+38 044 467 63 64
+38 050 352 32 53

e-mail: info@wircom.ua

   Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
UA EN RU
   ГОЛОВНА    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛАДНАННЯ    ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ    ЗАПИТ 
TIMING & SYNCHRONIZATION
SOLUTIONS
00:00:00:000
 

ОБОРУДОВАНИЕ

 
Оборудование синхронизации частоты и времени
WDM оборудование
Прецизионные источники частоты для метрологии
Системы мониторинга сетей мобильной связи
Лазерное оборудование
ГЛАВНАЯ  ≈  ОБОРУДОВАНИЕ  ≈  Устройство автоматического контроля критического уровня загрязнения оптических соединителей FiberChek2

Устройство автоматического контроля критического уровня загрязнения оптических соединителей FiberChek2

FiberChek2

FiberChek2 – это прибор для увеличения изображения, выполненный в виде пробника, который используется для исследования патч-кордов, разъёмов на приборах, гнёзд, а также труднодоступных окончаний волокон.  В зависимости от типа исследуемого оборудования используются различные типы насадок.

Ручной пробник подключается к персональному компьютеру и обеспечивает широкие возможности тестирования окончаний оптических волокон. Преимуществом является и тот факт, что с помощью пробника можно исследовать как разъёмы «папа», так и «мама».  Режим  цифрового увеличения позволяет получить крупное (четырехсоткратное увеличение), легко центрируемое изображение во время ручного фокусирования, что значительно упрощает получение качественной картинки.

 

 

Насадки:

 

 

Прес-релізи

 

14/02/2020

Завершено підключення окремих структур Міноборони (на відстанях до 600 км) до Національної системи єдиного часу та частоти України. Результати тестування, які відповідають світовому рівню для аналогічних рішень, досягнуті завдяки застосуванню оптичних технологій, протоколу IEEE PTP1588 v.2 та серверам часу Microsemi TP4100 з вбудованими функціями компенсації асиметрії та моніторингу якості синхронізації часу

23/12/2019

У компанії Boeing повідомили, що через проблеми з синхронізацією часу між ракетою Atlas V та модулем Starliner стикувальний модуль не зміг запустити двигуни для стикування з МКС та вийти на розрахункову космічну орбіту.

04/11/2019

Уряд України затвердив програму співпраці в галузі радіоастрономічних досліджень з учасниками мережі EVN (European VLBI Network). Модернізація радіотелескопа RT-32 в місті Золочів до рівня вимог VLBI за рахунок створення прецизійної шкали часу з атомних стандартів частоти та часу Microchip (Microsemi) дозволить найближчим часом налагодити взаємовигідну співпрацю "RT-32 Zolochiv" з провідними радіотелескопами світу.

23/10/2019

22 жовтня 2019 р. у Києві в конференц залі готелю "Park Inn by Radisson" відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ», який компанія WIRCOM проводить щорічно з 2005 року.

Архів  |  Підписка

 
© 2002 - 2020 WIRCOM