ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних  ≈  Модуль тестування потоків Е1 FST-2230

Модуль тестування потоків Е1 FST-2230

Модуль тестування потоків Е1 і каналів передачі даних Acterna FST-2230 для універсальної тестової платформи FST-2000

  • Модуль для тестування каналів передачі даних з швидкостями від 50 біт/с до 2 Мбіт/с
  • Оцінка якості сигналу в потоці Е1 2 Мбіт/с відповідно до рекомендацій G.821, G.826, M.2100
  • Аналіз тимчасових характеристик сигналу, включаючи MRTIE
  • Можливість тестування каналів ІКМ, ISDN PRI / BRI, Frame Relay
  • Аналіз каналів передачі даних з інтерфейсами X.21 V.11/RS422, V.24/RS232, V.35, V.36/RS449, EIA530
  • Можливість транзитної передачі тестованого потоку Е1 з виділенням заданих канальних інтервалів
  • Режим імітації цифрового комутатора

Універсальна тестова платформа FST-2000 є компактним модульним пристроєм для повнофункціонального тестування мереж передачі даних на основі мідних і оптоволоконних кабелів, а також бездротових мереж зв'язку. Для отримання повнофункціонального вимірювального пристрою до базового блоку з універсальним інтерфейсом користувача підключаються змінні тестові модулі. При цьому функціональне призначення приладу повністю визначається типом підключеного тестового модуля.

Тестовий модуль FST-2230 призначений для тестування цифрових каналів передачі даних з різними інтерфейсами, каналів ІКМ, ISDN BRI / PRI, а також мереж Frame Relay. Модуль дозволяє тестувати канали передачі з швидкостями від 50 бит/с до 2 Мбіт/с. Канали можуть тестуватися як в робочому режимі (on - line), так і з виведенням їх з режиму надання послуг (off - line). При проведенні довготривалого тестування оператор може на свій розсуд вибирати аварійні стани, які заносяться в автоматично формований log-file для подальшого аналізу.

Модуль дозволяє проводити тестування потоків 2 Мбіт/с на фізичному рівні в термінальному режимі, а також в режимах транзитної передачі потоку Е1 або введення / виводу з тестованого потоку окремих канальних інтервалів. Прилад дозволяє генерувати як структуровані, так і неструктуровані потоки Е1 з широкою номенклатурою тестових послідовностей і можливістю вставки в них певних дефектів і помилок для проведення стресового тестування. Приймач приладу дозволяє автоматично визначати тип циклової структури тестованого потоку. Два незалежні приймачі дозволяють за допомогою тестового модуля одночасно тестувати обидва напрями передачі даних в транзитному каналі. Прилад дозволяє отримати результати тестування відповідно до рекомендацій G.821, G.826, M.2100 одночасно. Крім того, можливий аналіз часових характеристик сигналу, включаючи максимальну відносну помилку часового інтервалу.

Модуль дозволяє генерувати і аналізувати дані в каналах передачі з інтерфейсами X.21/V.11, V.24/RS232, V.35, V.36/RS449, EIA530 на швидкостях від 50 біт/с до 2048 кбіт/с з можливістю регулювання швидкості передачі уручну у вказаному діапазоні. Прилад може бути конфігурований як DTE або DCE пристрій. При роботі приладу в режимі мультиплексора є можливість одночасного і незалежного вимірювання коефіцієнта помилок в потоці Е1 і в окремих каналах передачі даних. При тестуванні потоку Е1 користувач може задавати фіксований зсув частоти тактової синхронізації.

При тестуванні структурованого потоку з сигналізацією по виділеному каналу (CAS) прилад може працювати в режимі емуляції АТС. При цьому є можливість приймати вхідні і передавати вихідні виклики. Інформація про стан кожного каналу відображається на екрані, а інформація сигнального каналу зберігається в пам'яті для подальшого аналізу. Для заповнення окремих розмовних каналів можуть генеруватися тонові послідовності з різною частотою і рівнем, які кодуються по А- або m- законах.

Модуль FST-2230 можна використовувати для тестування послуг ISDN PRI / BRI. У режимі моніторингу прилад дозволяє відстежувати стан окремих каналів, записувати дані з D - каналу в буферну пам'ять для подальшого аналізу, а також виводити інформацію окремих B - каналів на вбудований гучномовець для прослуховування. Модуль також підтримує режими емуляції NT і TE. У цьому режимі можна генерувати і аналізувати тестові послідовності, сигнал DTMF або голосовий трафік в окремих В - каналах для оцінки якості передачі, а також ініціювати встановлення з'єднань з використанням сигналізації в D - каналі.

Модуль дозволяє також проводити повнофункціональне тестування мереж Frame Relay, як при їх будівництві, так і в процесі експлуатації. Прилад відображає на екрані статус всіх DLCI і фіксує в пам'яті статистику їх роботи. Додаткові режими дозволяють проводити стресове тестування мережі.

Застосування універсального базового блоку дозволяє мати єдиний уніфікований інтерфейс користувача, а також використовувати розширені можливості для доступу до приладу при проведенні вимірювань у віддалених точках. Крім того, для спрощення проведення вимірювань в автоматичному режимі є можливість використовувати конфігуровані тестові скрипти, за допомогою яких задається необхідна послідовність проваджених вимірювань і їх параметри. Файли з результатами тестування можуть зберігатися в базовому блоці і передаватися для обробки в центральний офіс по FTP протоколу. Також можна використовувати вбудований Web Browser для отримання додаткової інформації з мережі Internet / Intranet або консультацій фахівців служби підтримки безпосередньо в точці тестування.

Технічні характеристики:

Фізичні інтерфейси:
Е1, G.703
Лінійний код – AMI або HDB3
Лінійна швидкість – 2048 кБіт/с
Вимірюваний рівень вхідного сигналу – 0 - -32 dBm
Тип з`єднувача - CF (balanced, 120 Ом) або BNC (unbalanced, 75 Ом)

ISDN BRI U, S/T інтерфейс
Лінійний код – AMI або 2В1Q
Підтримувані протоколи сигналізації – Q.931, 1TR6, CorNet, Q.Sig та ін.
Імпеданс – 135 Ом / 100 Ом
Тип з`єднувача – RJ-45

X.21/V.11, V.24/RS232, V.35, V.36/RS449, EIA530
Лінійна швидкість – 50 Біт/с - 2048 кБіт/с

Живлення:
200 – 240 В 50/60 Гц (через зовнішній адаптер) 
або від перезаряджуваної NiMH батареї
(живлення від модуля базового блоку)
Тривалість автономної роботи –  2 - 4 години.

Робоча температура - 0 - +45 °С
Габарити тестового модуля – 190 х 180 х 56 мм
Вага тестового модуля  – 1,0 кг.

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.