+38 044 467 63 64

e-mail: info@wircom.ua

   Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
UA EN RU
   ГОЛОВНА    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛАДНАННЯ    ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ    ЗАПИТ 
TIMING & SYNCHRONIZATION
SOLUTIONS
00:00:00:000
 

Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж

 
Тестер послуг для мереж широкосмугового доступу DSL 350
Портативний аналізатор для мереж абонентського доступу HST-3000
Тестер SmartClass ADSL
Універсальна тестова платформа FST-2000
Модуль тестування мідних кабельних мереж зв'язку FST-2109
Модуль тестування мереж доступу Acterna 2357
Випробувальний комплекс для аналізу ліній xDSL QT-200
Тестери BRA і/або PRA доступу мережі ISDN IBT-100/-200/-300
ГОЛОВНА  ≈  Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж  ≈  Модуль тестування мереж доступу Acterna 2357

Модуль тестування мереж доступу Acterna 2357

  • Змінний модуль для тестування якості послуг в мережах широкосмугового абонентського доступу
  • Перевірка синхронізації в мережах АТМ
  • Перевірка IP маршрутизації
  • Тестування термінального устаткування користувача і доступності додатків
  • Перевірка правильності роботи мультиплексорів абонентського доступу (DSLAM)
  • Оцінка каналів абонентського доступу на фізичному рівні

Універсальна тестова платформа FST-2000 є компактним модульним пристроєм для повнофункціонального тестування мереж передачі даних на основі мідних і оптоволоконних кабелів, а також бездротових мереж зв'язку. Для отримання повнофункціонального вимірювального пристрою до базового блоку з універсальним інтерфейсом користувача підключаються змінні тестові модулі. При цьому функціональне призначення приладу повністю визначається типом підключеного тестового модуля.

Тестовий модуль FST - 2357 призначений для тестування якості послуг в мережах широкосмугового абонентського доступу при їх будівництві, при підключенні нових абонентів, а також в процесі експлуатації мережі для локалізації причин незадовільної роботи або зниження якості надаваних послуг.

Модуль може емулювати роботу комутатора центрального офісу, xDSL модему або термінального устаткування користувача. Це дозволяє контролювати правильність підключення користувача до мережі, перевіряти з'єднання по протоколу РРР, правильність маршрутизації пакетів в мережах Ethernet, проводити оцінку роботи мультиплексорів DSLAM і побудови маршрутів в мережах АТМ. Завдяки можливості імітації роботи DSL модему з підтримкою різних типів лінійного кодування можна проводити оцінку якості абонентських ліній з визначенням можливих досяжних швидкостей передачі даних.

Перевірка синхронізації в мережі АТМ з боку обладнання користувача (СРЕ)
Більшість сучасних мереж широкосмугового доступу сьогодні використовують технологію АТМ. Процес передачі АТМ чарунок в мережі повинен бути синхронізований. Тестовий модуль дозволяє швидко визначити, чи існує маршрут для передачі АТМ чарунок в мережі і чи узгоджується він з протоколами вищого рівня (IP). Найчастіше для підключення користувача до провайдера Інтернет використовують протокол РРР, який використовує постійне з'єднання або маршрутизацію на канальному або мережевому рівнях ієрархії. Модуль FST-2357 дозволяє оперативно оцінити доступність мережевих серверів з боку термінального устаткування користувача (СРЕ).

Перевірка з'єднань і маршрутизації на рівні IP
Для правильної роботи Інтернет додатків, таких як Web browser, e-mail, необхідно бути упевненим в коректній передачі даних на мережевому рівні. Тестовий модуль FST-2357 дозволяє перевірити правильність IP-маршрутизації в мережі і переконатися в доступності необхідного хоста або сервера, а також визначити співвідношення доставлених і втрачених пакетів і час їх проходження по мережі в прямому і зворотньому напрямах. Для оцінки пропускної спроможності мережі використовується режим Flood.

Перевірка роботи додатків користувачів і виявлення несправностей обладнання користувача (СРЕ)
Після перевірки можливості транспортування даних в мережі, слід переконатися в коректній роботі додатків користувача, використовуємих для роботи в Internet і інших цілях. Використовуючи режим транзитної передачі даних, тестовий модуль можна підключати до мережі з боку користувача замість DSL модему. Підключивши до приладу тестовий РС, можна перевірити роботу додатків користувача, повністю уникнувши при цьому несправностей, пов'язаних з некоректною роботою обладнання користувача (СРЕ).

