ідентифікувати проблеми, пов'язані з сеансами зв'язку IP і віртуальними каналами зв'язку. Аналізатор дозволяє тестувати VOIP і VOATM в режимі реального часу, включаючи захоплення і декодування всіх протоколів, які пов'язані з передачею голосу (H.323, H.225, H.245, CIP, RSVP, RTP, RTCP, MGCP, MEGACO). Є підтримка аналізу сигналів сигналізації VOIP, VOATM, ISDN, ОКС і аналізу тунельних протоколів L2TP, GRE і GTP.

 

DA-3600 – Аналізатор IP-over SDH/SONET

 • забезпечується доступ до всіх послуг IP, а також протоколів мережевого рівня, які циркулюють по мережі SDH;
 • контроль і пошук несправності до рівня STM-16;
 • спостереження більш ніж за 160 000 потоками даних, що проходять по мережі SDH;
 • підтримка Network Timing Protocol (NTP);
 • індикація та аналіз сигналів сигналізації фізичного і канального рівня моделі OSI;

Аналізатор мереж передачі даних DA-3600 призначений для контролю і пошуку несправностей в мережах пакетної передачі даних поверх SDH. Завдяки повному контролю всіх мережевих з'єднань, DA-3600, може бути вдало використаний для аналізу і підтримки високошвидкісних мереж передачі даних в мережах SDH. Незаперечною перевагою аналізатора DA-3600 є простота його використання в порівнянні з існуючими аналогами. У функціональні можливості приладу також входить контроль якості послуг (QOS) і підтримка нової технології MPLS.


Технічні характеристики

Споживаєма потужність: 130 Вт

Джерело живлення: 100-240 В (AC), 50/60 Гц

Розміри:  270х320х65 мм (в средньому)

Середня температура:
для використання – від +5 до +40°С
для зберігання і транспортування – від –20 до +60°С

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.