ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV  ≈  Цифрові вимірювачі рівня сигналу SDA-4040D, SDA-5000

Цифрові вимірювачі рівня сигналу SDA-4040D, SDA-5000

  • Тестування мереж кабельного і цифрового ТV в смузі частот 5 - 1000МГц
  • Аналізатор спектру
  • Аналіз і якісні вимірювання сигналів цифрового TV і кабельних модемів
  • Еквалайзер стресових станів і мікровідбиттів
  • Забезпечують вимірювання нульового діапазону потужності і співвідношення несуча/шум
  • Аналіз квадратурної модуляції (QAM) : BER, MER і констеляції
  • QAM-інгресія (шум в несучій)
  • Режим автоматичного повного тестування сервісу
  • Управління угодами про рівень обслуговування (SLM)

Аналізатори SDA-4040D і SDA-5000 являють собою новітні розробки, призначені для проведення вимірювань на етапах будівництва і експлуатації мереж передачі відео і даних HFC. Пристрої дозволяють проводити тестування як традиційних аналогових, так і новітніх цифрових форматів передачі відеосигналу.

Прилади дозволяють проводити прискорене, повністю вільне від перешкод свіпування (дрижання частоти) для цифрових каналів 64 і 256 QAM (свіпування по стандартних канальних схемах займає менше секунди).

У єдиному пристрої реалізовані вимірювання шлейфу незгасаючої хвилі (CW) і свіпування локальних з'єднань для частотного відгуку системних компонентів в режимі передачі і прийому.

Вимірювачі серії SDA забезпечують відомі засоби пошуку і усунення неполадок ("find and fix"), які повсюдно використовуються технічним персоналом. Нове обладнання SDA пропонує мпотужнішу і універсальну платформу, яка дозволить нарощувати функціональність за рахунок додаткових опцій, які можуть знадобитись для обслуговування швидкорослих мереж. Нова опція вимірювання цифрової модуляції QAM для несучих прямого тракту включає функцію демодуляції цифрової QAM  несучої з відображенням всіх кваліфікаційних параметрів: констеляції 64 і 256 QAM з масштабуванням, середній рівень потужності цифрового сигналу, бітові помилки (BER), коефіцієнт помилок модуляції від 21 до 35 дБ (MER) і шумовий коефіцієнт (параметр "cliff effect"), а також відображення критичних ділянок еквалайзера і локалізації помилок (distance to faults), частотний діапазон від 5 до 1000 МГц і сумісність з DVS-031, DVB-C, DOCSIS, DAVIC/Euro DOCSIS.

Важливим чинником при роботі з вимірювачами SDA-4040D або SDA-5000 є використання відповідного підсилювача і компенсації втрат пасивних компонентів точки тестування. Для спрощення процедур додавання, редагування і збереження цих параметрів вимірювачі були доповнені новою функцією графічної компенсації точки тестування.

Вимірювачі серії SDA також підтримують нову опцію "Field View", яка пропонує фахівцям засоби для усунення неполадок зворотнього тракту. У комбінації з системою моніторингу зворотного каналу PathTrak (WWG) ця опція дозволяє порівнювати спектр, що проглядається в реальному часі, із спектром модуля SDA. Це означає, що технічний персонал тепер має можливість вивчення окремого спектру (headend/hub) і оперативно виявляти джерела шуму інгресії.

Широкі можливості з настрйки, додаткові опції і програмне забезпечення надають можливість подальшої економної модернізації цих приладів.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.