ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Оптичні тестери  ≈  Комплекти оптичних тестерів ОМК-5/6/7

Комплекти оптичних тестерів ОМК-5/6/7

 

 

 

 

 

 

Економічне комплексне рішення, що складається з джерела оптичного випромінювання, приймача-вимірювача потужності і комплекту аксесуарів. Поставляється в зручному спеціалізованому кейсі.


 

 

OMK-5

OMK-6

OMK-7

Склад обладнання

OLP-5
OLS-5

OLP-6
OLS-6

OLP-8
OLS-6

Тип ОВ

MM

SM

SM

Автоматизація вимірювань

«TWINtest»,
«AUTO»,
«Audible fiber identification»

«Audible fiber identification»

«Audible fiber identification»

Програмне забезпечення

немає

немає

немає

Розмір

73х28х140 мм

 

 

Портативні оптичні тестери ОМК - 5/6/7 забезпечують  високу швидкість та надійність вимірювань. Можливості пропонованих режимів роботи:

  • Режим «TWINtest» забезпечує збільшення швидкості вимірювань удвічі для двох хвиль довжиною 850/1300 або 1310/1550 нм.
  • Режим «Auto» - автоматичне визначення довжини хвилі, що дозволяє уникнути некоректних вимірювань.
  • Режим перевірки волоконних кабелів, що перехрещуються, з автоматичним опізнаванням модульованої частоти.

Пристрої призначені для використання в жорстких робочих умовах, мають можливість транспортування на ремені, малу вагу, в процесі експлуатації використовуються всього три клавіші. Прогумований корпус і міцна клавіатура створюють захист від ударів, потрапляння вологи і забруднень, чим гарантована довгострокова робота пристроїв і їх надійність. Оптичні конектори захищені від забруднень за допомогою вбудованої кришки. Помітною особливістю приладів є дуже тривалий час роботи від батарей; є індикатор залишкового заряду батарей. Ці дві характеристики дозволяють уникнути вимушеного передчасного припинення вимірювань.

Автоматичне опізнавання волокон значно спрощує ідентифікацію кабелів в зв'язці і позбавляє від необхідності зовнішнього  маркування.

OLS-5, OLS-6: Джерела для одномодових/багатомодових систем

Подвійне джерело світлодіодного сигналу має один вихід. При використанні разом з вимірювачами рівня, що йдуть в комплекті, функція TWINtest дозволяє проводити одночасні вимірювання по двох хвилях. Для перемикання на інше з'єднання достатньо натиснення однієї клавіші. Пристрої призначені для роботи з волокном діаметром від 9/125 мкм до 100/140 мкм і точно імітують системний генератор з 100%-вим збудженням. Прекрасні показники короткострокової і довготривалої стабільності по всьому діапазону робочих температур роблять пристрої стійкими до жорстких умов робочих процесів. Спеціальний конектор волоконного кабелю простий у використанні і надійно захищений від забруднень.

OLS-6 може працювати в одиночному або подвійному режимі генерації світлового сигналу (вибір пристрою на комбінації довжин хвиль 1310/1550нм або 780/1300 нм). Цей пристрій призначений для протяжніших з'єднань і кабелів з відносно невеликим діаметром. 100%-е збудження забезпечує імітацію реальних умов роботи системного генератора. Стабільність вихідного рівня також є важливим чинником. Адаптер FC гарантує механічну стійкість, необхідну для високоточних вимірювань.

OLP-5, OLP-6: Вимірювачі рівня для багатомодових і одномодових систем

OLP-5 має динамічний діапазон від -60 до +5 дБм, в якому зазвичай працюють багатомодові системи і локальні мережі (LAN). OLP-5 можна використовувати для роботи з наступними стандартними хвилями довжиною 820, 850, 1300 і 1550 нм. Можуть відображатися як абсолютний, так і відносний рівні. Ще однією перевагою є можливість введення еталонного рівня для кожної довжини хвилі окремо.

Комплект оптичного тестування OMK-5 пропонує повний спектр функцій для вимірювань багатомодових і одномодових волоконних кабелів. OLP-6 (динамічний діапазон від –65 до +10 дБм) можна комбінувати з генератором OLS-5 або OLS-6, створюючи комплект для тестування згасання з широким динамічним діапазоном, відповідним будь-якому додатку,як для коротких відрізків (в основному багатомодовий режим), так і для протяжних дистанцій (одномодовий режим). OLP-6 може працювати з наступними стандартними хвилями довжиною 780, 850, 1300, 1310 і 1550 нм. Можливе відображення абсолютного і відносного рівнів. Є можливість введення еталонного рівня для кожної довжини хвилі окремо.

OLP-8: Вимірювач рівня для одномодових систем з високою потужністю

OLP-8 має широкий динамічний діапазон від -50 до +23 дБм, що робить цей пристрій дуже зручним для роботи з протяжними з'єднаннями, високопотужними системами і мережевими елементами. Можлива робота із стандартними довжинами хвиль 980, 1310, 1480 і 1550 нм, тому OLP-8 може використовуватися для вирішення широкого спектру завдань, включаючи CATV. Вимірювання на виходах оптичного підсилювача можливі з використанням частот довжиною 980 і 1480 нм.

Можливе відображення як абсолютного, так і відносного рівнів. Є можливість введення еталонного рівня для кожної довжини хвилі окремо.

При комбінуванні з подвійним генератором лазерного сигналу OLS-6 в тестовому комплекті OMK-7 можливе рішення будь-яких задач, що відносяться до CATV.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.