+38 044 467 63 64

e-mail: info@wircom.ua

   Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
UA EN RU
   ГОЛОВНА    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛАДНАННЯ    ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ    ЗАПИТ 
TIMING & SYNCHRONIZATION
SOLUTIONS
00:00:00:000
 

ОБЛАДНАННЯ

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
ГОЛОВНА  ≈  ОБЛАДНАННЯ  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Оптичні тестери  ≈  Комплекти оптичних тестерів ОМК-5/6/7

Комплекти оптичних тестерів ОМК-5/6/7

 

 

 

 

 

 

Економічне комплексне рішення, що складається з джерела оптичного випромінювання, приймача-вимірювача потужності і комплекту аксесуарів. Поставляється в зручному спеціалізованому кейсі.


 

 

OMK-5

OMK-6

OMK-7

Склад обладнання

OLP-5
OLS-5

OLP-6
OLS-6

OLP-8
OLS-6

Тип ОВ

MM

SM

SM

Автоматизація вимірювань

«TWINtest»,
«AUTO»,
«Audible fiber identification»

«Audible fiber identification»

«Audible fiber identification»

Програмне забезпечення

немає

немає

немає

Розмір

73х28х140 мм

 

 

Портативні оптичні тестери ОМК - 5/6/7 забезпечують  високу швидкість та надійність вимірювань. Можливості пропонованих режимів роботи:

  • Режим «TWINtest» забезпечує збільшення швидкості вимірювань удвічі для двох хвиль довжиною 850/1300 або 1310/1550 нм.
  • Режим «Auto» - автоматичне визначення довжини хвилі, що дозволяє уникнути некоректних вимірювань.
  • Режим перевірки волоконних кабелів, що перехрещуються, з автоматичним опізнаванням модульованої частоти.

Пристрої призначені для використання в жорстких робочих умовах, мають можливість транспортування на ремені, малу вагу, в процесі експлуатації використовуються всього три клавіші. Прогумований корпус і міцна клавіатура створюють захист від ударів, потрапляння вологи і забруднень, чим гарантована довгострокова робота пристроїв і їх надійність. Оптичні конектори захищені від забруднень за допомогою вбудованої кришки. Помітною особливістю приладів є дуже тривалий час роботи від батарей; є індикатор залишкового заряду батарей. Ці дві характеристики дозволяють уникнути вимушеного передчасного припинення вимірювань.

Автоматичне опізнавання волокон значно спрощує ідентифікацію кабелів в зв'язці і позбавляє від необхідності зовнішнього  маркування.

OLS-5, OLS-6: Джерела для одномодових/багатомодових систем

Подвійне джерело світлодіодного сигналу має один вихід. При використанні разом з вимірювачами рівня, що йдуть в комплекті, функція TWINtest дозволяє проводити одночасні вимірювання по двох хвилях. Для перемикання на інше з'єднання достатньо натиснення однієї клавіші. Пристрої призначені для роботи з волокном діаметром від 9/125 мкм до 100/140 мкм і точно імітують системний генератор з 100%-вим збудженням. Прекрасні показники короткострокової і довготривалої стабільності по всьому діапазону робочих температур роблять пристрої стійкими до жорстких умов робочих процесів. Спеціальний конектор волоконного кабелю простий у використанні і надійно захищений від забруднень.

OLS-6 може працювати в одиночному або подвійному режимі генерації світлового сигналу (вибір пристрою на комбінації довжин хвиль 1310/1550нм або 780/1300 нм). Цей пристрій призначений для протяжніших з'єднань і кабелів з відносно невеликим діаметром. 100%-е збудження забезпечує імітацію реальних умов роботи системного генератора. Стабільність вихідного рівня також є важливим чинником. Адаптер FC гарантує механічну стійкість, необхідну для високоточних вимірювань.

OLP-5, OLP-6: Вимірювачі рівня для багатомодових і одномодових систем

OLP-5 має динамічний діапазон від -60 до +5 дБм, в якому зазвичай працюють багатомодові системи і локальні мережі (LAN). OLP-5 можна використовувати для роботи з наступними стандартними хвилями довжиною 820, 850, 1300 і 1550 нм. Можуть відображатися як абсолютний, так і відносний рівні. Ще однією перевагою є можливість введення еталонного рівня для кожної довжини хвилі окремо.

Комплект оптичного тестування OMK-5 пропонує повний спектр функцій для вимірювань багатомодових і одномодових волоконних кабелів. OLP-6 (динамічний діапазон від –65 до +10 дБм) можна комбінувати з генератором OLS-5 або OLS-6, створюючи комплект для тестування згасання з широким динамічним діапазоном, відповідним будь-якому додатку,як для коротких відрізків (в основному багатомодовий режим), так і для протяжних дистанцій (одномодовий режим). OLP-6 може працювати з наступними стандартними хвилями довжиною 780, 850, 1300, 1310 і 1550 нм. Можливе відображення абсолютного і відносного рівнів. Є можливість введення еталонного рівня для кожної довжини хвилі окремо.

OLP-8: Вимірювач рівня для одномодових систем з високою потужністю

OLP-8 має широкий динамічний діапазон від -50 до +23 дБм, що робить цей пристрій дуже зручним для роботи з протяжними з'єднаннями, високопотужними системами і мережевими елементами. Можлива робота із стандартними довжинами хвиль 980, 1310, 1480 і 1550 нм, тому OLP-8 може використовуватися для вирішення широкого спектру завдань, включаючи CATV. Вимірювання на виходах оптичного підсилювача можливі з використанням частот довжиною 980 і 1480 нм.

Можливе відображення як абсолютного, так і відносного рівнів. Є можливість введення еталонного рівня для кожної довжини хвилі окремо.

При комбінуванні з подвійним генератором лазерного сигналу OLS-6 в тестовому комплекті OMK-7 можливе рішення будь-яких задач, що відносяться до CATV.

 

Прес-релізи

 

23/12/2019

У компанії Boeing повідомили, що через проблеми з синхронізацією часу між ракетою Atlas V та модулем Starliner стикувальний модуль не зміг запустити двигуни для стикування з МКС та вийти на розрахункову космічну орбіту.

04/11/2019

Уряд України затвердив програму участі в дослідженнях космосу з використанням VLBI технологій засобами модернізації радіотелескопів, в том числі з використанням прецизійних еталонів частоти та часу на основі цезію та водню виробництва Microsemi (США).

23/10/2019

22 жовтня 2019 р. у Києві в конференц залі готелю "Park Inn by Radisson" відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ», який компанія WIRCOM проводить щорічно з 2005 року.

26/04/2019

Прецизійні мініатюрні рубідієві генератори SA22, без яких неможливе створення сучасного радіоелектронного обладнання для аерокосмічної та оборонної галузей, отримало ліцензію для використання в розробках та виробництві в Україні.

Архів  |  Підписка

 
© 2002 - 2019 WIRCOM