ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж  ≈  Модуль тестування мідних кабельних мереж зв'язку FST-2109

Модуль тестування мідних кабельних мереж зв'язку FST-2109

  • Змінний тестовий модуль для тестування симетричних кабельних ліній
  • Функції цифрового мультиметра, вимірювального моста, кабельного рефлектометра, спектраналізатора.
  • Можливість тестування каналів ISDN BRI
  • Можливість проведення вимірювань з одного кінця кабельної лінії

Універсальна тестова платформа FST-2000 є компактним модульним пристроєм для повнофункціонального тестування мереж передачі даних на основі мідних і оптоволоконних кабелів, а також бездротових мереж зв'язку. Для отримання повнофункціонального вимірювального пристрою до базового блоку з універсальним інтерфейсом користувача підключаються змінні тестові модулі. При цьому функціональне призначення приладу повністю визначається типом підключеного тестового модуля.

Тестовий модуль FST-2109 призначений для тестування пар симетричних кабелів зв'язку з мідними жилами, використовуdfybvb для організації каналів телефонного зв'язку і високошвидкісних цифрових каналів передачі даних - xDSL, ISDN, ІКМ і т.п.

У комбінації з іншими тестовими модулями - модулем тестування мереж SDH/SONET, модулем тестування каналів Е1 2 Мбіт/с, модулем тестування мереж абонентського доступу і ін. - платформа FST-2000 дозволяє отримати повнофункціональний пристрій для аудиту цифрових мереж передачі даних.

Тестовий модуль FST-2109 дозволяє проводити вимірювання в режимах цифрового мультиметра, вимірювального кабельного моста, рефлектометра, спектроаналізатора. З його допомогою можна легко локалізовувати такі кабельні пошкодження, як обірвані і закорочені пари, ділянки із зниженою ізоляцією, місця підвищеного взаємовпливу пар. Прилад також дозволяє виявляти симетруючі катушки, паралельні мостові підключення і відгалуження пар кабелю. Додатково з його допомогою можна проводити тестування послуг ISDN BRI, включаючи визначення коефіцієнта помилок (BER) в окремих В-каналах.

При проведенні вимірювань в режимі рефлектометра, завдяки відсутності т.з. мертвої зони, прилад дозволяє визначати дефекти, розташовані в безпосередній близькості від місця підключення приладу. За допомогою тестового модуля можуть досліджуватися кабельні ділянки протяжністю до 6 км.

При вимірюванні в режимі спектроаналізатора крім зняття АЧХ кабелю в широкому діапазоні частот користувач дістає можливість досліджувати спектр і рівень шумів в кабелі, а також характер перехідних перешкод. Це дозволяє швидко локалізовувати і усувати пошкодження, викликані підвищеним взаємовпливом пар в кабелі і відбирати в багатопарних кабелях зв'язку пари, придатні для надання послуг високошвидкісної передачі даних. Вимірювання в режимі мультиметра дозволяють визначати обірвані і закорочені пари, а також ділянки із зниженим опором ізоляції. У разі виявлення несправності за допомогою мостових схем вимірювання користувач має можливість визначити місце локалізації несправності для її швидкого усунення. При проведенні вимірювань в цих режимах на дальньому кінці кабельної лінії може бути використаний компактний вимірювальний міст, що входить до складу платформи FST-2000. Він дозволяє проводити вимірювання за допомогою одного блоку FST-2000, що значно скорочує вартість вимірювального комплекту.

Для тестування послуг ISDN BRI можна використовувати тестовий модуль FST-2109 спільно з іншими аналізаторами послуг ISDN  - наприклад приладом TPI 550B+ для перевірки якості передачі голосу і даних. При цьому вимірюється коефіцієнт бітових помилок на дальньому і ближньому кінцях лінії, кількість секунд, що містять помилки, фіксуються помилки CRC. У режимі Dual Calls модуль FST-2109 може проводити тестування двох В-каналів одночасно. Режим Call Status дозволяє аналізувати кодові повідомлення, передавані в каналі сигналізації для виявлення причин незадовільної роботи послуг ISDN.

Застосування універсального базового блоку дозволяє мати єдиний уніфікований інтерфейс користувача, а також використовувати розширені можливості для доступу до приладу при проведенні вимірювань у віддалених точках. Крім того, для спрощення проведення вимірювань в автоматичному режимі є можливість використовувати конфігуровані тестові скрипти, за допомогою яких задається необхідна послідовність проводимих вимірювань і їх параметри. Файли з результатами тестування можуть зберігатися в базовому блоці і передаватися для обробки в центральний офіс по FTP протоколу. Також можна використовувати вбудований Web Browser для отримання додаткової інформації з мережі Internet / Intranet або консультацій фахівців служби підтримки безпосередньо в точці тестування.

Технічні характеристики

Роз'єми для зовнішніх підключень
CF (banana)
PCMCI  2 Type II CardBus slot

Вимірювання в режимі мультиметра
Напруга постійного струму - 0 - 120 В
Напруга змінного струму - 0 - 120 В
Постійний струм (струм витоку) - 0 - 100 ма
Опір 0 - 10 Мом
Визначення місця обриву - до 12 км.

Вимірювання в режимі рефлектометра
Максимальна відстань - 6 км.
Параметри імпульсу виставляються автоматично

Вимірювання спектральних характеристик
Рівень передачі - до 10 dBm
Чутливість приймача - 40 dBm

Живлення
200 - 240 В 50/60 Гц (через зовнішній адаптер)
або від перезаряджуваної NIMH батареї
(живлення від модуля базового блоку)
Тривалість автономної роботи - прибл. 2 годин

Робоча температура - 0 - +45 °С
Габарити тестового модуля - 190 х 180 х 56 мм
Вага тестового модуля - 0,9 кг

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.