ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  NetID - Система оперативної реєстрації, обліку та контролю кабельних мереж

NetID - Система оперативної реєстрації, обліку та контролю кабельних мереж

Проектування, обслуговування та експлуатація, модернізація та  розвиток існуючих міських і  магістральних кабельних мереж все очевидніше вимагає їх електронного документування, що зменшує час для пошуку необхідної інформації, її ідентифікації чи коригування, поповнення данними, а також знижує витрати на обслуговування мереж.

NetID – надійний та простий у експлуатації програмний комплекс для документування стану, складу та місцярозташування телекомунікаційних кабельних мереж (оптичних і мідних).

NetID дозволяє  вводити та коригувати будь-які елементи (складові) мережі та їх з'єднання за допомогою простого комп'ютерного редактора.

NetID надає можливість створювати схеми мереж та їх з'єднань накладеним на цифрові карти міських районів (для міських мереж) та карти місцевостей прокладання кабельних траншей (для магістральних мереж).

Отримана в результаті база данних буде містити всі необхідні дані про мережу: детальну специфікацію всіх елементів мережі, точні координати та відстані між ними, кількість і місцерозташування вільних кабельних каналів, волокон, касет і т.д, точки подключення та назви клієнтів.

Для системи харктерний простий інтерфейс користувача; вона дозволяє як миттєво отримати будь-які дані для мережі будь-якої протяжності, так і легко наповнити базу даних необхідними відомостями про кабельну мережу з будь-якого моменту її існування, як на етапі будівництва, так і на етапі підтримки.

Система абсолютно мінімізує кількість персоналу зайнятого контролем та обліком елементів та стану кабельних мереж, незалежно від їх розмірів, що дозволяє зменшити витрати на персонал, а також мінімізувати помилки, пов'язані з низькою кваліфікацією персоналу і забезпечити більшу безпеку збереження служебової інформації.

Більш ніж 20-річний досвід використання ПЗ NetID у більшості європейських країн засвідчив виняткову її ефективність і надійність. 

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.