ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Технології

 
ХV Міжнародний науково-практичний семінар
НОВИНКИ ОБЛАДНАННЯ
Синхронізація частоти та часу
Сервери часу Microsemi/Symmetricom
Обладнання синхронізації для енергетики
Прилади для систем зв’язку
WDM технології
Технології для операторів мобільного зв'язку
Корпоративний та фінансовий сектори
Прецизійні джерела частоти для метрології
Лазерне обладнання
Атестовані вимірювання
Електронні системи контролю та керування автомобілями
Головна  ≈  Технології  ≈  Сервери часу Microsemi/Symmetricom

Сервери часу Microsemi/Symmetricom

 


Застосування  | Обладнання | Веб інтерфейс |  Програмне забезпечення 

DomainTime II

DomainTime II - всеосяжне програмне рішення, що спрощує синхронізацію часу в мережі. Різноманітні клієнти часу та програмні сервери забезпечують підтримку мережевої ієрархії, синхронізованої з сервером часу базової GPS мережі. Зручні інструменти керування спрощують і автоматизують багато завдань, пов'язаних з підтримкою актуального стану цих клієнтів. Функції контролю відстежують синхронізацію в мережі і повідомляють про всі наявні проблеми. Результатом цього є надійна система синхронізації часу, яка вимагає невеликих затрат в керуванні й становить величезну цінність для цілісності мережі і додатків.

Характеристики:

  • Сервер часу і програмне забезпечення для керування синхронізацією часу в мережі.
  • Встановлення, оновлення, налаштування, контроль та усунення несправностей всіх клієнтів часу з єдиної робочої станції.
  • Адаптована ієрархія за часом автоматично підлаштовується до змін в мережі, забезпечуючи тим самим доступ клієнтів до правильного часу.
  • Детальне протоколювання подій з метою перевірки часу.
  • Підтримка х64 архітектури та ОС Vista.
  • Всебічне рішення, яке спрощує синхронізацію часу на серверах і клієнтах мережі.
  • Безперервний моніторинг часу на клієнтах і серверах.
  • Автоматична генерація аварійного сигналу при виході мережі зі стану синхронізації.
  • 100% сумісність з усіма NTP серверами.

Клієнти DomainTime II

Повний клієнт дозволяє задати джерела часу, повноваження, протоколи та налаштування точності годин. Він працює як сервіс фонової обробки, який усуває необхідність встановлення часу за допомогою команди або входу в систему користувача з правами на зміну часу на робочих станціях під управлінням ОС Windows NT/2000. Необхідний параметр можна задати вручну за допомогою відповідного аплета панелі керування або клієнта, який може бути налаштований на повністю автоматичну операцію.

Простий клієнт - це повністю автоматичний клієнт часу. Приблизно в два рази менше повного клієнта за розміром і має обмежену кількість налаштувань. Простий клієнт не вимагає великих ресурсів і має низькі витрати за рахунок системних операцій.

Альтернатива службі часу Windows.

 Докладніше  ->

 

Domain Time II Management

 

Інтегрований пакет програм для Windows, що дозволяє віддалено встановлювати, налаштовувати, контролювати й відслідковувати елементи Domain Time II по мережі. Програма призначена бути головним центром керування для системного часу й має безліч потужних функцій для спрощення налаштування і використання Domain Time II.

 

Докладніше  ->

Клієнт командного рядка DTSET 

Багатопротокольний клієнт часу, який може бути запущений вручну, за допомогою ярлика або в пакетному файлі. Цей клієнт використовується, якщо необхідно синхронізувати час вручну або за допомогою скриптів.

Сервер DomainTime II

Сервіс фонової обробки, який отримує правильний час з надійного джерела часу, такого як сервер часу базової GPS мережі, а потім відразу ж встановлює правильний час на всіх робочих станціях мережі.

Сервер може бути налаштований як ведучий або ведений в автоматичному режимі в середовищі Windows Active Directory для каскадування проходження сигналів точного часу всередині великих і малих мереж.

Автоматично підтримує правильну ієрархію.

Докладніше  ->

Audit Server

 Audit Server 

Опція Domain Time II для аудиту синхронізації часу в мережі.

Збирає інформацію про стан синхронізації часу та звіти про синхронізацію часу від:

• Domain Time II серверів;

• Domain Time II клієнтів;

Будь-яких призначених NTP-джерел.


Автоматичне генерування аварії, якщо контрольоване джерело перевищило встановлений користувачем поріг.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.