ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори мереж наступного покоління NGN  ≈  Транспортний аналізатор мереж NGN Ethernet-over-SDH

Транспортний аналізатор мереж NGN Ethernet-over-SDH

 

Повнофункціональний аналіз мереж NGN, Ethernet over SDH

Повнофункціональний аналіз мереж NGN, Ethernet over SDH в одному модулі з використанням протоколу перетворення GFP (Generic Frame Procedure), функції віртуального зчеплення контейнерів VCAT і механізму автоматичного регулювання смуги пропускання лінії LCAS. Модуль забезпечує тестування, починаючи від SDH рівня і вниз до аналізу корисного навантаження транспортних фреймів Ethernet рівня, що дозволяє операторам оперативно знаходити несправності в своїй мережі.

Особливості:

 • всі функції аналізу EoS в одному модулі,
 • інтерфейси 155M, 622M, 2.5G
 • підтримка VCAT вищого (High Order) і нижчого (Lower Order) порядку,
 • підтримка різних Ethernet frames (DIX, 802.3, і т.д.).

Застосування:

 • Настройка і рішення задач пов'язаних з сервісами заснованих на технології NewGen SDH,
 • пошук груп віртуальної конкатенації для трафіку нижчого порядку,
 • диференційний аналіз затримок,
 • генерація та аналіз LCAS, включаючи трасировник протоколів,
 • генерація та аналіз CAS, включаючи трасировник протоколів,
 • генерація та аналіз GFP-F,
 • генерація та фільтрація VLAN і QinQ.

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.