ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання

Волоконно-оптичний мікроскоп

Волоконні мікроскопи фірми Corning забезпечують просте і надійне рішення для перевірки волоконно-оптичних роз'ємів, дослідження ступеня забруднення, концентричності серцевин і прийнятності ступеня поліровки стикуємих поверхонь роз'єму. Ручний мікроскоп відмінно підходить для використання як в польових, так і в лабораторних умовах.      

Обстеження волоконно-оптичних роз'ємів виключить можливі проблеми на змонтованих системах. Знання того, що роз'єм задовольняє вимогам експлуатаційних стандартів, виключає сталу практику пошуку і усунення несправностей і допомагає витримувати баланс загасання в системі зв'язку. Волоконні мікроскопи можуть використовуватися під час монтажу, атестації системи, пошуку і усунення несправностей і техобслуговування. Поєднання практичності, легкості у використанні, можливості роботи в польових умовах, довговічній конструкції робить їх довершеними приладами практично для всіх умов випробувань волоконно-оптичних систем від багатомодових локальних мереж і мереж будівель з прилеглими ділянками до одномодової телефонії і кабельного телебачення.

Характеристики

  • Оптика на вибір користувача: 200х або 400х
  • Універсальний адаптер (2,5 мм за промисловим стандартом)
  • Комплект батарей
  • М'який чохол для перенесення
  • Вбудовані фільтри лазерної безпеки
  • Зручний гумовий окуляр
  • Підсвічування досліджуваного обьекта

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.