ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Оптичні рефлектометри (OTDR) виробництва VIAVI (JDSU) (США)  ≈  Оптичний рефлектометр MTS-6000 (MTS-6000A)

Оптичний рефлектометр MTS-6000 (MTS-6000A)

  
 
 
 
MTS-6000 - компактна і легка вимірювальна платформа, яка ідеально підходить для проведення вимірювань при монтажі або під час експлуатації оптоволоконих мереж.

Модульна конструкція вимірювального приладу відкриває широкий ряд можливостей для використання, а більш ніж 40 різних модулів дозволяють виконати практично будь-які контрольно-вимірювальні завдання в даному середовищі без додаткових витрат на дорогі спеціалізовані прилади. Платформа повністю сумісна з існуючою модульною лінійкою, встановити додатковий модуль можна навіть в польових умовах, так само можна «обміняти» модулі між платформами MTS-6000 і MTS-8000 без будь-яких специфічних інструментів або дій. Більш того, для зменшення або раціональнішого використання капіталовкладень в лінійку вимірювального устаткування «старі» модулі від платформи MTS-5100 можуть бути допрацьовані для використання з MTS-6000.


КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

 • Поєднання максимальної зручності і компактності з широким спектром вирішуваних вимірювальних завдань. 
 • Більше 40  модулів підтримуваних на даний момент 
 • Існуючі IL/ORL, OTDR, PMD, CD, або модулі  WDM
 • Сумісність з модулями для MTS 8000 і MTS 5100 
 • Всестороння перевірка з'єднання за допомогою вбудованих: візуального визначника пошкоджень (VFL), вимірювача оптичної потужності, джерела випромінювання (LTS) і опції оптичного мікроскопа. 
 • Вбудований оптичний телефон 
 • Режим передачі даних  через інтерфейс оптичного телефону, для ефективнішого проведення вимірювань і збору даних з видалених тестових платформ. 
 • Захищеність від пошкоджень, тривалий час роботи від батарей

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

LAN/FTTx мережі и мережі доступу

 • Перевірка з'єднання двох віддалених точок (End-To-End) в мережах «точка-точка», що включає секційну перевірку пасивної оптичної мережі, без використання розгалужувача (splitter).

Рішення: MTS 6000 з MM, SRe, DR або HD OTDR модулем на довжині хвилі 13101550нм.

 • Перевірка з`єднання двох віддалених точок (End-To-End) в пасивних оптичних мережах, що використовують розгалужувачі.

Рішення: MTS 6000 з VLR OTDR модулем на довжині хвилі 131014901550нм.

 • Стаціонарна перевірка, або вирішення існуючих проблем, без припинення надання послуги. 

Рішення: MTS 6000 з OTDR модулем на довжині хвилі 1625 нм

Metro/Core мережі

 • Перевірка стану оптичних кабелів, з'єднання двох віддалених точок (End-To-End) і перевірка якості зварки оптоволокна.

Рішення: MTS-6000 з HD або VLR OTDR модулем на 131015501625 нм, опціонально:  оптичний мікроскоп і візуальный локатор пошкоджень

 Ultra Long-Haul (мережі і кабелі великої протяжності)

 • Перевірка стану протяжних кабелів, з'єднання двох віддалених точок (End-To-End) і якості зварки оптоволокна.

Рішення: MTS-6000 з UHD OTDR модулем на довжині хвилі 131015501625 нм (динамічний діапазон 50 dB доступний на 1550 нм)

Визначення характеристик волокна для 10G 40G

 • Перевірка волокна на можливість передачі даних на високих швидкостях, втрати, спектр, хроматична і поляризаційна модова дисперсії.

Рішення:  MTS-6000 з PMD CDOTDR або OFI модулем.

CWDM DWDM

 • Перевірка волокна на можливість пропускати декілька каналів.

Рішення:  MTS-6000 з VLR OTDR модулем на 1338 нм. Можна використовувати комбінований  PMD/WDM/SA модуль.

 

МОЖЛИВОСТІ МОДУЛІВ


Модуль рефлектометра

Корпорація JDSU розробила набір змінних модулів для оптичної рефлектометрії для вирішення різних завдань в будь-яких оптоволоконних мережах. Продукти JDSU є еталонними в галузі оптичної рефлектометрії.

