+38 044 467 63 64

e-mail: info@wircom.ua

   Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
UA EN RU
   ГОЛОВНА    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛАДНАННЯ    ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ    ЗАПИТ 
TIMING & SYNCHRONIZATION
SOLUTIONS
00:00:00:000
 

ТЕХНОЛОГІЇ

 
Синхронізація частоти та часу
Сервери часу Microsemi/Symmetricom
Обладнання синхронізації для енергетики
Вимірювальні прилади
WDM технології
Технології для операторів мобільного зв'язку
Датацентри (ЦОД) та фінансові установи
Прецизійні джерела частоти для метрології та аерокосмічної навігації
Кібербезпека
Атестовані вимірювання
ГОЛОВНА  ≈  ТЕХНОЛОГІЇ  ≈  Технології для операторів мобільного зв'язку

Технології для операторів мобільного зв'язку


 

 


Вимірювальні прилади | Системи тестування та моніторингу | Рішення синхронізації |  Радіорелейні системи зв`язку 

Серія ALS "повністю програмована" широкосмугова бездротова система; розроблена з метою задоволення будь-яких потреб роботи в середовищі з високою пропускною здатністю, з широким спектром доступних інтерфейсів, у тому числі FE / GE ETH, NxE1, STM-1, до 800 Мбіт / с.

Основні характеристики:

  • Діапазон частот: 4 ГГц 42 ГГц
  • SDH діапазон: 1xSTM-1 → 4xSTM-1
  • PDH діапазон: 2xE1 → 160xE1
  • Ethernet: 4 Мбіт / с 800 Мбіт / с
  • Схеми модуляції: від 4 до 256 QAM (8 профілів АСМ)
  • Трибутарних інтерфейси: NxE1, NxSTM-1, FE / GE

Серія ALS підтримує IP, PDH і SDH і є ідеальним рішенням для магістральних і мереж доступу, що охоплюють будь-який сегмент ринку, починаючи від «costsensitive» додатків до розвинених мереж, в яких висока продуктивність, комплексні захисні схеми і висока надійність є обов'язковими.

Повний спектр користувальницьких інтерфейсів (E1, Gigabit / Fast Ethernet і STM1) і висока ступінь гнучкості забезпечує легкість мережевого планування і управління.

 
Серія ALS забезпечує вузлову конфігурацію для переповнених станцій, в яких сходяться багато прольотів - це дозволяє скоротити складність обладнання як у кількості встановлених одиниць, так і у кількості фізичних з'єднань.

 

Прес-релізи

 

23/12/2019

У компанії Boeing повідомили, що через проблеми з синхронізацією часу між ракетою Atlas V та модулем Starliner стикувальний модуль не зміг запустити двигуни для стикування з МКС та вийти на розрахункову космічну орбіту.

04/11/2019

Уряд України затвердив програму участі в дослідженнях космосу з використанням VLBI технологій засобами модернізації радіотелескопів, в том числі з використанням прецизійних еталонів частоти та часу на основі цезію та водню виробництва Microsemi (США).

23/10/2019

22 жовтня 2019 р. у Києві в конференц залі готелю "Park Inn by Radisson" відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ», який компанія WIRCOM проводить щорічно з 2005 року.

26/04/2019

Прецизійні мініатюрні рубідієві генератори SA22, без яких неможливе створення сучасного радіоелектронного обладнання для аерокосмічної та оборонної галузей, отримало ліцензію для використання в розробках та виробництві в Україні.

Архів  |  Підписка

 
© 2002 - 2019 WIRCOM