ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори внесених IL (insertion loss) і зворотних ORL (optical return loss) втрат  ≈  OFI аналізатор внесених IL, зворотних ORL втрат + вимірювач потужності

OFI аналізатор внесених IL, зворотних ORL втрат + вимірювач потужності

OFI стор.1 - 4

OFI стор.5 - 8

OFI це багатофункціональний тестер для двонаправлених вимірювань прямих і зворотних втрат в ВОЛЗ, ідеально підходить для мереж PON FTTx і мереж з великою кількістю волокон.

Головне призначення та особливість модуля - це вимірювання систем з великою кількістю волокон, оскільки всі вимірювання автоматизовані.

Особливості:
 • «Натисканням однієї кнопки» - весь тест проводиться натисненням на одну кнопку, відбувається вимір і збереження результатів за частки секунди,
 • зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс виключає не правильну інтерпретацію результатів вимірювань,
 • функціонал тестера дозволяє оцінити придатність таких ліній як: міських, транспортних, мереж доступу, PON FTTx,
 • зручне надання результатів, з виділенням кольором, по кабелю і / або волокну з критерієм «пройшов» / «не пройшов»,
 • відповідає ITU-T G.983.3,
 • одночасне вимірювання на 3-х довжинах хвиль 1310, 1490 і 1550 (для мереж FTTx PON),
 • підключення за принципом майстер-майстер, поки один інструмент проводить вимірювання, другий може бути переведений в режим очікування.

Застосування:

 • вимірювання на лінії з великою кількістю волокон,
 • двонаправлене вимірювання внесених втрат (IL),
 • двонаправлене вимірювання зворотних втрат на відображенні (ORL),
 • вимірювання довжини волокна.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.