MTS-6000 з будь-яким з нових OTDR модулів характеризує:

 • Найкращі в даній галузі оптичні характеристики 
 • Найбільший динамічний діапазон (50 dB на 1550 нм) 
 • Найкоротша «мертва зона»   
 • Найвища швидкість отримання даних 
 • Зручне меню 
 • Тестування виконується натисненням однієї кнопки


Двостороннє тестування оптичного волокна

Відомо, що для отримання точнішого результату, вимірювання потрібно проводити з обох сторін. MTS 6000 має можливість автоматизованого двостороннього тестування,  що дозволяє заощадити до 50% часу, потрібного при традиційному підході. Ця програмна опція дає наступні можливості:

 • Точніше вимірювання втрат в місці зварки 
 • Розкриття ділянок прихованих «мертвими зонами» 
 • Автоматична перевірка нерозривності волокна 
 • Миттєве вирівнювання траси за отриманими даними

При активізації опції двостороннього тестування два рефлектометри зв'язуються між собою по каналу передачі даних, встановленому через інтерфейси оптичного телефону приладів. При проведенні тестування проводиться перевірка цілісності оптичних волокон, правильності їх підключення, синхронізація конфігурацій приладів.


Модуль аналізатора поляризаційї модової дисперсії

Вимірювання поляризаційної модової дисперсії (PMD) має велике значення для високошвидкісних мереж (що працюють на швидкостях 10 Гбит/с або вище) і систем з щільним спектральним ущільненням (DWDM).

Оптичний сигнал має дві ортогонально протилежні поляризаційні моди, що переміщуються по волокну з різними швидкостями. Це призводить до розширення імпульсу, що виявляється як бітова помилка після регенерації сигналу. Якщо PMD перевищує певний поріг, то величина коефіцієнта бітової помилки швидко зростає, обмежуючи довжину лінії або допустиму швидкість передачі. Вимірювання значень PMD для кожної лінії важливе при приймальних випробуваннях і модернізації нових високошвидкісних мереж. Оскільки значення PMD чутливі до умов навколишнього середовища і можуть змінюватися з часом, було б правильно практикувати регулярні вимірювання PMD або виконувати довготривалі вимірювання стабільності PMD. MTS-6000 це найкомпактніший прилад на даний момент, здатний провести аналіз PMD.


Модуль аналізатора хроматичої дисперсії

Хроматична дисперсія (CD) викликається зміною індексу заломлення оптичного волокна залежно від довжини хвилі. Це призводить до різної затримки сигналів з різними довжинами хвиль і збільшує ширину передаваного імпульсу у міру його розповсюдження по волокну. Це, у свою чергу, приводить до спотворень і збільшення коефіцієнта бітових помилок (BER) оптичної системи передачі. В результаті довжина лінії повинна бути обмежена для даної швидкості передачі. Вимірювання CD для кожної лінії має велике значення при введенні в експлуатацію і модернізації нових високошвидкісних мереж, а також при модернізації старих мереж при переході на технологію спектрального ущільнення (DWDM) і на вищі швидкості передачі.

Комбінований модуль для PMD WDM і спектрального затухання (SA)

Цей модуль дозволяє вирішувати розширений набір тестових завдань, таких як кваліфікація волокна для CWDM/DWDM систем (потужність випромінювання на конкретному каналі, довжинаа хвилі в С S і L діапазонах и.т.д.) на довжині хвилі від 1260 до 1640 нм, вимірювання згасання (як загального, так і кількості dB/Км), що вноситься, і вимірювання поляризаційної модової дисперсії, не проводячи заміни модуля. Таким чином, кваліфікація волокна для тих систем, що використовують спектральне ущільнення займає значно менше часу.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Дисплей

Кольоровий TFT дисплей, 800х600 точок

Зберігання даних

Вбудована пам`ять на 1000 тестів, можливість підключення зовнішніх пристроїв (min 1Gb)

Інтерфейси

2 USB і 1 RJ-45 Ethernet

Вбудований вимірювач потужності

Рівень, від +10 до -55 dBm, калібровані довжини хвиль 850 1310 1550, тип конектора UPP

Оптичний телефон

Довжина хвилі 1550 + 20 нм, динамічний діапазон >45dB , можливість передачі даних на тому ж каналі, клас лазера 1М

Візуальний локатор пошкоджень

Довжина хвилі 635 + 15 нм, вихідна потужність <1 мВт, тип конектора UPP, клас лазера 2

Джерело оптичного випромінювання

Можливі довжини хвиль: 1310, 1550, 1625, рівень потужності -3.5 dBm, стабільність в межах 15 хвилин 0,02 dB

Оптичний мікроскоп

USB, збільшення в 250 або 400 раз

Габарити (ДхВхШ)

285х195х93 мм

Вага

Платформа з модулем і батареєю: 3,4 кг

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.