ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж  ≈  Тестер послуг для мереж широкосмугового доступу DSL 350

Тестер послуг для мереж широкосмугового доступу DSL 350

 

  • Тестування якості послуг в мережах широкосмугового абонентського доступу
  • Перевірка синхронізації в мережах АТМ
  • Перевірка IP маршрутизації
  • Тестування термінального устаткування користувача і доступності додатків
  • Перевірка правильності роботи мультиплексорів абонентського доступу (DSLAM)
  • Оцінка каналів абонентського доступу на фізичному рівні

 

Багатофункціональний тестер послуг DSL-350 - компактний переносний пристрій, призначений для тестування якості послуг в мережах широкосмугового абонентського доступу при їх будівництві, при підключенні нових абонентів, а також в процесі експлуатації мережі для локалізації причин незадовільної роботи або зниження якості надаваємих послуг.

Тестер дозволяє контролювати правильність підключення користувача до мережі, перевіряти з'єднання по протоколу РРР, правильність IP маршрутизації пакетів, проводити перевірку віртуальних мереж АТМ, локальних мереж Ethernet, проводити оцінку правильності роботи мультиплексорів DSLAM і побудови маршрутів в мережах АТМ.

Завдяки можливості імітації роботи DSL модему з підтримкою лінійних кодів САР і DMT можна проводити оцінку якості абонентських ліній з визначенням можливих досяжних швидкостей передачі, а режим транзитної передачі сигналу дозволяє локалізувати окремі «проблемні» сегменти мережі.

Це дозволить технічному персоналу швидко підтверджувати функціональність послуг і позбавить від проблем в процесі інсталяції.

Перевірка синхронізації АТМ-рівня з боку СРЕ
Для оцінки якості надаваних користувачеві послуг перед перевіркою протоколів вищого рівня технічний персонал повинен провести перевірку роботи протоколів нижчих рівнів. Для коректної передачі голосового трафіку і даних АТМ ячейки повинні бути синхронізовані при передачі по мережі. DSL-350 дозволяє визначити, чи існує маршрут для АТМ ячейок в мережі і чи узгоджується він з протоколами вищого рівня (IP).

Найчастіше користувачі використовують протокол РРР для підключення до провайдера. DSL-350 дозволяє визначати доступність сервера з боку термінального обладнання(СРЕ), включаючи перевірку алгоритмів аутентифікації.

Перевірка IP маршрутизації
Для роботи додатків вищого рівня, таких як Web, e-mail, потрібно бути впевненим у коректній передачі даних в мережі. Тестер DSL-350 дозволяє перевірити правильність IP-маршрутизації в мережі і переконатися в доступності необхідного хоста або сервера, а також визначити відношення доставлених і втрачених пакетів і час їх проходження по мережі.

Перевірка термінального устаткування (СРЕ) і доступності додатків
Після перевірки можливості транспортування даних в мережі, слід переконатися в коректній роботі призначених для користувача додатків, використовуваних для роботи в Internet та в інших цілях. Використовуючи режим транзитної передачі даних можна включити прилад DSL-350 в мережу замість призначеного для користувача модему. Підключивши до нього комп'ютер можна запускати в роботу різні додатки, виключивши таким чином всі проблеми, що спричинені некоректною роботою компонентів СРЕ.

Перевірка роботи мультиплексорів абонентського доступу (DSLAM)
За допомогою тестера DSL-350, підключеного до DSLAM в режимі АТМ loopback можна перевірити, чи коректно мультиплексор абонентського доступу передає дані низхідного і висхідного потоків на рівні інтерфейсів DSL / АТМ.

Оцінка каналів абонентського доступу
Від якості каналів абонентського доступу дуже сильно залежить якість надавних користувачеві послуг. За допомогою тестера DSL-350 можна перевірити роботу каналу доступу на фізичному рівні, імітуючи роботу DSL модему. Прилад дозволяє оцінити рівень шумів в лінії, згасання сигналу, оцінити максимально можливу і реальну швидкість висхідного і низхідного потоків, ступінь завантаження абонентської лінії.

Підключаючи прилад в різних точках абонентської лінії можна локалізувати ділянки, що викликають погіршення якості сигналу і зниження швидкості роботи.

Технічні характеристики

Порти для зовнішніх підключень
хDSL Telco, Serial RS-232, Eternet

Відповідність стандартам  ANSI / ITU-T
ITU-T G.992.1, ITU-T G.992.2, ANSI T1.413

Тестування параметрів абонентської лінії
Діапазон вимірюваних швидкостей передачі - 0 - 8,3 Мбіт/с
Діапазон вимірюваного рівня шуму - 0 - 64 dBm
Діапазон вимірюваної потужності сигналу - 0 - 21 dBm

Живлення
Напруга живлення - 9,6 В постійного струму
100 - 240 В 50/60 Гц (через зовнішній адаптер)
Вбудоване джерело живлення - NIMH перезаряджувана батарея
Час автономної роботи - 2 години

Робоча температура - 0 - +50 °С
Габарити - 230 х 110 х 70 мм
Вага -1,4 кг

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.