ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування SDH/PDH мереж зв`язку  ≈  Модуль тестування FST-2416 для універсальної тестової платформи FST-2000

Модуль тестування FST-2416 для універсальної тестової платформи FST-2000

  • Модуль для тестування мереж PDH і SDH рівня до STM-16E
  • Оцінка якості сигналу відповідно до рекомендацій G.821,G.826, M.2100, M.2101
  • Режим транзитної передачі тестованого потоку
  • Розширений аналіз структури SDH сигналу, вимірювання параметрів автоматичного захисного перемикання
  • Розширений аналіз структури потоків PDH
  • Емуляція терміналу VT100 для доступу до інформації, що зберігається в пам'яті мережевих елементів

Універсальна тестова платформа FST-2000 є компактним модульним пристроєм для повнофункціонального тестування мереж передачі даних на основі мідних і оптоволоконних кабелів, а також бездротових мереж зв'язку. Для отримання повнофункціонального вимірювального пристрою до базового блоку з універсальним інтерфейсом користувача підключаються змінні тестові модулі. При цьому функціональне призначення приладу повністю визначається типом підключеного тестового модуля.

Тестовий модуль FS-2416 призначений для повнофункціонального тестування мереж PDH / SDH / SONET, що працюють в діапазоні швидкостей передачі від 2 Мбіт/с до 2.5 Гбіт/с. Завдяки дуже компактним розмірам і міцному вологозахищеному корпусу прилад зручний для проведення вимірювань в польових умовах. Простий, інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс користувача значно полегшує експлуатацію приладу. Для отримання доступу до інформації, що зберігається в пам'яті мережевих елементів, тестовий модуль підтримує роботу в режимі емуляції терміналу VT100. Це дозволяє здійснювати пряме підключення до елементів тестованої мережі.

Тестовий модуль дозволяє проводити вимірювання в мережах різної топології - кільцевій, лінійній або змішаній, при цьому він може підключатися до тестованих трактів, як в термінальному режимі з виведенням трактів з експлуатації, так і в режимі моніторингу або транзитного проходження сигналу. В останньому випадку є можливість проводити дослідження на трактах в процесі їх реальної експлуатації, навіть у разі відсутності спеціальних точок доступу для тестування. Аналогічні режими тестування доступні і для трактів PDH з рівнем ієрархії від E1 до Е4.

Тестовий модуль дозволяє проводити оцінку якості передачі даних з кінця в кінець в мережах, що використовують змішану технологію передачі даних, - наприклад, у разі передачі трафіку між різними мережами SDH через сегменти DWDM мережі, або при побудові високошвидкісних каналів доступу до транспортної мережі SDH з використанням технології xDSL. Підключаючи прилад в режимі моніторингу в різних точках таких складених каналів передачі, оператор може швидко локалізувати сегменти мережі, що викликають погіршення якості сигналу.

При тестуванні мереж SDH за допомогою модуля FST-2416 користувач має можливість конфігурувати і аналізувати байти заголовка транспортних модулів і покажчиків AU / TU, вимірювати параметри автоматичного захисного перемикання (APS) і час затримки розповсюдження сигналу для різних рівнів ієрархії.

Під час проведення вимірювань всі зафіксовані аварійні повідомлення і помилки з відповідними тимчасовими мітками автоматично зберігаються в log-файлі для подальшого аналізу. Крім того, всі поточні і зафіксовані раніше аварійні повідомлення відображаються за допомогою світлодіодних індикаторів на передній панелі тестового модуля. Окремий індикатор відображає активний стан оптичного випромінювача.

Для оцінки якості передачі інформації відповідно до рекомендацій ITU-T прилад дозволяє емулювати корисне навантаження, генеруючи широкий спектр псевдовипадкових послідовностей. Тестові послідовності можна завантажувати як в транспортний модуль STM-16, так і в окремі його компоненти або в окремі потоки Е1, Е3, Е4. Прилад дозволяє вносити в генерований тестовий сигнал різні аномалії і дефекти. Рівень потужності сигналу вимірюється приладом на всіх входах в автоматичному режимі.

Також існує можливість детального аналізу структури потоку Е1. Прилад відображає стан кожного з ОЦК 64 кбит/с, а також дозволяє аналізувати стан каналу сигналізації і службові біти нульового КІ.

Застосування універсального базового блоку дозволяє мати єдиний уніфікований інтерфейс користувача, а також використовувати розширені можливості для доступу до приладу при проведенні вимірювань у віддалених точках. Крім того, для спрощення проведення вимірювань в автоматичному режимі є можливість використовувати конфігуровані тестові скрипти, за допомогою яких задається необхідна послідовність проваджених вимірювань і їх параметри. Файли з результатами тестування можуть зберігатися в базовому блоці і передаватися для обробки в центральний офіс по FTP протоколу. Вбудований графічний інтерфейс користувача дозволяє відображати на екрані приладу результати тестування, як в табличній, так і в графічній формі в чотирьох незалежних вікнах одночасно. Також можна використовувати вбудований Web Browser для отримання додаткової інформації з мережі Internet / Intranet або консультацію фахівців служби підтримки безпосередньо в точці тестування.

Технічні характеристики:

Зовнішні інтерфейси:

STM-1/4/16

Довжина хвилі передавача - 1310 або 1550 нм
Діапазон роботи приймача - 1100 - 1600 нм
Вхідна оптична потужність передавача - +3 - -2dBm
Чутливість приймача - -8 - -28 dBm
Тип з'єднувача - FC, SC, ST


E1
Тактова частота передавача – 2048 кГц
Лінійний код – HDB3 або AMI
Чутливість приймача  - +3 - -32 dBdsx
Тип з`єднувача – КО-45 або BNC
Імпеданс – 120 або 75 Ом

Відповідність стандартам  ITU-T:
G.703, G.707, G.709, G.783, G.957, G.958
G.821,G.826, G.828, G.829, M.2100, M.2101

Живлення:
200 – 240 В 50/60 Гц (через зовнішній адаптер)
або від перезаряджуваної NiMH батареї
(живлення від модуля базового блоку)

Робоча температура - 0 - +40 оС
Габарити тестового модуля – 343 х 216 х 127 мм
Вага тестового модуля  – прибл. 2,5 кг.

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.