ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Технології

 
ХІV Міжнародний науково-практичний семінар
НОВИНКИ ОБЛАДНАННЯ
Microsemi Silver Partner
Синхронізація частоти та часу
Сервери часу Microsemi/Symmetricom
Обладнання синхронізації для енергетики
Прилади для систем зв’язку
WDM технології
Технології для операторів мобільного зв'язку
Корпоративний та фінансовий сектори
Прецизійні джерела частоти для метрології
Проектування, монтаж, інсталяція об'єктів зв'язку
Атестовані вимірювання
Розпродаж, акції, знижки
Головна  ≈  Технології  ≈  Сервери часу Microsemi/Symmetricom

Сервери часу Microsemi/Symmetricom

 


Застосування  | Обладнання | Веб інтерфейс |  Програмне забезпечення 

DomainTime II

DomainTime II - всеосяжне програмне рішення, що спрощує синхронізацію часу в мережі. Різноманітні клієнти часу та програмні сервери забезпечують підтримку мережевої ієрархії, синхронізованої з сервером часу базової GPS мережі. Зручні інструменти керування спрощують і автоматизують багато завдань, пов'язаних з підтримкою актуального стану цих клієнтів. Функції контролю відстежують синхронізацію в мережі і повідомляють про всі наявні проблеми. Результатом цього є надійна система синхронізації часу, яка вимагає невеликих затрат в керуванні й становить величезну цінність для цілісності мережі і додатків.

Характеристики:

  • Сервер часу і програмне забезпечення для керування синхронізацією часу в мережі.
  • Встановлення, оновлення, налаштування, контроль та усунення несправностей всіх клієнтів часу з єдиної робочої станції.
  • Адаптована ієрархія за часом автоматично підлаштовується до змін в мережі, забезпечуючи тим самим доступ клієнтів до правильного часу.
  • Детальне протоколювання подій з метою перевірки часу.
  • Підтримка х64 архітектури та ОС Vista.
  • Всебічне рішення, яке спрощує синхронізацію часу на серверах і клієнтах мережі.
  • Безперервний моніторинг часу на клієнтах і серверах.
  • Автоматична генерація аварійного сигналу при виході мережі зі стану синхронізації.
  • 100% сумісність з усіма NTP серверами.

Клієнти DomainTime II

Повний клієнт дозволяє задати джерела часу, повноваження, протоколи та налаштування точності годин. Він працює як сервіс фонової обробки, який усуває необхідність встановлення часу за допомогою команди або входу в систему користувача з правами на зміну часу на робочих станціях під управлінням ОС Windows NT/2000. Необхідний параметр можна задати вручну за допомогою відповідного аплета панелі керування або клієнта, який може бути налаштований на повністю автоматичну операцію.

Простий клієнт - це повністю автоматичний клієнт часу. Приблизно в два рази менше повного клієнта за розміром і має обмежену кількість налаштувань. Простий клієнт не вимагає великих ресурсів і має низькі витрати за рахунок системних операцій.

Альтернатива службі часу Windows.

 Докладніше  ->

 

Domain Time II Management

 

Інтегрований пакет програм для Windows, що дозволяє віддалено встановлювати, налаштовувати, контролювати й відслідковувати елементи Domain Time II по мережі. Програма призначена бути головним центром керування для системного часу й має безліч потужних функцій для спрощення налаштування і використання Domain Time II.

 

Докладніше  ->

Клієнт командного рядка DTSET 

Багатопротокольний клієнт часу, який може бути запущений вручну, за допомогою ярлика або в пакетному файлі. Цей клієнт використовується, якщо необхідно синхронізувати час вручну або за допомогою скриптів.

Сервер DomainTime II

Сервіс фонової обробки, який отримує правильний час з надійного джерела часу, такого як сервер часу базової GPS мережі, а потім відразу ж встановлює правильний час на всіх робочих станціях мережі.

Сервер може бути налаштований як ведучий або ведений в автоматичному режимі в середовищі Windows Active Directory для каскадування проходження сигналів точного часу всередині великих і малих мереж.

Автоматично підтримує правильну ієрархію.

Докладніше  ->

Audit Server

 Audit Server 

Опція Domain Time II для аудиту синхронізації часу в мережі.

Збирає інформацію про стан синхронізації часу та звіти про синхронізацію часу від:

• Domain Time II серверів;

• Domain Time II клієнтів;

Будь-яких призначених NTP-джерел.


Автоматичне генерування аварії, якщо контрольоване джерело перевищило встановлений користувачем поріг.

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.