ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання

NexusTRACE Аналізатор протоколу всього програмного забезпечення

NexusTRACE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дистанційний  пошук та усунення несправностей

NexusTRACE є інструментом для пошуку та усунення несправностей і аналізу програм, що надає вашому центру керування мережею можливість віддаленого аналізу численних протоколів для точок доступу в будь-якому місці мережі.NexusTRACE має такий же інтерфейс користувача, як і у апаратних аналізаторів протоколів, вона більш зручна для використання і функціонує у вашій робочої станції управління мережею або будь-який інший робочої станції, пов'язаної з вашою мережею.Маючи сотні встановлених систем в світовому масштабі, експерти з технічної підтримки вибирають NexusTRACE для розшифровки, показу, пошуку та усунення несправностей в віртуальних колах і наборах протоколів у будь-якому з портів їх мереж.

NexusTRACE є цінним доповненням до вашої існуючої системи оперативної підтримки (OSS) і сумісна з вашою існуючою платформою управління.

Відмінні характеристики

  • Перегляд повністю розшифрованих або необроблених простежених даних в оперативному режимі і масштабі реального часу захоплення, або їх збереження у вигляді файлу ,що конфiгуруються,  для подальшого аналізу;

  •  Підтримка різного мережевого обладнання: IP, ATM, FR і X.25 перемикачів мереж Cisco, Alcatel Lucent і Nortel MSS.

  • Розшифровка численних стандартних протоколів, в тому числі протоколів вищого і нижчого рівнів, ІР протоколів і підтримка АТМ сигналізації.

  • Багатий набір функціональних можливостей, в тому числі автоматичний запуск подій і потужні фільтри.

  • Перехоплення даних: Спостереження за даними користувача у вашій глобальної мережі для пошуку та усунення несправностей в трафіку від локальної до локальної мережі або надання допомоги для виконання вимог СОРМ.

опис

NexusTRACE надає потужну систему обслуговування, повністю  реалізовану програмним забезпеченням, для пошуку та усунення несправностей і підтримує велику кількість протоколів, що функціонують у ваших існуючих робочих станціях мережевого управління. NexusTRACE дозволяє простежувати дані активних дзвінків між двома портами в будь-якому місці мережі на робочій станції управління мережею (які є предметом захисту, наприклад операторського санкціонування).

NexusTRACE вбудовується в надані мережею засоби збору даних для простежування, здійснюючи додатково вдосконалений програмний аналіз протоколів. Для ініціювання простежування порту в мережі оператор запускає стандартний мережевий  агент. Дані цього простежування передаються через мережу, в масштабі реального часу, до операторської консолі спостереження для інтерпретації та аналізу.

NexusTRACE може працювати з будь-якого віртуального місця в мережі: уповноважені оператори мережевої комп'ютерної системи можуть віддалено зареєструватися в обладнаній програмою NexusTRACE системі управління мережею і запустити сеанс простежування, використовуючи додаток для емуляції X. Windows.

Відпадає необхідність у додатковій апаратурі. Існує можливість одночасного простежування, обмежена лише потужністю ЦП системи керування мережею. Оператор може просто розташувати вікна сеансу простежування поруч для легкого порівняння.

За допомогою NexusTRACE технічним фахівцям / інженерам мережі вже не треба їздити або нести з собою дорогі, громіздкі аналізатори протоколів. Де б вони не знаходилися, все, що необхідно для входу в об'єкт центральної системи управління мережею та проведення аналізу протоколу віддаленого об'єкту - це переносний комп'ютер. Технічні спеціалісти та інженери можуть віддалено шукати і усувати проблеми протоколів навіть з свого будинку. За допомогою NexusTRACE можна забезпечити недорогу цілодобову підтримку мережі з офісу, будинку або на місці.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.