ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Додаткові опції для аналізаторів  ≈  Модуль для тестування xDSL для MST-4000 JDSU

Модуль для тестування xDSL для MST-4000 JDSU

Модуль для тестування xDSL для MST-4000 JDSU

У складі модуля xDSL використовується чіпсет Infineon Technologies і ліцензована опція для діагностики технологій xDSL «Dr. DSL »від Aware, Inc.

Два цих інноваційних рішення у сукупності з MTS-4000 дають фахівцю найпотужніший тестер для настройки та обслуговування мереж доступу xDSL і тестування високошвидкісних сервісів Triple-play включаючи тестування телебачення високої розподільної здатності HDTV і IP телебачення IPTV.


Основні можливості:

  • тестування телебачення високої розподільної здатності  HDTV і IP телебачення IPTV,
  • забезпечує взаємодію з Ikanos, Accelity, і Broadcom VDSL2 чіпсетами,
  • забезпечує зворотну сумісність з ADSL2 +,
  • вимірюваня таких параметрів як: послаблення, запас завадостійкості, bits per tone, реальну швидкість передачі, максимальну швидкість передачі і коефіцієнт використання каналу,
  • тестування даних: PPPoE, PPPoA, IPoA, FTP throughput і Web browser,
  • режими тестування: крайовий, наскрізь і кінцеве обладнання (TE),
  • в сукупності з мідним модулем забезпечує взаємодоповнюючі вимірювання "фізики" до 30 MHz.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.