+38 044 467 63 64
+38 050 352 32 53

e-mail: info@wircom.ua

   Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
UA EN RU
   ГОЛОВНА    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛАДНАННЯ    ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ    ЗАПИТ 
TIMING & SYNCHRONIZATION
SOLUTIONS
00:00:00:000
 

ОБЛАДНАННЯ

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
ГОЛОВНА  ≈  ОБЛАДНАННЯ  ≈  Обладнання синхронізації  ≈  "BlueSky" GNSS Firewall

"BlueSky" GNSS Firewall

Обладнання для захисту від перешкод (jamming & spoofing) прийому GPS

 

 

Основні властивості

 • Виявлення та захист систем GPS від підміни сигналу GPS (spoofing) та навмисних перешкод сигналу GPS (jamming)
 • Органічно інтегрується між існуючими  GPS антеною та GPS системою
 • Сумісний з будь-якою антеною GPS, яка працює в частотному діапазоні L1
 • Для тривалого утримання частоти має опційні входи синхронізації 1 PPS та  10 MГц
 • Живлення  за технологією PoE (Power-over-Ethernet) спрощує розгортання систем шляхом підключення BlueSky GPS Firewall до інтерфейсу Ethernet
 • Безпечний та простий у використанні веб-інтефейс з локальним та віддаленим інтерфейсом CLI
 • Можливість оновлення програмного забезпечення в ході експлуатації для введення нових критеріїв перевірки GPS сигналу
 • Органічна інтеграція з ПЗ TimePictra забезпечує повне керування десятками, сотнями та тисячами пристроїв одним сервером

Застосування

 • Бездротові та дротові мережі
 • Локальні та магістральні електромережі
 • Дата-центри
 • Транспорт
 • Служби невідкладної допомоги у надзвичайних ситуаціях


Захист систем GPS від загроз підміни сигналу GPS (spoofing) та навмисних перешкод сигналу GPS (jamming)


Вразливість систем GPS до втрат сигналу добре відома. Разом з швидким розповсюдженням GPS ці вразливості стали проблемою для критично важливих національних галузей, а також корпоративних інфраструктур, які в щоденній роботі потребують даних позиціонування, навігації та синхронізації часу (PNT – position, navigation and timing) і одержують їх від навігаційної системи GPS. Широке застосування GPS унеможливлює своєчасну та економічно вигідну заміну всіх задіяних елементів системи GPS.
BlueSky GPS Firewall додатково встановлюється між існуючими антенами GPS та системами GPS, чим  забезпечує економічно ефективне оверлейне рішення для  захисту вже впроваджених систем GPS. BlueSky GPS Firewall захищає систему від впливу спотворених зовнішніх сигналів.

Виявлення та захист систем GPS від spoofing та jamming


BlueSky GPS Firewall використовує вбудований програмний алгоритм, який аналізує сигнал GPS. Характеристики прийнятого сигналу GPS кожного супутника аналізуються і паралельно оцінюються на відповідність встановленим критеріям.


Органічна інтеграція між існуючими антеною GPS та системою GPS


Microsemi BlueSky GPS Firewall розгортається в режимі реального часу між існуючою антеною GPS і приймачем GPS та може бути розміщений безпосередньо поруч із GPS-приймачем або поблизу місця введення кабелю від антени GPS всередину будівлі. Таким чином, майже всі вже задіяні GPS-антени підтримуються BlueSky GPS Firewall практично без зміни існуючої установки обладнання.

Опційні входи синхронізації 1 PPS та 10 MГц для тривалого утримання частоти та часу


Наявність опційної можливості використання опорного сигналу від атомного стандарту (вхід 10 МГц або 1PPS) дозволяє підвищити якість роботи BlueSky GPS Firewall. Використання опорного сигналу від атомного джерела підвищує  можливість  виявлення аномального сигналу GPS, а також збільшує термін роботи в режимі утримання частоти за відсутності сигналу GPS.

ПЗ з можливістю оновлення та безпечний інтуїтивний веб-інтерфейс


В основі роботи BlueSky GPS Firewall – програмне виявлення аномалій шляхом перевірки сигналів GPS на їх підміну (spoofing) на основі визначених критеріїв перевірки даних. В BlueSky GPS Firewall використовується широкий спектр критеріїв для виявлення підозрілих невідповідностей одержаних значень часу та даних позиціонування. Як тільки ідентифіковано нові загрози, нові критерії та правила перевірки завантажуються у BlueSky GPS Firewall.

Органічна інтеграція з TimePictra


Керування широкомасштабним розгортанням десятків, сотень та тисяч пристроїв BlueSky GPS Firewall значно спрощене завдяки системі керування Microsemi TimePictra. TimePictra забезпечує регіональний, національний або глобальний масштаб моніторингу інфраструктури систем PNT для швидкого реагування на виникнення загрози та запобігання втручанню у мережу PNT.

Специфікація PDF

 

Прес-релізи

 

14/02/2020

Завершено підключення окремих структур Міноборони (на відстанях до 600 км) до Національної системи єдиного часу та частоти України. Результати тестування, які відповідають світовому рівню для аналогічних рішень, досягнуті завдяки застосуванню оптичних технологій, протоколу IEEE PTP1588 v.2 та серверам часу Microsemi TP4100 з вбудованими функціями компенсації асиметрії та моніторингу якості синхронізації часу

23/12/2019

У компанії Boeing повідомили, що через проблеми з синхронізацією часу між ракетою Atlas V та модулем Starliner стикувальний модуль не зміг запустити двигуни для стикування з МКС та вийти на розрахункову космічну орбіту.

04/11/2019

Уряд України затвердив програму співпраці в галузі радіоастрономічних досліджень з учасниками мережі EVN (European VLBI Network). Модернізація радіотелескопа RT-32 в місті Золочів до рівня вимог VLBI за рахунок створення прецизійної шкали часу з атомних стандартів частоти та часу Microchip (Microsemi) дозволить найближчим часом налагодити взаємовигідну співпрацю "RT-32 Zolochiv" з провідними радіотелескопами світу.

23/10/2019

22 жовтня 2019 р. у Києві в конференц залі готелю "Park Inn by Radisson" відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ», який компанія WIRCOM проводить щорічно з 2005 року.

Архів  |  Підписка

 
© 2002 - 2021 WIRCOM