ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Оборудование

 
Оборудование синхронизации частоты и времени
WDM оборудование
Прецизионные источники частоты для метрологии
Системы мониторинга сетей мобильной связи
Главная  ≈  Оборудование  ≈  Hydra LR1021 802.3ba 100G Ethernet Stress Blade

Hydra LR1021 802.3ba 100G Ethernet Stress Blade

The JDSU Hydra product line offers the industrys leading SFP+, 10 GigE, and 100GE stressed signal test solutions and can generate worst-case signals that are calibrated for and compliant with industry standards for Ethernet, Fibre Channel, and other high-speed technologies and multisource agreements (MSAs).  The Hydra system also provides user-defined features that allow you to create your own custom stressed signals for testing optical components, modules, systems, or networks using real-world conditions as defined by the Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE).

Highlights

  • 100G Ethernet 1310nm  Stressed Receiver Testing
  • Stress each 25G Lane Sequentially
  • Complete Test System with ONT or Simple Inline Stress

Applications

  • Measure 1310nm 100G Ethernet 802.3ba Stressed Receiver Sensitivity
  • Add variable 100G Ethernet 1310nm stress in-line to external signals
  • Add jitter in-line to external signals

Key Features

  • Compliant 1310nm 802.3ba Stressors 
  • In-line Optical/Electrical Stress Generation
  • Additional custom control of stresses available
  • Dynamic Skew on stressed lane
  • Full Remote Control via SCPI commands

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.