ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори мереж наступного покоління NGN  ≈  Аналізатор мережі NewGen Ethernet over SDH 2.5G і 10G

Аналізатор мережі NewGen Ethernet over SDH 2.5G і 10G

Аналізатори мереж ONT

Аналізатори мережі NewGen Ethernet over SDH 2.5G та 10G забезпечують тестування передачі даних Ethernet поверх SDH (EoS) на швидкості від 52Мбіт / с до 10Гбіт / с (STM-64), включаючи аналіз відповідних технології NewGen SDH:

 • віртуальні зчіпки (Virtual Concatenation),
 • механізм управління смугою пропускання (LCAS),
 • механізм розміщення асинхронної навантаження у вигляді даних у контейнери VC (GFP) і багатьох інших.

Для детального тестування взаємодії мережі Ethernet і NewGen SDH / SONET, JDSU пропонує унікальне рішення, що дозволяє вирішити всі можливі проблеми на транспортному та сервісному рівнях. Таке рішення складається з модуля NewGen 2.5G і модуля Mixed Ethernet, що забезпечує поєднання в одному приладі і аналізатора SDH / SONET (до STM-16), NewGen SDH / SONET (до STM-16) та інтерфейси Ethernet до 1Гбіт / с.

Можливості:

 • генерація та аналіз фреймів Ethernet,
 • тестування MAC рівня Ethernet,
 • аналіз і генерація сигналів SDH / SONET на швидкості від 52Мбіт / с до 10Гбіт / с (STM-64),
 • електричні та оптичні інтерфейси,
 • аналіз передачі пакетних даних через SDH (Packet-over-SDH - PoS). Ця функція забезпечує генерацію і аналіз не тільки сигналів ПВП, що поміщаються в SDH сигнал у вигляді користувальницької навантаження, але також і пакетів даних HDCL / PPP / IP з подальшим аналізом (швидкість передачі фреймів, кількість втрачених фреймів, затримка передачі, смуга передачі HDLC, використання HDCL і т.д.),
  повний аналіз сигналів SDH,
 • модулі, які мають у замовному номері префікс «-B», можуть працювати спільно з модулями для вимірювання параметрів джиттера і Вандера.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.