ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Технології

 
ХV Міжнародний науково-практичний семінар
НОВИНКИ ОБЛАДНАННЯ
Синхронізація частоти та часу
Сервери часу Microsemi/Symmetricom
Обладнання синхронізації для енергетики
Прилади для систем зв’язку
WDM технології
Технології для операторів мобільного зв'язку
Корпоративний та фінансовий сектори
Прецизійні джерела частоти для метрології
Лазерне обладнання
Атестовані вимірювання
Електронні системи контролю та керування автомобілями
Головна  ≈  Технології  ≈  Технології для операторів мобільного зв'язку

Технології для операторів мобільного зв'язку


 

 


Вимірювальні прилади | Системи тестування та моніторингу | Рішення синхронізації |  Радіорелейні системи зв`язку 

Серія ALS "повністю програмована" широкосмугова бездротова система; розроблена з метою задоволення будь-яких потреб роботи в середовищі з високою пропускною здатністю, з широким спектром доступних інтерфейсів, у тому числі FE / GE ETH, NxE1, STM-1, до 800 Мбіт / с.

Основні характеристики:

  • Діапазон частот: 4 ГГц 42 ГГц
  • SDH діапазон: 1xSTM-1 → 4xSTM-1
  • PDH діапазон: 2xE1 → 160xE1
  • Ethernet: 4 Мбіт / с 800 Мбіт / с
  • Схеми модуляції: від 4 до 256 QAM (8 профілів АСМ)
  • Трибутарних інтерфейси: NxE1, NxSTM-1, FE / GE

Серія ALS підтримує IP, PDH і SDH і є ідеальним рішенням для магістральних і мереж доступу, що охоплюють будь-який сегмент ринку, починаючи від «costsensitive» додатків до розвинених мереж, в яких висока продуктивність, комплексні захисні схеми і висока надійність є обов'язковими.

Повний спектр користувальницьких інтерфейсів (E1, Gigabit / Fast Ethernet і STM1) і висока ступінь гнучкості забезпечує легкість мережевого планування і управління.

 
Серія ALS забезпечує вузлову конфігурацію для переповнених станцій, в яких сходяться багато прольотів - це дозволяє скоротити складність обладнання як у кількості встановлених одиниць, так і у кількості фізичних з'єднань.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.