+38 044 467 63 64

e-mail: info@wircom.ua

   Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
UA EN RU
   ГОЛОВНА    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛАДНАННЯ    ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ    ЗАПИТ 
TIMING & SYNCHRONIZATION
SOLUTIONS
00:00:00:000
 

ТЕХНОЛОГІЇ

 
Синхронізація частоти та часу
Сервери часу Microsemi/Symmetricom
Обладнання синхронізації для енергетики
Вимірювальні прилади
WDM технології
Технології для операторів мобільного зв'язку
Датацентри (ЦОД) та фінансові установи
Прецизійні джерела частоти для метрології та аерокосмічної навігації
Кібербезпека
Атестовані вимірювання
ХV Міжнародний науково-практичний семінар
ГОЛОВНА  ≈  ТЕХНОЛОГІЇ  ≈  Сервери часу Microsemi/Symmetricom

Сервери часу Microsemi/Symmetricom

 


Застосування  | Обладнання |  Програмне забезпечення 

DomainTime II

DomainTime II - всеосяжне програмне рішення, що спрощує синхронізацію часу в мережі. Різноманітні клієнти часу та програмні сервери забезпечують підтримку мережевої ієрархії, синхронізованої з сервером часу базової GPS мережі. Зручні інструменти керування спрощують і автоматизують багато завдань, пов'язаних з підтримкою актуального стану цих клієнтів. Функції контролю відстежують синхронізацію в мережі і повідомляють про всі наявні проблеми. Результатом цього є надійна система синхронізації часу, яка вимагає невеликих затрат в керуванні й становить величезну цінність для цілісності мережі і додатків.

Характеристики:

  • Сервер часу і програмне забезпечення для керування синхронізацією часу в мережі.

  • Встановлення, оновлення, налаштування, контроль та усунення несправностей всіх клієнтів часу з єдиної робочої станції.

  • Адаптована ієрархія за часом автоматично підлаштовується до змін в мережі, забезпечуючи тим самим доступ клієнтів до правильного часу.

  • Детальне протоколювання подій з метою перевірки часу.

  • Підтримка х64 архітектури та ОС Vista.

  • Всебічне рішення, яке спрощує синхронізацію часу на серверах і клієнтах мережі.

  • Безперервний моніторинг часу на клієнтах і серверах.

  • Автоматична генерація аварійного сигналу при виході мережі зі стану синхронізації.

  • 100% сумісність з усіма NTP серверами.

Клієнти DomainTime II

Повний клієнт дозволяє задати джерела часу, повноваження, протоколи та налаштування точності годин. Він працює як сервіс фонової обробки, який усуває необхідність встановлення часу за допомогою команди або входу в систему користувача з правами на зміну часу на робочих станціях під управлінням ОС Windows NT/2000. Необхідний параметр можна задати вручну за допомогою відповідного аплета панелі керування або клієнта, який може бути налаштований на повністю автоматичну операцію.

Простий клієнт - це повністю автоматичний клієнт часу. Приблизно в два рази менше повного клієнта за розміром і має обмежену кількість налаштувань. Простий клієнт не вимагає великих ресурсів і має низькі витрати за рахунок системних операцій.

Альтернатива службі часу Windows.

 

Domain Time II Management

 

Інтегрований пакет програм для Windows, що дозволяє віддалено встановлювати, налаштовувати, контролювати й відслідковувати елементи Domain Time II по мережі. Програма призначена бути головним центром керування для системного часу й має безліч потужних функцій для спрощення налаштування і використання Domain Time II.

 

Клієнт командного рядка DTSET 

Багатопротокольний клієнт часу, який може бути запущений вручну, за допомогою ярлика або в пакетному файлі. Цей клієнт використовується, якщо необхідно синхронізувати час вручну або за допомогою скриптів.

Сервер DomainTime II

Сервіс фонової обробки, який отримує правильний час з надійного джерела часу, такого як сервер часу базової GPS мережі, а потім відразу ж встановлює правильний час на всіх робочих станціях мережі.

Сервер може бути налаштований як ведучий або ведений в автоматичному режимі в середовищі Windows Active Directory для каскадування проходження сигналів точного часу всередині великих і малих мереж.

Автоматично підтримує правильну ієрархію.

Audit Server

 Audit Server 

Опція Domain Time II для аудиту синхронізації часу в мережі.

Збирає інформацію про стан синхронізації часу та звіти про синхронізацію часу від:

• Domain Time II серверів;

• Domain Time II клієнтів;

• Будь-яких призначених NTP-джерел.


Автоматичне генерування аварії, якщо контрольоване джерело перевищило встановлений користувачем поріг.

 

Прес-релізи

 

26/04/2019

Прецизійні мініатюрні рубідієві генератори SA22, без яких неможливе створення сучасного радіоелектронного обладнання для аерокосмічної та оборонної галузей, отримало ліцензію для використання в розробках та виробництві в Україні.

19/02/2019

Сервер точного часу Microsemi TimeProvider 4100 затверджено як базове обладнання PTP для створення Національної мережі єдиного часу України.

27/12/2018

ДП "НЕК "Укренерго" продовжило роботи з модернізації мережі синхронізації частоти та часу з використанням сучасних еталонних джерел типу TimeCesium та SSU Microsemi (США).

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах».

Архів  |  Підписка

 
© 2002 - 2019 WIRCOM