ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж  ≈  Модуль тестування мідних кабельних мереж зв'язку FST-2109

Модуль тестування мідних кабельних мереж зв'язку FST-2109

  • Змінний тестовий модуль для тестування симетричних кабельних ліній
  • Функції цифрового мультиметра, вимірювального моста, кабельного рефлектометра, спектраналізатора.
  • Можливість тестування каналів ISDN BRI
  • Можливість проведення вимірювань з одного кінця кабельної лінії

Універсальна тестова платформа FST-2000 є компактним модульним пристроєм для повнофункціонального тестування мереж передачі даних на основі мідних і оптоволоконних кабелів, а також бездротових мереж зв'язку. Для отримання повнофункціонального вимірювального пристрою до базового блоку з універсальним інтерфейсом користувача підключаються змінні тестові модулі. При цьому функціональне призначення приладу повністю визначається типом підключеного тестового модуля.

Тестовий модуль FST-2109 призначений для тестування пар симетричних кабелів зв'язку з мідними жилами, використовуdfybvb для організації каналів телефонного зв'язку і високошвидкісних цифрових каналів передачі даних - xDSL, ISDN, ІКМ і т.п.

У комбінації з іншими тестовими модулями - модулем тестування мереж SDH/SONET, модулем тестування каналів Е1 2 Мбіт/с, модулем тестування мереж абонентського доступу і ін. - платформа FST-2000 дозволяє отримати повнофункціональний пристрій для аудиту цифрових мереж передачі даних.

Тестовий модуль FST-2109 дозволяє проводити вимірювання в режимах цифрового мультиметра, вимірювального кабельного моста, рефлектометра, спектроаналізатора. З його допомогою можна легко локалізовувати такі кабельні пошкодження, як обірвані і закорочені пари, ділянки із зниженою ізоляцією, місця підвищеного взаємовпливу пар. Прилад також дозволяє виявляти симетруючі катушки, паралельні мостові підключення і відгалуження пар кабелю. Додатково з його допомогою можна проводити тестування послуг ISDN BRI, включаючи визначення коефіцієнта помилок (BER) в окремих В-каналах.

При проведенні вимірювань в режимі рефлектометра, завдяки відсутності т.з. мертвої зони, прилад дозволяє визначати дефекти, розташовані в безпосередній близькості від місця підключення приладу. За допомогою тестового модуля можуть досліджуватися кабельні ділянки протяжністю до 6 км.

При вимірюванні в режимі спектроаналізатора крім зняття АЧХ кабелю в широкому діапазоні частот користувач дістає можливість досліджувати спектр і рівень шумів в кабелі, а також характер перехідних перешкод. Це дозволяє швидко локалізовувати і усувати пошкодження, викликані підвищеним взаємовпливом пар в кабелі і відбирати в багатопарних кабелях зв'язку пари, придатні для надання послуг високошвидкісної передачі даних. Вимірювання в режимі мультиметра дозволяють визначати обірвані і закорочені пари, а також ділянки із зниженим опором ізоляції. У разі виявлення несправності за допомогою мостових схем вимірювання користувач має можливість визначити місце локалізації несправності для її швидкого усунення. При проведенні вимірювань в цих режимах на дальньому кінці кабельної лінії може бути використаний компактний вимірювальний міст, що входить до складу платформи FST-2000. Він дозволяє проводити вимірювання за допомогою одного блоку FST-2000, що значно скорочує вартість вимірювального комплекту.

Для тестування послуг ISDN BRI можна використовувати тестовий модуль FST-2109 спільно з іншими аналізаторами послуг ISDN  - наприклад приладом TPI 550B+ для перевірки якості передачі голосу і даних. При цьому вимірюється коефіцієнт бітових помилок на дальньому і ближньому кінцях лінії, кількість секунд, що містять помилки, фіксуються помилки CRC. У режимі Dual Calls модуль FST-2109 може проводити тестування двох В-каналів одночасно. Режим Call Status дозволяє аналізувати кодові повідомлення, передавані в каналі сигналізації для виявлення причин незадовільної роботи послуг ISDN.

Застосування універсального базового блоку дозволяє мати єдиний уніфікований інтерфейс користувача, а також використовувати розширені можливості для доступу до приладу при проведенні вимірювань у віддалених точках. Крім того, для спрощення проведення вимірювань в автоматичному режимі є можливість використовувати конфігуровані тестові скрипти, за допомогою яких задається необхідна послідовність проводимих вимірювань і їх параметри. Файли з результатами тестування можуть зберігатися в базовому блоці і передаватися для обробки в центральний офіс по FTP протоколу. Також можна використовувати вбудований Web Browser для отримання додаткової інформації з мережі Internet / Intranet або консультацій фахівців служби підтримки безпосередньо в точці тестування.

Технічні характеристики

Роз'єми для зовнішніх підключень
CF (banana)
PCMCI  2 Type II CardBus slot

Вимірювання в режимі мультиметра
Напруга постійного струму - 0 - 120 В
Напруга змінного струму - 0 - 120 В
Постійний струм (струм витоку) - 0 - 100 ма
Опір 0 - 10 Мом
Визначення місця обриву - до 12 км.

Вимірювання в режимі рефлектометра
Максимальна відстань - 6 км.
Параметри імпульсу виставляються автоматично

Вимірювання спектральних характеристик
Рівень передачі - до 10 dBm
Чутливість приймача - 40 dBm

Живлення
200 - 240 В 50/60 Гц (через зовнішній адаптер)
або від перезаряджуваної NIMH батареї
(живлення від модуля базового блоку)
Тривалість автономної роботи - прибл. 2 годин

Робоча температура - 0 - +45 °С
Габарити тестового модуля - 190 х 180 х 56 мм
Вага тестового модуля - 0,9 кг

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.