ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Системи тестування і моніторингу ВОЛЗ  ≈  віддалений блок моніторингу OTU-8000

віддалений блок моніторингу OTU-8000

OTU-8000 (Optical Test Unit)

OTU-8000 (Optical Test Unit) - це віддалений тестовий блок, який є активною частиною системи моніторингу ONMS.

Блок OTU-8000 лежить в основі системи моніторингу ВОЛЗ, він складається з модуля рефлектометра (OTDR) і оптичного перемикача на кілька портів, один такий блок здатний охопити кілька сотень оптичних волокон, кабелів або напрямків охопивши тим самим територію площею приблизно 40 000 кв.км.
При виникненні аварії блок RTU повідомить про неї всіма доступними способами. Завдяки своєму внутрішньому PSTN або GSM модему або сухим контактам (реле), OTU-8000 може посилати аварії навіть у разі відсутності доступу до LAN. Якщо сервер не відповідає по LAN або через модем, то OTU-8000 може також вислати користувачеві повідомлення про аварію прямо, по електронній пошті і SMS (модем GSM).

З будь-якого з Web-браузерів користувач може отримати доступ до OTU-8000 для перегляду історії конкретної аварії і проведення додаткових вимірювань.

Застосування:

 • знижує експлуатаційні витрати,
 • знижує MTTR (середнє напрацювання до ремонту),
 • попереджає перерви сервісу, шляхом виявлення погіршення якості волокна ще до того, як воно вплине на сервіс,
 • управляє демаркаційної точкою між мережами,
 • визначає несанкціоновані підключення на вигині волокна (інформаційна безпека).

Особливості:

 • найширше застосування від мереж FTTx до транспортних мереж з протяжністю сотні тисячі кілометрів,
 • повідомлення про аварії через SMS, електронну пошту або звукової-світловою сигналізацією,невеликий розмір - 2U,
 • мале енергоспоживання,
 • підтримка різних модемів,
 • без жорстких дисків,
 • наявність модулів розширення для оптичного комутатора.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.