+38 044 467 63 64
+38 050 352 32 53

e-mail: info@wircom.ua

   Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
UA EN RU
   ГОЛОВНА    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛАДНАННЯ    ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ    ЗАПИТ 
TIMING & SYNCHRONIZATION
SOLUTIONS
00:00:00:000
ГОЛОВНА  ≈  Мініатюрне джерело сигналів синхронізації QUANTUMtm SA.45s CSAC (Chip Scale Atomic Clock)

Мініатюрне джерело сигналів синхронізації QUANTUMtm SA.45s CSAC (Chip Scale Atomic Clock)

Провідний світовий виробник обладнання та рішень в галузі синхронізації SYMMETRICOM освоїв виробництво унікального мініатюрного джерела синхронізації QUANTUMtm SA.45s CSAC (Chip Scale Atomic Clock) на основі цезієвого генератора стабільності тактової частоти до 2х10-12.

мініатюрне джерело  сигналів синхронізації QUANTUMtm SA.45s CSAC (Chip Scale Atomic Clock) матиме застосування в науково-дослідних організаціях, що працюють з первинними еталонами частоти, метрологічних лабораторіях, лабораторіях ВТУЗів.

 

Треба зазначити, що цей пристрій має невеликі розміри (0.7х2.5х3.0 дюймів) і вагу (64 грами). Інженерам компанії SYMMETRICOM вдалось помістити в такі невеликі габарити, крім самого цезієвого генератора та GPS приймача, малошумний підсилювач, фільтр фазового шуму та 5 виходів синхронізації 10 МГц та  вихід 1PPS.

 

Пристрій виконаний на елементній базі низького енергоспоживання, що дозволяє використовувати в якості джерела живлення стандартний міні USB інтерфейс (5 В). Також є можливість  використовувати джерела живлення номіналами в 8 та 36 В.

 

Цезієвий генератор, що використовується в QUANTUMtm SA.45s CSAC, має подвійне магнітне екранування, герметичний корпус, електронні компоненти на одній багатошаровій печатній платі.

 

Вбудований GPS приймач забезпечує прийом  опорного сигналу синхронізації. При цьому, як заявляє виробник, для повноцінної роботи після «захоплення» супутників досить мати в зоні видимості всього один супутник.

 

Технічні характеристики

 

  •          Фільтр фазового шуму
  •          Малошумний підсилювач
  •          5 виходів 10 МГц
  •          1PPS вихід
  •          Апаратна підтримка РК дисплею (розрядність: 16 х 2 знаків)
  •          Живлення: 8В, 36В, 5В (міні -USB)
  •          Час прогріву:  <110 с
  •          Можливість прийому опорного сигналу від 1 супутника в зоне видимості
  •          Низька чутливість до статичних розрядів
  •          Робоча температура ( - 40 `C до + 85 `C)

 

 

Прес-релізи

 

14/02/2020

Завершено підключення окремих структур Міноборони (на відстанях до 600 км) до Національної системи єдиного часу та частоти України. Результати тестування, які відповідають світовому рівню для аналогічних рішень, досягнуті завдяки застосуванню оптичних технологій, протоколу IEEE PTP1588 v.2 та серверам часу Microsemi TP4100 з вбудованими функціями компенсації асиметрії та моніторингу якості синхронізації часу

23/12/2019

У компанії Boeing повідомили, що через проблеми з синхронізацією часу між ракетою Atlas V та модулем Starliner стикувальний модуль не зміг запустити двигуни для стикування з МКС та вийти на розрахункову космічну орбіту.

04/11/2019

Уряд України затвердив програму співпраці в галузі радіоастрономічних досліджень з учасниками мережі EVN (European VLBI Network). Модернізація радіотелескопа RT-32 в місті Золочів до рівня вимог VLBI за рахунок створення прецизійної шкали часу з атомних стандартів частоти та часу Microchip (Microsemi) дозволить найближчим часом налагодити взаємовигідну співпрацю "RT-32 Zolochiv" з провідними радіотелескопами світу.

23/10/2019

22 жовтня 2019 р. у Києві в конференц залі готелю "Park Inn by Radisson" відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ», який компанія WIRCOM проводить щорічно з 2005 року.

Архів  |  Підписка

 
© 2002 - 2020 WIRCOM