ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування SDH/PDH мереж зв`язку  ≈  Модуль тестування FST-2510A для універсальної тестової платформи FST-2000

Модуль тестування FST-2510A для універсальної тестової платформи FST-2000

  • Модуль для тестування мереж SDH рівня до STM-64
  • Оцінка якості сигналу відповідно до рекомендацій G.826, G.828, G.829, M.2100, M.2101
  • Настроювані користувачем частота і рівень вихідного сигналу на оптичному інтерфейсі
  • Режим транзитної передачі тестованого потоку
  • Розширений аналіз структури SDH сигналу, вимірювання параметрів автоматичного захисного перемикання

Універсальна тестова платформа FST-2000 є компактним модульним пристроєм для повнофункціонального тестування мереж передачі даних на основі мідних і оптоволоконних кабелів, а також бездротових мереж зв'язку. Для отримання повнофункціонального вимірювального пристрою до базового блоку з універсальним інтерфейсом користувача підключаються змінні тестові модулі. При цьому функціональне призначення приладу повністю визначається типом підключеного тестового модуля.

Тестовий модуль FST-2510 призначений для повнофункціонального тестування мереж PDH / SDH / SONET, що працюють в діапазоні швидкостей передачі від 2 Мбіт/с до 10 Гбіт/с, як в процесі інсталяції, так і в процесі їх експлуатації. Завдяки дуже компактним розмірам і міцному вологозахищеному корпусу, прилад зручний для проведення вимірювань в польових умовах. Простий, інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс користувача значно полегшує експлуатацію приладу.

Тестовий модуль дозволяє проводити вимірювання в мережах різної топології - кільцевій, лінійній або змішаній, при цьому він може підключатися до тестованих трактів як в термінальному режимі, з виведенням трактів з експлуатації, так і в режимі моніторингу або транзитного проходження сигналу. У останньому випадку є можливість проводити дослідження на трактах в процесі їх реальної експлуатації, навіть у разі відсутності спеціальних точок доступу для тестування.

Під час проведення вимірювань всі фіксовані аварійні повідомлення і помилки з відповідними часовими мітками автоматично зберігаються в log-файлі для подальшого аналізу. Крім того, всі поточні і зафіксовані раніше аварійні повідомлення відображаються за допомогою світлодіодних індикаторів на передній панелі тестового модуля. Окремий індикатор відображає активний стан оптичного випромінювача.

Для проведення тестування прилад дозволяє емулювати корисне навантаження, генеруючи широкий спектр псевдовипадкових послідовностей. Тестові послідовності можна завантажувати як в транспортний модуль STM-64, так і в окремі його компоненти, такі як AU-16 / 4 / 3 або в окремі потоки Е1. Прилад дозволяє вносити в генерований тестовий сигнал різні аномалії і дефекти, а також вводити заданий зсув тактової частоти. Користувач також має можливість змінювати тактову частоту і рівень вихідної потужності сигналу на оптичному інтерфейсі тестового модуля. Ці параметри для вхідного агрегатного сигналу вимірюються модулем в автоматичному режимі.

За допомогою модуля FST-2510 користувач має можливість конфігурувати і аналізувати байти заголовка транспортних модулів і покажчиків AU, вимірювати параметри автоматичного захисного перемикання (APS) і час затримки розповсюдження сигналу для різних рівнів ієрархії.

Для отримання доступу до інформації, що зберігається в пам'яті мережевих елементів, тестовий модуль підтримує роботу в режимі емуляції терміналу VT100. Це дозволяє здійснювати пряме підключення до елементів тестованої мережі.

Застосування універсального базового блоку дозволяє мати єдиний уніфікований інтерфейс користувача, а також використовувати розширені можливості для доступу до приладу при проведенні вимірювань у віддалених точках. Крім того, для спрощення проведення вимірювань в автоматичному режимі є можливість використовувати конфігуровані тестові скрипти, за допомогою яких задається необхідна послідовність вимірювань, що проводяться, і їх параметри. Файли з результатами тестування можуть зберігатися в базовому блоці і передаватися для обробки в центральний офіс по FTP протоколу. Вбудований графічний інтерфейс користувача дозволяє відображати на екрані приладу результати тестування, як в табличній, так і в графічній формі в чотирьох незалежних вікнах одночасно. Також можна використовувати вбудований Web Browser для отримання додаткової інформації з мережі Internet / Intranet або консультацій фахівців служби підтримки безпосередньо в точці тестування.

Технічні характеристики:

Зовнішні інтерфейси:

STM-1/4/16
Довжина хвилі передавача - 1310 або 1550 нм
Діапазон роботи приймача - 1100 - 1600 нм
Вихідна оптична потужність передавача - +3 - -2dBm
Чутливість приймача - -8 - -28 dBm
Тип з'єднувача - FC, SC, ST

STM-64
Довжина хвилі передавача - 1310 і/або 1550 нм
Діапазон роботи приймача - 1100 - 1600 нм
Вихідна оптична потужність передавача - +2 - -6dBm
Чутливість приймача - -1 - -14 dBm
Тип з'єднувача - FC, SC

E1
Тактова частота передавача - 2048 кГц
Лінійний код - HDB3 або AMI
Чутливість приймача - +3 - -32 dBdsx
Тип з'єднувача - КО-45 або BNC
Імпеданс - 120 або 75 Ом

Відповідність стандартам ITU-T:
G.703, G.707, G.709, G.783, G.957, G.958
G.826, G.828, G.829, M.2100, M.2101

Живлення:
200 - 240 В 50/60 Гц (через зовнішній адаптер)
або від NIMH батареї, що перезаряджається
(живлення від модуля базового блоку)


Робоча температура - 0 - +40 оС
Габарити тестового модуля – 343 х 216 х 127 мм
Вага тестового модуля  – прибл. 5,7 кг. 

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.