Перевірка роботи мультиплексорів абонентського доступу (DSLAM)
Для підключення користувача до мережі оператора DSLAM повинен забезпечити правильну передачу даних від DSL порту в мережу АТМ для кожного з'єднання. Використання тестового модуля FST-2357 в режимі АТМ loopback дозволяє перевірити правильність схеми мультиплексування DSLAM і правильність доставки АТМ чарунок в мережі.

Перевірка якості DSL з'єднань 
DSL з'єднання забезпечує високошвидкісне підключення обладнання користувача (СРЕ) до опорної мережі (back bone) оператора. Проблеми і несправності, що виникають при встановленні DSL з'єднання, найчастіше є причинами низької швидкості передачі даних і зниження якості надаваних користувачеві послуг. Тестовий модуль FST-2357 емулює передавач DSL модему і дозволяє перевіряти якість лінії DSL на фізичному рівні. Прилад дозволяє виміряти рівень шумів в лінії, згасання сигналу, оцінити реальну і максимально досяжну швидкість передачі даних, а також ступінь завантаження тестованої абонентської лінії. Підключаючи тестовий модуль в різних точках кабельною ліні можна легко локалізувати ділянки, що викликають погіршення якості сигналу і зниження швидкості роботи. Вимірювання в режимі «Bits per tone», результати яких відображаються в графічному вигляді, дозволяють легко оцінити частотний діапазон перешкод, що виникають в каналі. Це допомагає легко визначати і усувати джерела їх виникнення.

Застосування універсального базового блоку дозволяє мати єдиний уніфікований інтерфейс користувача, а також використовувати розширені можливості для доступу до приладу при проведенні вимірювань у віддалених точках. Крім того, для спрощення проведення вимірювань в автоматичному режимі є можливість використовувати конфігуровані тестові скрипти, за допомогою яких задається необхідна послідовність проваджених вимірювань і їх параметри. Файли з результатами тестування можуть зберігатися в базовому блоці і передаватися для обробки в центральний офіс по FTP протоколу. Також можна використовувати вбудований Web Browser для отримання додаткової інформації з мережі Internet / Intranet або консультацій фахівців служби підтримки безпосередньо в точці тестування.


Технічні характеристики

Порти для зовнішніх підключень
xDSL Telco Line   8 – pin RJ-45
Ethernet   8 – pin RJ-45

Відповідність стандартам  ANSI / ITU-T
G.992.2 (G.Lite), G.992.1 (G.DMT),
T1.413 Full-rate, G.991.2 (G.SHDSL)

Параметри, вимірювані для G.SHDSL з'єднань
Швидкість передачі - 192 - 2320 кбит/с
Співідношення сигнал/шум в каналі - 10-58 dB
Підсилення приймача - -34 - +24 dB
Потужність передавача - -30 - +16,5 dBm


Параметри, що вимірюються для ADSL з'єднань
Швидкість передачі низхідного потоку -
0 - 8,3 Мбіт/с
Швидкість передачі висхідного потоку -
0 - 1 Мбіт/с
Вимірюваний рівень шуму - 0 - 64 bBm
Вимірюваний рівень потужності сигналу -
0 - 21 bBm

Живлення
200 - 240 В 50/60 Гц (через зовнішній адаптер)
або від перезаряджуваної NIMH батареї
(живлення від модуля базового блоку)
Тривалість автономної роботи - 2 години

Параметри, вимірювані для SDSL з'єднань
Швидкість передачі - 144 - 2320 кбит/с
Співвідношення сигнал /шум в каналі - 10-58 dB
Підсилення приймача - -20 - +28 dB
Потужність передавача - -32 - +31 dBm


 Робоча температура - 0 - +50 °С
 Габарити тестового модуля - 190 х 180 х
 56 мм
 Вага тестового модуля - 1,9 кг

 

Прес-релізи

 

23/12/2019

У компанії Boeing повідомили, що через проблеми з синхронізацією часу між ракетою Atlas V та модулем Starliner стикувальний модуль не зміг запустити двигуни для стикування з МКС та вийти на розрахункову космічну орбіту.

04/11/2019

Уряд України затвердив програму участі в дослідженнях космосу з використанням VLBI технологій засобами модернізації радіотелескопів, в том числі з використанням прецизійних еталонів частоти та часу на основі цезію та водню виробництва Microsemi (США).

23/10/2019

22 жовтня 2019 р. у Києві в конференц залі готелю "Park Inn by Radisson" відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ», який компанія WIRCOM проводить щорічно з 2005 року.

26/04/2019

Прецизійні мініатюрні рубідієві генератори SA22, без яких неможливе створення сучасного радіоелектронного обладнання для аерокосмічної та оборонної галузей, отримало ліцензію для використання в розробках та виробництві в Україні.

Архів  |  Підписка

 
© 2002 - 2019 WIRCOM