+38 044 467 63 64

e-mail: info@wircom.ua

   Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
UA EN RU
   ГОЛОВНА    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛАДНАННЯ    ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ    ЗАПИТ 
TIMING & SYNCHRONIZATION
SOLUTIONS
00:00:00:000
 

ОБОРУДОВАНИЕ

 
Оборудование синхронизации частоты и времени
WDM оборудование
Прецизионные источники частоты для метрологии
Системы мониторинга сетей мобильной связи
Лазерное оборудование
ГЛАВНАЯ  ≈  ОБОРУДОВАНИЕ  ≈  DiviSeries DVB Pocket Analyzer

DiviSeries DVB Pocket Analyzer

Продукция DiviSeries

Продукция DiviSeries охватывает широкий спектр модулей, позволяющих проигрывать (анализатор DiviPitch) или  принимать и записывать (анализатор DiviCatch) транспортный поток MPEG-2. Серия DiviCatch также поддерживает PSI/SI таблицы и измерения согласно TR 101 290. Серия DiviDual поддерживет два режима одновременно - запись потока и его проигрывание. Инструменты DiviSeries являются идеальными помощниками для работы с широковещательными приложениями: Компактные с питанием по USB, переносные анализаторы обеспечивают оптимальное решение для моделирования части передающей сети, получая модулированный сигнал или записывая  MPEG2 потоки.

Применение:

  • Инсталляция цифрового TV, управление,эксплуатация, и R&D: 
  • Кабельные Мульти Сервысные Операторы MSO
  • Операторы IPTV и мобильного TV
  • Широкополосные операторы и TV станции
  • Системные интеграторы
  • Лаборатории и производственные предприятия

 

Прес-релізи

 

23/12/2019

У компанії Boeing повідомили, що через проблеми з синхронізацією часу між ракетою Atlas V та модулем Starliner стикувальний модуль не зміг запустити двигуни для стикування з МКС та вийти на розрахункову космічну орбіту.

04/11/2019

Уряд України затвердив програму участі в дослідженнях космосу з використанням VLBI технологій засобами модернізації радіотелескопів, в том числі з використанням прецизійних еталонів частоти та часу на основі цезію та водню виробництва Microsemi (США).

23/10/2019

22 жовтня 2019 р. у Києві в конференц залі готелю "Park Inn by Radisson" відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ», який компанія WIRCOM проводить щорічно з 2005 року.

26/04/2019

Прецизійні мініатюрні рубідієві генератори SA22, без яких неможливе створення сучасного радіоелектронного обладнання для аерокосмічної та оборонної галузей, отримало ліцензію для використання в розробках та виробництві в Україні.

Архів  |  Підписка

 
© 2002 - 2019 WIRCOM