ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування мереж мобільного зв'язку  ≈  Аналізатор базових станцій JD7108B

Аналізатор базових станцій JD7108B

 

Аналізатор базових станцій JD7108B відмінний інструмент для монтажників та інженерів з обслуговування бездротових мереж зв'язку. Дозволяє виконувати тести для оцінки якості сигналу в широкому діапазоні частот, а також перевіряти продуктивність базових станцій мобільного зв'язку. Завдяки широким функціональним можливостям аналізатор спектру JD7108B дозволяє вирішити будь-яке завдання при виконанні тестування будь-яких бездротових мереж від 2G до 4G.

У стандартній комплектації аналізатор працює в якості:

 • Аналізатор спектра в діапазоні від 100 кГц до 7.2 ГГц
 • Вимірювач потужності в діапазоні від 10 МГц до 7.2 ГГц

Завдяки гнучкій архітектурі і великій кількості опцій аналізатор спектру JD7108B може бути виконувати роль:

 1. Аналізатора перешкод
 2. Сканера каналів
 3. Аналізатора сигналів:
 • cdmaOne/CDMA2000
 • EV DO
 • GSM/ GPRS/ EDGE
 • WCDMA/HSDPA
 • TD SCDMA
 • Mobile WiMAX
 • LTE

Аналізатор має малу вагу, зручний і зрозумілий інтерфейс користувача, великий кольоровий дисплей, режим автоматичних вимірювань, малий час тестування і велика кількість додаткових функцій, опцій і аксесуарів.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.