ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж  ≈  Модуль тестування мереж доступу Acterna 2357

Модуль тестування мереж доступу Acterna 2357

  • Змінний модуль для тестування якості послуг в мережах широкосмугового абонентського доступу
  • Перевірка синхронізації в мережах АТМ
  • Перевірка IP маршрутизації
  • Тестування термінального устаткування користувача і доступності додатків
  • Перевірка правильності роботи мультиплексорів абонентського доступу (DSLAM)
  • Оцінка каналів абонентського доступу на фізичному рівні

Універсальна тестова платформа FST-2000 є компактним модульним пристроєм для повнофункціонального тестування мереж передачі даних на основі мідних і оптоволоконних кабелів, а також бездротових мереж зв'язку. Для отримання повнофункціонального вимірювального пристрою до базового блоку з універсальним інтерфейсом користувача підключаються змінні тестові модулі. При цьому функціональне призначення приладу повністю визначається типом підключеного тестового модуля.

Тестовий модуль FST - 2357 призначений для тестування якості послуг в мережах широкосмугового абонентського доступу при їх будівництві, при підключенні нових абонентів, а також в процесі експлуатації мережі для локалізації причин незадовільної роботи або зниження якості надаваних послуг.

Модуль може емулювати роботу комутатора центрального офісу, xDSL модему або термінального устаткування користувача. Це дозволяє контролювати правильність підключення користувача до мережі, перевіряти з'єднання по протоколу РРР, правильність маршрутизації пакетів в мережах Ethernet, проводити оцінку роботи мультиплексорів DSLAM і побудови маршрутів в мережах АТМ. Завдяки можливості імітації роботи DSL модему з підтримкою різних типів лінійного кодування можна проводити оцінку якості абонентських ліній з визначенням можливих досяжних швидкостей передачі даних.

Перевірка синхронізації в мережі АТМ з боку обладнання користувача (СРЕ)
Більшість сучасних мереж широкосмугового доступу сьогодні використовують технологію АТМ. Процес передачі АТМ чарунок в мережі повинен бути синхронізований. Тестовий модуль дозволяє швидко визначити, чи існує маршрут для передачі АТМ чарунок в мережі і чи узгоджується він з протоколами вищого рівня (IP). Найчастіше для підключення користувача до провайдера Інтернет використовують протокол РРР, який використовує постійне з'єднання або маршрутизацію на канальному або мережевому рівнях ієрархії. Модуль FST-2357 дозволяє оперативно оцінити доступність мережевих серверів з боку термінального устаткування користувача (СРЕ).

Перевірка з'єднань і маршрутизації на рівні IP
Для правильної роботи Інтернет додатків, таких як Web browser, e-mail, необхідно бути упевненим в коректній передачі даних на мережевому рівні. Тестовий модуль FST-2357 дозволяє перевірити правильність IP-маршрутизації в мережі і переконатися в доступності необхідного хоста або сервера, а також визначити співвідношення доставлених і втрачених пакетів і час їх проходження по мережі в прямому і зворотньому напрямах. Для оцінки пропускної спроможності мережі використовується режим Flood.

Перевірка роботи додатків користувачів і виявлення несправностей обладнання користувача (СРЕ)
Після перевірки можливості транспортування даних в мережі, слід переконатися в коректній роботі додатків користувача, використовуємих для роботи в Internet і інших цілях. Використовуючи режим транзитної передачі даних, тестовий модуль можна підключати до мережі з боку користувача замість DSL модему. Підключивши до приладу тестовий РС, можна перевірити роботу додатків користувача, повністю уникнувши при цьому несправностей, пов'язаних з некоректною роботою обладнання користувача (СРЕ).

Перевірка роботи мультиплексорів абонентського доступу (DSLAM)
Для підключення користувача до мережі оператора DSLAM повинен забезпечити правильну передачу даних від DSL порту в мережу АТМ для кожного з'єднання. Використання тестового модуля FST-2357 в режимі АТМ loopback дозволяє перевірити правильність схеми мультиплексування DSLAM і правильність доставки АТМ чарунок в мережі.

Перевірка якості DSL з'єднань 
DSL з'єднання забезпечує високошвидкісне підключення обладнання користувача (СРЕ) до опорної мережі (back bone) оператора. Проблеми і несправності, що виникають при встановленні DSL з'єднання, найчастіше є причинами низької швидкості передачі даних і зниження якості надаваних користувачеві послуг. Тестовий модуль FST-2357 емулює передавач DSL модему і дозволяє перевіряти якість лінії DSL на фізичному рівні. Прилад дозволяє виміряти рівень шумів в лінії, згасання сигналу, оцінити реальну і максимально досяжну швидкість передачі даних, а також ступінь завантаження тестованої абонентської лінії. Підключаючи тестовий модуль в різних точках кабельною ліні можна легко локалізувати ділянки, що викликають погіршення якості сигналу і зниження швидкості роботи. Вимірювання в режимі «Bits per tone», результати яких відображаються в графічному вигляді, дозволяють легко оцінити частотний діапазон перешкод, що виникають в каналі. Це допомагає легко визначати і усувати джерела їх виникнення.

Застосування універсального базового блоку дозволяє мати єдиний уніфікований інтерфейс користувача, а також використовувати розширені можливості для доступу до приладу при проведенні вимірювань у віддалених точках. Крім того, для спрощення проведення вимірювань в автоматичному режимі є можливість використовувати конфігуровані тестові скрипти, за допомогою яких задається необхідна послідовність проваджених вимірювань і їх параметри. Файли з результатами тестування можуть зберігатися в базовому блоці і передаватися для обробки в центральний офіс по FTP протоколу. Також можна використовувати вбудований Web Browser для отримання додаткової інформації з мережі Internet / Intranet або консультацій фахівців служби підтримки безпосередньо в точці тестування.


Технічні характеристики

Порти для зовнішніх підключень
xDSL Telco Line   8 – pin RJ-45
Ethernet   8 – pin RJ-45

Відповідність стандартам  ANSI / ITU-T
G.992.2 (G.Lite), G.992.1 (G.DMT),
T1.413 Full-rate, G.991.2 (G.SHDSL)

Параметри, вимірювані для G.SHDSL з'єднань
Швидкість передачі - 192 - 2320 кбит/с
Співідношення сигнал/шум в каналі - 10-58 dB
Підсилення приймача - -34 - +24 dB
Потужність передавача - -30 - +16,5 dBm


Параметри, що вимірюються для ADSL з'єднань
Швидкість передачі низхідного потоку -
0 - 8,3 Мбіт/с
Швидкість передачі висхідного потоку -
0 - 1 Мбіт/с
Вимірюваний рівень шуму - 0 - 64 bBm
Вимірюваний рівень потужності сигналу -
0 - 21 bBm

Живлення
200 - 240 В 50/60 Гц (через зовнішній адаптер)
або від перезаряджуваної NIMH батареї
(живлення від модуля базового блоку)
Тривалість автономної роботи - 2 години

Параметри, вимірювані для SDSL з'єднань
Швидкість передачі - 144 - 2320 кбит/с
Співвідношення сигнал /шум в каналі - 10-58 dB
Підсилення приймача - -20 - +28 dB
Потужність передавача - -32 - +31 dBm


 Робоча температура - 0 - +50 °С
 Габарити тестового модуля - 190 х 180 х
 56 мм
 Вага тестового модуля - 1,9 кг

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.