ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Технології

 
ХІV Міжнародний науково-практичний семінар
НОВИНКИ ОБЛАДНАННЯ
Microsemi Silver Partner
Синхронізація частоти та часу
Сервери часу Microsemi/Symmetricom
Обладнання синхронізації для енергетики
Прилади для систем зв’язку
WDM технології
Технології для операторів мобільного зв'язку
Корпоративний та фінансовий сектори
Прецизійні джерела частоти для метрології
Проектування, монтаж, інсталяція об'єктів зв'язку
Атестовані вимірювання
Розпродаж, акції, знижки
Головна  ≈  Технології  ≈  Технології для операторів мобільного зв'язку

Технології для операторів мобільного зв'язку


 

 


Вимірювальні прилади | Системи тестування та моніторингу | Рішення синхронізації |  Радіорелейні системи зв`язку 

Серія ALS "повністю програмована" широкосмугова бездротова система; розроблена з метою задоволення будь-яких потреб роботи в середовищі з високою пропускною здатністю, з широким спектром доступних інтерфейсів, у тому числі FE / GE ETH, NxE1, STM-1, до 800 Мбіт / с.

Основні характеристики:

  • Діапазон частот: 4 ГГц 42 ГГц
  • SDH діапазон: 1xSTM-1 → 4xSTM-1
  • PDH діапазон: 2xE1 → 160xE1
  • Ethernet: 4 Мбіт / с 800 Мбіт / с
  • Схеми модуляції: від 4 до 256 QAM (8 профілів АСМ)
  • Трибутарних інтерфейси: NxE1, NxSTM-1, FE / GE

Серія ALS підтримує IP, PDH і SDH і є ідеальним рішенням для магістральних і мереж доступу, що охоплюють будь-який сегмент ринку, починаючи від «costsensitive» додатків до розвинених мереж, в яких висока продуктивність, комплексні захисні схеми і висока надійність є обов'язковими.

Повний спектр користувальницьких інтерфейсів (E1, Gigabit / Fast Ethernet і STM1) і висока ступінь гнучкості забезпечує легкість мережевого планування і управління.

 
Серія ALS забезпечує вузлову конфігурацію для переповнених станцій, в яких сходяться багато прольотів - це дозволяє скоротити складність обладнання як у кількості встановлених одиниць, так і у кількості фізичних з'єднань.

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.