ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Оборудование

 
Оборудование синхронизации частоты и времени
WDM оборудование
Прецизионные источники частоты для метрологии
Системы мониторинга сетей мобильной связи
Лазерное оборудование
Главная  ≈  Оборудование  ≈  Волоконно-оптический микроскоп

Волоконно-оптический микроскоп

Волоконные микроскопы фирмы Corning обеспечивают простое и надежное решение для проверки волоконно-оптических разъемов, исследования степени загрязнения, концентричности сердцевин и приемлемости степени полировки стыкуемых поверхностей разъема. Ручной микроскоп отлично подходит для использования как в полевых, так и в лабораторных условиях.     

Обследование волоконно-оптических разъемов исключит возможные проблемы на смонтированных системах. Знание того, что разъем удовлетворяет требованиям эксплуатационных стандартов, исключает установившуюся практику поиска и устранения неисправностей и помогает выдерживать баланс затухания в системе связи. Волоконные микроскопы могут использоваться во время монтажа, аттестации системы, поиска и устранения неисправностей и техобслуживания. Сочетание практичности, легкости в использовании, возможности работы в полевых условиях, долговечной конструкции делает их совершенными приборами практически для всех условий испытаний волоконно-оптических систем от многомодовых локальных сетей и сетей зданий с прилегающими участками до одномодовой телефонии и кабельного телевидения.

Характеристики

  • Оптика на выбор пользователя: 200х или 400х
  • Универсальный адаптер (2,5 мм по промышленному стандарту)
  • Комплект батареек
  • Мягкий чехол для переноски
  • Встроенные фильтры лазерной безопасности
  • Удобный резиновый окуляр
  • Подсветка исследуемого обьекта

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.