ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Оптичні тестери  ≈  Комплекти оптичних тестерів ОМК-5/6/7

Комплекти оптичних тестерів ОМК-5/6/7

 

 

 

 

 

 

Економічне комплексне рішення, що складається з джерела оптичного випромінювання, приймача-вимірювача потужності і комплекту аксесуарів. Поставляється в зручному спеціалізованому кейсі.


 

 

OMK-5

OMK-6

OMK-7

Склад обладнання

OLP-5
OLS-5

OLP-6
OLS-6

OLP-8
OLS-6

Тип ОВ

MM

SM

SM

Автоматизація вимірювань

«TWINtest»,
«AUTO»,
«Audible fiber identification»

«Audible fiber identification»

«Audible fiber identification»

Програмне забезпечення

немає

немає

немає

Розмір

73х28х140 мм

 

 

Портативні оптичні тестери ОМК - 5/6/7 забезпечують  високу швидкість та надійність вимірювань. Можливості пропонованих режимів роботи:

  • Режим «TWINtest» забезпечує збільшення швидкості вимірювань удвічі для двох хвиль довжиною 850/1300 або 1310/1550 нм.
  • Режим «Auto» - автоматичне визначення довжини хвилі, що дозволяє уникнути некоректних вимірювань.
  • Режим перевірки волоконних кабелів, що перехрещуються, з автоматичним опізнаванням модульованої частоти.

Пристрої призначені для використання в жорстких робочих умовах, мають можливість транспортування на ремені, малу вагу, в процесі експлуатації використовуються всього три клавіші. Прогумований корпус і міцна клавіатура створюють захист від ударів, потрапляння вологи і забруднень, чим гарантована довгострокова робота пристроїв і їх надійність. Оптичні конектори захищені від забруднень за допомогою вбудованої кришки. Помітною особливістю приладів є дуже тривалий час роботи від батарей; є індикатор залишкового заряду батарей. Ці дві характеристики дозволяють уникнути вимушеного передчасного припинення вимірювань.

Автоматичне опізнавання волокон значно спрощує ідентифікацію кабелів в зв'язці і позбавляє від необхідності зовнішнього  маркування.

OLS-5, OLS-6: Джерела для одномодових/багатомодових систем

Подвійне джерело світлодіодного сигналу має один вихід. При використанні разом з вимірювачами рівня, що йдуть в комплекті, функція TWINtest дозволяє проводити одночасні вимірювання по двох хвилях. Для перемикання на інше з'єднання достатньо натиснення однієї клавіші. Пристрої призначені для роботи з волокном діаметром від 9/125 мкм до 100/140 мкм і точно імітують системний генератор з 100%-вим збудженням. Прекрасні показники короткострокової і довготривалої стабільності по всьому діапазону робочих температур роблять пристрої стійкими до жорстких умов робочих процесів. Спеціальний конектор волоконного кабелю простий у використанні і надійно захищений від забруднень.

OLS-6 може працювати в одиночному або подвійному режимі генерації світлового сигналу (вибір пристрою на комбінації довжин хвиль 1310/1550нм або 780/1300 нм). Цей пристрій призначений для протяжніших з'єднань і кабелів з відносно невеликим діаметром. 100%-е збудження забезпечує імітацію реальних умов роботи системного генератора. Стабільність вихідного рівня також є важливим чинником. Адаптер FC гарантує механічну стійкість, необхідну для високоточних вимірювань.

OLP-5, OLP-6: Вимірювачі рівня для багатомодових і одномодових систем

OLP-5 має динамічний діапазон від -60 до +5 дБм, в якому зазвичай працюють багатомодові системи і локальні мережі (LAN). OLP-5 можна використовувати для роботи з наступними стандартними хвилями довжиною 820, 850, 1300 і 1550 нм. Можуть відображатися як абсолютний, так і відносний рівні. Ще однією перевагою є можливість введення еталонного рівня для кожної довжини хвилі окремо.

Комплект оптичного тестування OMK-5 пропонує повний спектр функцій для вимірювань багатомодових і одномодових волоконних кабелів. OLP-6 (динамічний діапазон від –65 до +10 дБм) можна комбінувати з генератором OLS-5 або OLS-6, створюючи комплект для тестування згасання з широким динамічним діапазоном, відповідним будь-якому додатку,як для коротких відрізків (в основному багатомодовий режим), так і для протяжних дистанцій (одномодовий режим). OLP-6 може працювати з наступними стандартними хвилями довжиною 780, 850, 1300, 1310 і 1550 нм. Можливе відображення абсолютного і відносного рівнів. Є можливість введення еталонного рівня для кожної довжини хвилі окремо.

OLP-8: Вимірювач рівня для одномодових систем з високою потужністю

OLP-8 має широкий динамічний діапазон від -50 до +23 дБм, що робить цей пристрій дуже зручним для роботи з протяжними з'єднаннями, високопотужними системами і мережевими елементами. Можлива робота із стандартними довжинами хвиль 980, 1310, 1480 і 1550 нм, тому OLP-8 може використовуватися для вирішення широкого спектру завдань, включаючи CATV. Вимірювання на виходах оптичного підсилювача можливі з використанням частот довжиною 980 і 1480 нм.

Можливе відображення як абсолютного, так і відносного рівнів. Є можливість введення еталонного рівня для кожної довжини хвилі окремо.

При комбінуванні з подвійним генератором лазерного сигналу OLS-6 в тестовому комплекті OMK-7 можливе рішення будь-яких задач, що відносяться до CATV.

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.