ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори внесених IL (insertion loss) і зворотних ORL (optical return loss) втрат  ≈  Комплекти оптичних тестерів OMK-34/35/36/38

Комплекти оптичних тестерів OMK-34/35/36/38

OLP-34, OLP-35, and OLP-38 SmartPocket™

Линия недорогих карманных измерителей оптической мощности для установки и обслуживания одномодовых и многомодовых волоконно-оптических сетей.

Измерители оптической мощности JDSU SmartPocket Optical (OLP-34, OLP-35 и OLP-38) отличаются превосходным соотношением цены и возможностей и идеально подходят для применения в полевых условиях благодаря прочному и компактному корпусу. Хотя их основное предназначение заключается в измерении оптической мощности (дБм) в локальных, операторских и телевизионных волоконно-оптических сетях, они также могут оснащаться светодиодным (OLS-34/OLS-36) и лазерным (OLS-35/OLS-36) источниками света для измерения вносимых потерь.

Особенности и возможности:

  • проведение основных тестов на одномодовых и многомодовых сетях,
  • функция Auto-wavelength - автоматически определяет длинны волн, что ограждает от ошибки выбора конфигурации оператора,
  • функция TWINTest – одновременное измерение на двух длинах волн,
  • быстрая выгрузка результатов на компьютер через miniUSB порт,
  • генерация отчетов с использованием бесплатного ПО OFS-355.

Состав наборов:

2127/12 Набор оптических тестеров OMK-35, Sin glemode :

  • 2303/13 - OLS-35, Источник лазерного излучения 1310/1550nm, SM; SC/PC
  • 2302/02 - OLP-35 Измеритель оптической мощности, InGaAS
  • 2127/90.01 - Сумка для 2-х приборов и аксессуаров
  • 2302/90.01 - Универсальный блок питания
  • 2302/90.03 - Лямка
  • 2229/90.01 - Элементы питания Alkaline AA-size (LR6): 1.5V (4 шт.)

2127/11 OMK-34 Набор оптических тестеров, Multimode:

  • 2303/03 - OLS-34, LED Источник 850/1300nm, MM 50/125; SC/PC
  • 2302/01 - OLP-34, Измеритель оптической мощности, Ge
  • 2127/90.01 - Сумка для 2-х приборов и аксессуаров
  • 2302/90.01 - Универсальный блок питания
  • 2302/90.03 - Лямка
  • 2229/90.01 - Элементы питания Alkaline AA-size (LR6): 1.5V (4 шт.)

2127/13 OMK-38 Набор оптических тестеров, Singlemode:

  • 2303/13 - OLS-35, Источник лазерного излучения 1310/1550nm, SM; SC/PC
  • 2302/03 - OLP-38 Измеритель оптической мощности, High Power, InGaAS
  • 2127/90.01 - Сумка для 2-х приборов и аксессуаров
  • 2302/90.01 - Универсальный блок питания
  • 2302/90.03 - Лямка
  • 2229/90.01 - Элементы питания Alkaline AA-size (LR6): 1.5V (4 шт.)

2127/14 OMK-36 Набор оптических тестеров, Singlemode/Multimode:

  • 2303/23 - OLS-36, SM/MM Quad Источник 850/1300 + 1310/1550nm, SC/PC
  • 2302/02 - OLP-35 Измеритель оптической мощности, InGaAS
  • 2127/90.01 - Сумка для 2-х приборов и аксессуаров
  • 2302/90.01 - Универсальный блок питания
  • 2302/90.03 - Лямка
  • 2229/90.01 - Элементы питания Alkaline AA-size (LR6): 1.5V (4 шт.)

2127/01 OMK-34P Набор оптических тестеров, Multimode:

  • 2303/01 - OLS-34 LED Источник, 850/1300nm, MM 50/125
  • 2302/11 - OLP-34 Измеритель оптической мощности, Ge
  • 2127/90.01 - Сумка для 2-х приборов и аксессуаров
  • 2302/90.01 - Универсальный блок питания
  • 2302/90.03 - Лямка
  • 2229/90.01 - Элементы питания Alkaline AA-size (LR6): 1.5V (4 шт.)

2127/02 OMK-35P Набор оптических тестеров, Singlemode:

  • 2303/11 - OLS-35 Источник лазерного излучения 1310/1550nm, SM
  • 2302/12 - OLP-35 Измеритель оптической мощности, InGaAS
  • 2127/90.01 - Сумка для 2-х приборов и аксессуаров
  • 2302/90.01 - Универсальный блок питания
  • 2302/90.03 - Лямка
  • 2229/90.01 - Элементы питания Alkaline AA-size (LR6): 1.5V (4 шт.)

2127/03 OMK-38P Набор оптических тестеров, Singlemode:

  • 2303/11 - OLS-35 Источник лазерного излучения 1310/1550nm, SM
  • 2302/13 - OLP-38 Измеритель оптической мощности, High Power, InGaAS
  • 2127/90.01 - Сумка для 2-х приборов и аксессуаров
  • 2302/90.01 - Универсальный блок питания
  • 2302/90.03 - Лямка
  • 2229/90.01 - Элементы питания Alkaline AA-size (LR6): 1.5V (4 шт.)

2127/04 OMK-36P Набор оптических тестеров, Singlemode/Multimode:

  • 2303/21 - OLS-36, SM/MM Quad Источник 850/1300 + 1310/1550nm
  • 2302/12 - OLP-35 Измеритель оптической мощности, InGaAS
  • 2127/90.01 - Сумка для 2-х приборов и аксессуаров
  • 2302/90.01 - Универсальный блок питания
  • 2302/90.03 - Лямка
  • 2229/90.01 - Элементы питания Alkaline AA-size (LR6): 1.5V (4 шт.)

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.