ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку  ≈  Аналізатори протоколів   ≈  Аналізатор телекомунікаційних протоколів 8631

Аналізатор телекомунікаційних протоколів 8631 

 

 

 

 

 


Аналізатор телекомунікаційних протоколів 8631
- мініатюрний, але в той же час потужний аналізатор протоколів для швидкого усунення несправностей у фіксованих мережах і мережах GSM/GPRS/3G в польових умовах.


Огляд

 • PCMCIA катра з інтерфейсом E1/T1 (8СЛ), яка може бути підключена до будь-якого ноутбука з операційною системою Microsoft Windows.
 • Легкий у використанні, графічний інтерфейс, що настроюється користувачем, наперед визначені настройки і фільтри.
 • Обширні можливості фільтрації результатів аналізу, що представляють головний інтерес для користувача.
 • Лічильники подій для статистики, що визначаються користувачем.

Застосування

 • Аналіз протоколів.
 • Пошук несправностей і підтримка в мобільних і фіксованих мережах.
 • Моніторинг GPRS, GSM, CDMA, SS7 і мереж доступу (ISDN, V5.x).
 • Аналіз в реальному часі та в автономному режимі.
 • Додаткове програмне забезпечення для оптимізації мереж GSM і GPRS.
 • Статистика для аналізу продуктивності та аналізу якості обслуговування (QOS).

Ключові особливості

 • Аналізатор протоколів, оснований на карті PCMCIA, використовується для тестування всіх фіксованих інтерфейсів E1 в мобільних мережах, мережах доступу і мережах SS7.
 • Використання спрощене завдяки автоконфігурації і можливості вибору необхідної глибини відображення розшифровки протоколів.
 • Відкрита концепція: можливість використання вашого ноутбука.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.