ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних  ≈  Модуль тестування потоків Е1 FST-2230

Модуль тестування потоків Е1 FST-2230

Модуль тестування потоків Е1 і каналів передачі даних Acterna FST-2230 для універсальної тестової платформи FST-2000

  • Модуль для тестування каналів передачі даних з швидкостями від 50 біт/с до 2 Мбіт/с
  • Оцінка якості сигналу в потоці Е1 2 Мбіт/с відповідно до рекомендацій G.821, G.826, M.2100
  • Аналіз тимчасових характеристик сигналу, включаючи MRTIE
  • Можливість тестування каналів ІКМ, ISDN PRI / BRI, Frame Relay
  • Аналіз каналів передачі даних з інтерфейсами X.21 V.11/RS422, V.24/RS232, V.35, V.36/RS449, EIA530
  • Можливість транзитної передачі тестованого потоку Е1 з виділенням заданих канальних інтервалів
  • Режим імітації цифрового комутатора

Універсальна тестова платформа FST-2000 є компактним модульним пристроєм для повнофункціонального тестування мереж передачі даних на основі мідних і оптоволоконних кабелів, а також бездротових мереж зв'язку. Для отримання повнофункціонального вимірювального пристрою до базового блоку з універсальним інтерфейсом користувача підключаються змінні тестові модулі. При цьому функціональне призначення приладу повністю визначається типом підключеного тестового модуля.

Тестовий модуль FST-2230 призначений для тестування цифрових каналів передачі даних з різними інтерфейсами, каналів ІКМ, ISDN BRI / PRI, а також мереж Frame Relay. Модуль дозволяє тестувати канали передачі з швидкостями від 50 бит/с до 2 Мбіт/с. Канали можуть тестуватися як в робочому режимі (on - line), так і з виведенням їх з режиму надання послуг (off - line). При проведенні довготривалого тестування оператор може на свій розсуд вибирати аварійні стани, які заносяться в автоматично формований log-file для подальшого аналізу.

Модуль дозволяє проводити тестування потоків 2 Мбіт/с на фізичному рівні в термінальному режимі, а також в режимах транзитної передачі потоку Е1 або введення / виводу з тестованого потоку окремих канальних інтервалів. Прилад дозволяє генерувати як структуровані, так і неструктуровані потоки Е1 з широкою номенклатурою тестових послідовностей і можливістю вставки в них певних дефектів і помилок для проведення стресового тестування. Приймач приладу дозволяє автоматично визначати тип циклової структури тестованого потоку. Два незалежні приймачі дозволяють за допомогою тестового модуля одночасно тестувати обидва напрями передачі даних в транзитному каналі. Прилад дозволяє отримати результати тестування відповідно до рекомендацій G.821, G.826, M.2100 одночасно. Крім того, можливий аналіз часових характеристик сигналу, включаючи максимальну відносну помилку часового інтервалу.

Модуль дозволяє генерувати і аналізувати дані в каналах передачі з інтерфейсами X.21/V.11, V.24/RS232, V.35, V.36/RS449, EIA530 на швидкостях від 50 біт/с до 2048 кбіт/с з можливістю регулювання швидкості передачі уручну у вказаному діапазоні. Прилад може бути конфігурований як DTE або DCE пристрій. При роботі приладу в режимі мультиплексора є можливість одночасного і незалежного вимірювання коефіцієнта помилок в потоці Е1 і в окремих каналах передачі даних. При тестуванні потоку Е1 користувач може задавати фіксований зсув частоти тактової синхронізації.

При тестуванні структурованого потоку з сигналізацією по виділеному каналу (CAS) прилад може працювати в режимі емуляції АТС. При цьому є можливість приймати вхідні і передавати вихідні виклики. Інформація про стан кожного каналу відображається на екрані, а інформація сигнального каналу зберігається в пам'яті для подальшого аналізу. Для заповнення окремих розмовних каналів можуть генеруватися тонові послідовності з різною частотою і рівнем, які кодуються по А- або m- законах.

Модуль FST-2230 можна використовувати для тестування послуг ISDN PRI / BRI. У режимі моніторингу прилад дозволяє відстежувати стан окремих каналів, записувати дані з D - каналу в буферну пам'ять для подальшого аналізу, а також виводити інформацію окремих B - каналів на вбудований гучномовець для прослуховування. Модуль також підтримує режими емуляції NT і TE. У цьому режимі можна генерувати і аналізувати тестові послідовності, сигнал DTMF або голосовий трафік в окремих В - каналах для оцінки якості передачі, а також ініціювати встановлення з'єднань з використанням сигналізації в D - каналі.

Модуль дозволяє також проводити повнофункціональне тестування мереж Frame Relay, як при їх будівництві, так і в процесі експлуатації. Прилад відображає на екрані статус всіх DLCI і фіксує в пам'яті статистику їх роботи. Додаткові режими дозволяють проводити стресове тестування мережі.

Застосування універсального базового блоку дозволяє мати єдиний уніфікований інтерфейс користувача, а також використовувати розширені можливості для доступу до приладу при проведенні вимірювань у віддалених точках. Крім того, для спрощення проведення вимірювань в автоматичному режимі є можливість використовувати конфігуровані тестові скрипти, за допомогою яких задається необхідна послідовність проваджених вимірювань і їх параметри. Файли з результатами тестування можуть зберігатися в базовому блоці і передаватися для обробки в центральний офіс по FTP протоколу. Також можна використовувати вбудований Web Browser для отримання додаткової інформації з мережі Internet / Intranet або консультацій фахівців служби підтримки безпосередньо в точці тестування.

Технічні характеристики:

Фізичні інтерфейси:
Е1, G.703
Лінійний код – AMI або HDB3
Лінійна швидкість – 2048 кБіт/с
Вимірюваний рівень вхідного сигналу – 0 - -32 dBm
Тип з`єднувача - CF (balanced, 120 Ом) або BNC (unbalanced, 75 Ом)

ISDN BRI U, S/T інтерфейс
Лінійний код – AMI або 2В1Q
Підтримувані протоколи сигналізації – Q.931, 1TR6, CorNet, Q.Sig та ін.
Імпеданс – 135 Ом / 100 Ом
Тип з`єднувача – RJ-45

X.21/V.11, V.24/RS232, V.35, V.36/RS449, EIA530
Лінійна швидкість – 50 Біт/с - 2048 кБіт/с

Живлення:
200 – 240 В 50/60 Гц (через зовнішній адаптер) 
або від перезаряджуваної NiMH батареї
(живлення від модуля базового блоку)
Тривалість автономної роботи –  2 - 4 години.

Робоча температура - 0 - +45 °С
Габарити тестового модуля – 190 х 180 х 56 мм
Вага тестового модуля  – 1,0 кг.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.