ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування SDH/PDH мереж зв`язку  ≈  Аналізатор систем DWDM OSA - 155

Аналізатор систем DWDM OSA - 155

  • Аналізатор систем DWDM з міжканальними інтервалами 50 ГГц/0.4 нм і вище
  • Вимірювання співвідношення сигнал / шум
  • Дистанційне керування
  • Сенсорний екран
  • Система взаємозамінних адаптерів для сумісності зі всіма використовуваними оптичними конекторами
  • Міцний компактний корпус (вага 9 кг)

Прилад OSA-155 - аналізатор оптичного спектру для систем DWDM, що пропонує функції вимірювань хвилевої довжини, потужності і співвідношення сигнал/шум оптичного сигналу з різними несучими або сигналів з довжиною хвилі в діапазоні від 1500 до 1620 нм з канальними інтервалами до 50 ГГц/0.4 нм. При максимальній канальній потужності в розмірі +15 дБм, можливе вимірювання до 32-х каналів і відображення результатів WDM у вигляді таблиці. При зменшенні потужності можна вимірювати від 32-х каналів до 256-и. У розширеному діапазоні хвилевої довжини від 1450 до 1650 нм можна проводити вимірювання оптичних каналів спостереження (OSC).

Результати вимірювань відображаються на рідкокристалічному сенсорному дисплеї у вигляді графіків повного спектрального аналізу або у вигляді таблиці WDM, в якій приводяться з несучими DWDM.

Є інтерфейси для виведення результатів вимірювань на зовнішній принтер (послідовний інтерфейс V.24/RS-232 і паралельний Centronics), а також для дистанційного керування, діагностики і моніторингу за допомогою модему або в локальній мережі (через набір протоклов TCP/IP). При використанні програмного забезпечення CATS Test Case дистанційне керування через інтерфейси V.24/RS-232 або IEEE 488/IEC 625 стає повністю автоматизованим.

Вимірювач підтримує роботу з персональним комп'ютером в середовищі Microsoft Windows і дозволяє зберігати результати в базі даних з використанням звичайного програмного забезпечення, наприклад табличного процесора Excel. Вимірювач OSA-155 має драйвери для збереження даних на жорсткий або гнучкий диски, а також для завантаження оновлених версій програмного забезпечення.

Вивід з моніторингом дозволяє вибирати окремі канали без дії на сам сигнал багатоканальної передачі. Цифровий сигнал у вибраному каналі можна досліджувати за допомогою аналізатора бітових помилок (наприклад, ANT-20), що має оптичних вхід.

З урахуванням призначення пристрою для вимірювань в звичайних робочих умовах, конструкція має значну механічну міцність і може живитися від батарей (прилад дозволяє працювати при живленні від акумуляторів до 4 годин) або мережі змінного струму. Вага вимірювача не перевищує 9 кг.


Стандартні режими роботи аналізатора:

Режим GRAPH

Режим GRAPH дозволяє відобразити рівень повної потужності записаного сигнального спектру. Рівень потужності передачі окремих каналів системи, включаючи спектр внесених перешкод (ASE) оптичних підсилювачів можна швидко визначити для будь-якої хвилевої довжини. Графіки результатів можна завантажувати в один з чотирьох елементів пам'яті і відображати без видалення поточного графіка. Це дозволяє порівнювати рефлектограмми однієї і тієї ж системи, записані в різних умовах, в режимі реального часу або аналізувати їх в режимі оф-лайн.

Максимальні значення різниці рівня потужності в DWDM каналах передачі, які перевищують регульований пороговий рівень, можна визначити з високим ступенем точності одним натисненням клавіші, що включає функцію "Power Difference" (Різниця показників потужності).

Дані вимірювань зображуються на дисплеї у вигляді рефлектограмм (DWDM спектру). Можна зберігати еталонні рефлектограми і відображати відмінності між двома результатами вимірювань. Цей режим особливо актуальний для прискореного пошуку помилок. Кожне вимірювання і кожен графік з мінімальними, максимальними значеннями або рефлектограмму відмінностей можна зберігати як спеціальну групу даних. Ці збережені дані не залежать від поточної конфігурації пристрою і можуть аналізуватися в режимі оф-лайн.

Режим WDM

Аналіз результатів вимірювань в числовому представленні проводиться в режимі WDM. Результати відображаються в таблицях, відповідно до автоматичної ідентифікації каналів DWDM або згідно з наперед встановленою сіткою каналів DWDM. Окрім цього, відображення у вигляді графіка із стовпцями дозволяє відстежувати рівень окремих несучих, що полегшує завдання з виявлення мінімальних рівнів. На відміну від визначення рівнів повної потужності в режимі GRAPH, розрахунок так званої композитної потужності всіх каналів системи проводиться і відображається в режимі WDM безпосередньо.

Для кожного каналу DWDM обчислюються значення OSNR, що дозволяє оперативно і автоматично виявляти канали, в яких містяться помилки.

Режим FILTER

Режим FILTER підтримується пристроями, що мають можливість виводу з моніторингом. Цей режим використовується для вибору одного каналу DWDM зі всього спектру. Цей канал можна потім аналізувати за рівнем цифрового сигналу за допомогою тестера SDH/SONET, обладнаного оптичними інтерфейсами (наприклад, ANT-20). Іншими словами, окремий канал в системі з декількома несучими може бути вибірково перевірений на наявність бітових помилок, помилок циклової структури і аварійних станів. Можливо також проведення вимірювань джитера.


Технічні характеристики

Діапазон вимірювань
Довжина хвилі: 1450 … 1650 нм (182 … 206 ТГц)
Потужність в каналі (до 32 каналів): -60 … +15 дБм
Співвідношення сигнал / шум, OSNR:

  • ±0.2 nm / ±25 GHz . . . . . . . . . . . . . . .34 dB
  • ±0.4 nm / ±50 GHz . . . . . . . . . . . . . .>35 dB
  • ±0.8 nm / ±100 GHz . . . . . . . . . . . . .>40 dB

Кількість емулюємих каналів: до 256

Екран
Тип: кольоровий сенсорний 10.4”  TFT
Розподільча здатність: 640х480 VGA

Інтерфейси підключення:
Зовнішнього принтера: LPT (Centronics)
Управління: RS232/V.24
Опція: GPIB (PCMCIA)
Додаткові порти підключення: клавіатура, зовнішній монітор, мишка, 2 х PCMCIA

Вимірювання частоти / довжини хвилі
Роздільна здатність: 0.005 нм / 0.6 ГГц
Точність вимірювань:  ±0.04 nm / ±5 GHz

Живлення:

Сухі або акумулятори: NiMH (2 години роботи)
Постійна напруга: 12 – 26 В
Змінна напруга: 88 – 264 В

Температура:
Робоча: +5…+40  C
Зберігання: -20…+70 °С

Габарити:
350мм х 280мм х 150мм (ДхВхШ)

Вага:
9кг (з батареями)

Вимірювання потужності
Роздільна здатність: 0.001 дБ
Точність вимірювань:  ±0.5 дБ
Лінійність: ±0.1 дБ

Оптичний вхід
Потужність відбитого сигналу: > 35 дБ
МАХ рівень сигналу на вході: +30 дБм
Тип ОВ: SM 9/125 мкм
Конектори: FC, SC, DIN та ін.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.