ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування SDH/PDH мереж зв`язку  ≈  Аналізатор систем DWDM OSA - 155

Аналізатор систем DWDM OSA - 155

  • Аналізатор систем DWDM з міжканальними інтервалами 50 ГГц/0.4 нм і вище
  • Вимірювання співвідношення сигнал / шум
  • Дистанційне керування
  • Сенсорний екран
  • Система взаємозамінних адаптерів для сумісності зі всіма використовуваними оптичними конекторами
  • Міцний компактний корпус (вага 9 кг)

Прилад OSA-155 - аналізатор оптичного спектру для систем DWDM, що пропонує функції вимірювань хвилевої довжини, потужності і співвідношення сигнал/шум оптичного сигналу з різними несучими або сигналів з довжиною хвилі в діапазоні від 1500 до 1620 нм з канальними інтервалами до 50 ГГц/0.4 нм. При максимальній канальній потужності в розмірі +15 дБм, можливе вимірювання до 32-х каналів і відображення результатів WDM у вигляді таблиці. При зменшенні потужності можна вимірювати від 32-х каналів до 256-и. У розширеному діапазоні хвилевої довжини від 1450 до 1650 нм можна проводити вимірювання оптичних каналів спостереження (OSC).

Результати вимірювань відображаються на рідкокристалічному сенсорному дисплеї у вигляді графіків повного спектрального аналізу або у вигляді таблиці WDM, в якій приводяться з несучими DWDM.

Є інтерфейси для виведення результатів вимірювань на зовнішній принтер (послідовний інтерфейс V.24/RS-232 і паралельний Centronics), а також для дистанційного керування, діагностики і моніторингу за допомогою модему або в локальній мережі (через набір протоклов TCP/IP). При використанні програмного забезпечення CATS Test Case дистанційне керування через інтерфейси V.24/RS-232 або IEEE 488/IEC 625 стає повністю автоматизованим.

Вимірювач підтримує роботу з персональним комп'ютером в середовищі Microsoft Windows і дозволяє зберігати результати в базі даних з використанням звичайного програмного забезпечення, наприклад табличного процесора Excel. Вимірювач OSA-155 має драйвери для збереження даних на жорсткий або гнучкий диски, а також для завантаження оновлених версій програмного забезпечення.

Вивід з моніторингом дозволяє вибирати окремі канали без дії на сам сигнал багатоканальної передачі. Цифровий сигнал у вибраному каналі можна досліджувати за допомогою аналізатора бітових помилок (наприклад, ANT-20), що має оптичних вхід.

З урахуванням призначення пристрою для вимірювань в звичайних робочих умовах, конструкція має значну механічну міцність і може живитися від батарей (прилад дозволяє працювати при живленні від акумуляторів до 4 годин) або мережі змінного струму. Вага вимірювача не перевищує 9 кг.


Стандартні режими роботи аналізатора:

Режим GRAPH

Режим GRAPH дозволяє відобразити рівень повної потужності записаного сигнального спектру. Рівень потужності передачі окремих каналів системи, включаючи спектр внесених перешкод (ASE) оптичних підсилювачів можна швидко визначити для будь-якої хвилевої довжини. Графіки результатів можна завантажувати в один з чотирьох елементів пам'яті і відображати без видалення поточного графіка. Це дозволяє порівнювати рефлектограмми однієї і тієї ж системи, записані в різних умовах, в режимі реального часу або аналізувати їх в режимі оф-лайн.

Максимальні значення різниці рівня потужності в DWDM каналах передачі, які перевищують регульований пороговий рівень, можна визначити з високим ступенем точності одним натисненням клавіші, що включає функцію "Power Difference" (Різниця показників потужності).

Дані вимірювань зображуються на дисплеї у вигляді рефлектограмм (DWDM спектру). Можна зберігати еталонні рефлектограми і відображати відмінності між двома результатами вимірювань. Цей режим особливо актуальний для прискореного пошуку помилок. Кожне вимірювання і кожен графік з мінімальними, максимальними значеннями або рефлектограмму відмінностей можна зберігати як спеціальну групу даних. Ці збережені дані не залежать від поточної конфігурації пристрою і можуть аналізуватися в режимі оф-лайн.

Режим WDM

Аналіз результатів вимірювань в числовому представленні проводиться в режимі WDM. Результати відображаються в таблицях, відповідно до автоматичної ідентифікації каналів DWDM або згідно з наперед встановленою сіткою каналів DWDM. Окрім цього, відображення у вигляді графіка із стовпцями дозволяє відстежувати рівень окремих несучих, що полегшує завдання з виявлення мінімальних рівнів. На відміну від визначення рівнів повної потужності в режимі GRAPH, розрахунок так званої композитної потужності всіх каналів системи проводиться і відображається в режимі WDM безпосередньо.

Для кожного каналу DWDM обчислюються значення OSNR, що дозволяє оперативно і автоматично виявляти канали, в яких містяться помилки.

Режим FILTER

Режим FILTER підтримується пристроями, що мають можливість виводу з моніторингом. Цей режим використовується для вибору одного каналу DWDM зі всього спектру. Цей канал можна потім аналізувати за рівнем цифрового сигналу за допомогою тестера SDH/SONET, обладнаного оптичними інтерфейсами (наприклад, ANT-20). Іншими словами, окремий канал в системі з декількома несучими може бути вибірково перевірений на наявність бітових помилок, помилок циклової структури і аварійних станів. Можливо також проведення вимірювань джитера.


Технічні характеристики

Діапазон вимірювань
Довжина хвилі: 1450 … 1650 нм (182 … 206 ТГц)
Потужність в каналі (до 32 каналів): -60 … +15 дБм
Співвідношення сигнал / шум, OSNR:

  • ±0.2 nm / ±25 GHz . . . . . . . . . . . . . . .34 dB
  • ±0.4 nm / ±50 GHz . . . . . . . . . . . . . .>35 dB
  • ±0.8 nm / ±100 GHz . . . . . . . . . . . . .>40 dB

Кількість емулюємих каналів: до 256

Екран
Тип: кольоровий сенсорний 10.4”  TFT
Розподільча здатність: 640х480 VGA

Інтерфейси підключення:
Зовнішнього принтера: LPT (Centronics)
Управління: RS232/V.24
Опція: GPIB (PCMCIA)
Додаткові порти підключення: клавіатура, зовнішній монітор, мишка, 2 х PCMCIA

Вимірювання частоти / довжини хвилі
Роздільна здатність: 0.005 нм / 0.6 ГГц
Точність вимірювань:  ±0.04 nm / ±5 GHz

Живлення:

Сухі або акумулятори: NiMH (2 години роботи)
Постійна напруга: 12 – 26 В
Змінна напруга: 88 – 264 В

Температура:
Робоча: +5…+40  C
Зберігання: -20…+70 °С

Габарити:
350мм х 280мм х 150мм (ДхВхШ)

Вага:
9кг (з батареями)

Вимірювання потужності
Роздільна здатність: 0.001 дБ
Точність вимірювань:  ±0.5 дБ
Лінійність: ±0.1 дБ

Оптичний вхід
Потужність відбитого сигналу: > 35 дБ
МАХ рівень сигналу на вході: +30 дБм
Тип ОВ: SM 9/125 мкм
Конектори: FC, SC, DIN та ін.

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.