ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж  ≈  Портативний аналізатор для мереж абонентського доступу HST-3000

Портативний аналізатор для мереж абонентського доступу HST-3000


 

  • Повнофункціональне тестування мереж широкосмугового абонентського доступу
  • Оперативна оцінка придатності кабельних ліній для побудови високошвидкісних каналів передачі (xDSL, ISDN і т.п.) шляхом порівняння виміряних параметрів з наперед запрограмованими дозволеними діапазонами
  • Вимірювання характеристик кабельних ліній по постійному і змінному струму
  • Вбудований генератор тестових послідовностей і BER тестер
  • Тестування якості послуг в мережах широкосмугового абонентського доступу
  • Перевірка синхронізації в мережах АТМ, IP маршрутизації, правильності роботи мультиплексорів абонентського доступу (DSLAM)
  • Тестування термінального обладнання користувача і доступності прикладних рішень 
  • Вбудовані прецизійний цифровий мультиметр і кабельний рефлектометр

Портативний аналізатор HST-3000 являє собою компактний переносний прилад для повнофункціонального тестування мереж абонентського доступу. Прилад, виконаний в удароміцному і вологозахищеному корпусі, що особливо зручно для роботи в польових умовах, дозволяє проводити тестування мереж абонентського доступу, починаючи з вимірювання фізичних параметрів кабельних ліній і закінчуючи аналізом якості роботи користувацьких прикладних рішень.

Прилади можуть використовуватись для тестування абонентських ліній xDSL, ISDN, стандартних телефонних мереж і т.п.

Завдяки модульній архітектурі самого приладу і програмного забезпечення, що поставляється з ним, прилад може бути легко конфігурований для задоволення індивідуальних запитів кінцевого користувача. При необхідності функціональні можливості приладу можуть розширюватися за допомогою додаткових змінних інтерфейсних модулів (SIMS) і програмних опцій.

Функції вимірювання фізичних параметрів кабельних ліній дозволяють за допомогою аналізатора HST-3000 проводити оцінку їх придатності для організації широкосмугових каналів доступу ще на етапі будівництва кабельної мережі. Вбудований прецизійний цифровий вольтметр/амперметр, графічний кабельний рефлектометр, локатор і аналізатор кабельних дефектів дозволяють легко визначати і усувати такі пошкодження кабелю, як обриви і замикання пар, виявляти відгалуження, симетруючі котушки, ділянки із зниженою ізоляцією і т.п. Тестування може проводитися в будь-якій точці кабельної лінії - розподільних кросах, сполучних контейнерах і т.п., що дозволяє розбивати лінію на окремі ділянки для кращої локалізації дефектів. Прилад дозволяє проводити вимірювання рівня сигналу і шумів в діапазоні частот від 200 Гц до 2 MГц.

Можливість заздалегідь сформувати задану послідовність вимірювань, що запускається натисненням однієї клавіші, а також програмне встановлення допустимих діапазонів для вимірюваних параметрів, дозволяють повністю автоматизувати процес вимірювання.

Для тестування якості цифрових каналів, організованих по мідних кабельних лініях, прилад оснащений вбудованим генератором тестових послідовностей і аналізатором помилок. Тестування може проводитися на швидкостях від 64 кбіт/с до 2312 кбіт/с. Для проведення стресового тестування цифрових каналів в приладі є можливість внесення в генерований тестовий сигнал різних помилок і дефектів, у тому числі і на рівні циклової структури.

Для збору статистики про якість передаваного цифрового сигналу безпосередньо з термінального устаткування, прилад має вбудований режим емуляції терміналу VT-100, а можливість програмного встановлення з приладу тестових шлейфів в устаткуванні лінійного тракту дозволяє легко локалізувати місце виникнення збоїв.

Для перевірки роботи мережі на рівні прикладних рішень користувачів, прилад може працювати в режимах емуляції модемів ADSL і G.SHDSL, пропуску сигналу DSL через себе або в якості Ethernet терміналу (як звичайний РС). Завдяки вбудованому Web-browser і завантажувачу FTP прилад дозволяє перевірити якість послуг при підключенні до Internet і завантаження файлів з FTP серверів ще при побудові мережі, до підключення термінального устаткування користувача. Це дозволить виявляти і усувати можливі неполадки в мережі на ранніх етапах.

Для визначення причин погіршення якості або відмови користувачу в наданні послуг, необхідно перевірити, чи правильно дані передаються в мережі. Тестер HST-3000 дозволяє перевірити правильність роботи мультиплексорів абонентського доступу (DSLAM) і маршрутизацію пакетів IP в мережі.

Для тестування послуг DSL, тестер може підключатися до портів мультиплексора доступу з будь-якої точки абонентської лінії. У режимі емуляції DSL модему прилад дозволяє визначити правильність комутації віртуальних з'єднань АТМ мережі. Прилад визначає реальну і максимально можливу швидкості передачі даних в тракті DSL, рівень шумів в каналі передачі, ємність кабелю. У цьому режимі легко переконатися, чи дозволяє кабельна лінія підтримувати задану якість послуг DSL.

У режимі імітації роботи термінального обладнання прилад дозволить легко локалізувати несправності, викликані некоректною роботою CPE. Тестер дозволяє також перевірити правильність IP-маршрутизації в мережі і переконатися в доступності необхідного хоста або сервера, а також визначити співвідношення доставлених і втрачених пакетів і час їх проходження по мережі. Для підключення користувача до провайдера найчастіше використовують протокол РРР. HST-3000 дозволяє визначити доступність сервера з боку термінального обладнання (СРЕ), включаючи перевірку алгоритмів аутентифікації.

Для передачі отриманих результатів тестування на подальшу обробку і управління приладом із зовнішнього комп'ютера в приладі передбачені вбудовані порти: послідовний RS-232, USB, Ethernet, Bluetooth.

Технічні характеристики:

Порти для зовнішніх підключень
CF (2 mm minibanana), з кольоровим маркуванням
xDSL RG-45
Ethernet 10/100 Base/T
Serial RS-232, SubD 9 pin
USB
Bluetooth short-range wireless
Вимірювані фізичні параметри кабельних ліний:
Частотний діапазон вимірів – 200 Гц – 2 МГц
Вихідний рівень сигналу - -20 - 0 dBm
Диіпазон вимірюваної напруги – 0 – 300 В
Діапазон вимірюваного струму – 0 – 110мА
Діапазон вимірюваного опору 0 – 99 МОм
Вимірюваний рівень шумів - +10 - -70 dBm

Вбудований рефлектометр
Довжина тестованого кабелю – до 6000 м
Роздільна здатність – 1м
Точність - +/- 2м

Підтримувані стандарти DSL
ITU-T G.992.1, G.992.2
ITU-T G.992.3, G.992.5
ETSI ETR 328, TS101 524
ANSI T1.413

Живлення
110 – 240 В 50/60 Гц (через зовнішній адаптер)
або від змінної перезаряджуваної  літій-іонної батареї
Час автономної роботи – близько 10 годин
Робоча температура - -14 - +50о С
Габарити – 240 х 110 х 70 мм
Вага –1,3 кг


Розділ порожній.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.