ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж  ≈  Тестери BRA і/або PRA доступу мережі ISDN IBT-100/-200/-300

Тестери BRA і/або PRA доступу мережі ISDN IBT-100/-200/-300

 

 • Вимірювання (імітація і аналіз) по всіх інтерфейсах базового (BRA) і/або первинного (PRA) доступу мережі ISDN;
 • Імітація (кінцеве і мережеве обладнання) і аналіз будь-яких типів інтерфейсів (S0/T0, U0, UP0, UP0/E, S2/T2, U2/G.704, PMP) включаючи аналоговий (телефонія);
 • Широкі можливості тестування послуг мережі ISDN;
 • Можливість швидкого тестування, завдяки використанню наперед запрограмованих профілів для кожного типу тестування;
 • Повністю програмовані тестові послідовності;
 • Використання графічного інтерфейсу;
 • Доступність у будь-який момент графічного і текстового довідкового матеріалу.Тестери IBT-100/-200/-300 призначені для використання при перевірці і обслуговуванні базового (BRA) і/або первинного (PRA) доступу ISDN.

  • IBT-100 – тестування ISDN BRA;
  • IBT-200 – тестування ISDN PRA;
  • IBT-300 – тестування ISDN BRA/PRA.

Прилади IBT-100 і IBT-200 можуть бути легко вдосконалені до IBT-300 шляхом встановлення простого програмного забезпечення.

Підтримують всі необхідні тести з будь-якими типами інтерфейсів, що пов'язані з мережами ISDN. Завдяки наявності автоматизації вимірювань (набір тестових послідовностей) є можливість визначення профілів користувача, що значно полегшує проведення тестування конкретного мережевого оточення. Редагування профілів може здійснюватися на персональному комп'ютері.

Тестери дозволяють не тільки виконувати всі класичні вимоги для вимірювання в мережі ISDN:

  • фізичний рівень;
  • рівень ISDN;
  • виділена лінія (без використання протоколу в D-каналі);

але і забезпечують наступні функції тестування:

  • рівень додатків;
  • вимірювання потоку E1 при тестуванні первинного доступу (BRA) ISDN;
  • аналіз сигналізації ETSI V5.1/V5.2.

Тестери IBT-100/-200/-300 є ідеальним засобом для діагностики і локалізації помилок додатків передачі даних, оскільки для роботи з ним не вимагається знання протоколів, використовуваних в додатках (PPP, MLP і т.д.).

Тестери IBT-100/-200/-300 в основному використовуються для аналізу протоколу в D-каналі мереж ISDN. Для ефективнішої реалізації цього, можливе комбіноване використання тестерів з системою експертного аналізу ISDNPartner. Ця система призначена для пошуку, аналізу і усунення помилок в реальному часі або за допомогою збереженого файлу з “захопленою” інформацією. Таке сумісне використання - це оптимальне рішення при моніторингу мережі ISDN.

Технічні характеристики:

Графічний дисплей - 320 х 240
Вбудована память - приблизно 4 Мб

Живлення: 
Вбудоване джерело живлення - NiCd перезаряджувана батарея
Час автономної роботи - більше 8 годин
Час заряду батареї - менше 4 годин

Розміри - 180 х 60 х 260 мм
Вага - приблизно 1.1 кг

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.