ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Тестування SDH/PDH мереж зв`язку  ≈  Універсальна тестова платформа FST-2000

Універсальна тестова платформа FST-2000

  • Універсальна платформа для тестування мереж передачі даних
  • Зручний графічний інтерфейс користувача
  • Можливість експлуатації в режимі необслуговуваного віддаленого пристрою тестування в розподілених системах моніторингу
  • Широкий набір змінних тестових модулів для різних додатків
  • Великий набір вбудованих інтерфейсів для віддаленого доступу
  • Вбудований Web Browser і емулятор терміналу VT100

Універсальна тестова платформа FST-2000 є компактним модульним пристроєм для повнофункціонального тестування мереж передачі даних на основі мідних і оптоволоконних кабелів, а також бездротових мереж зв'язку.

Платформа FST-2000 є модульним пристроєм, в якому базовий блок з універсальним інтерфейсом користувача може доповнюватися шляхом підключення до нього змінних тестових модулів для отримання повнофункціонального вимірювального пристрою. При цьому функціональне призначення приладу повністю визначається типом підключеного тестового модуля. Такий підхід дозволяє застосовувати тестову платформу для проведення вимірювань в мережах, що використовують різні технології передачі даних, - від звичайних мереж аналогової телефонії до мереж синхронної цифрової ієрархії, мереж пакетної комутації, мобільного стільникового зв'язку і т.д.

Універсальний базовий блок дозволяє мати єдиний уніфікований інтерфейс користувача для різних за своїм призначенням тестових приладів. Для проведення тестування на віддалених об'єктах базовий блок можна використовувати в центральному офісі як виносний інтерфейс користувача (GUI). Для цих цілей також може бути використаний звичайний РС зі встановленим на ньому спеціальним програмним забезпеченням. При цьому для установки у віддаленій точці тестування можна застосовувати спрощену, дешевшу версію базового блоку без дисплея. Тестова платформа підтримує різні інтерфейси для доступу до віддаленої точки тестування з боку GUI. Базові блоки обладнані портами послідовного інтерфейсу (RS-232), USB, Ethernet 10/100 BASE-T. Вони підтримують також бездротову технологію Bluetooth. Доступ до точки тестування може бути організований за допомогою звичайних аналогових кабельних або бездротових (CDMA, CDPD і т.д.) модемів. Базові блоки дозволяють використовувати також технології Wireless LAN (Ethernet 802.11b).

Для доступу до тестованої системи в базових блоках є вбудовані Web Browser і емулятор терміналу VT100. Користувач може використовувати Web Browser також для роботи в мережі Internet / Intranet для отримання в точці тестування необхідної додаткової інформації або консультацій від фахівців служби підтримки. За допомогою Web Browser можна конфігурувати віддалений базовий блок. Для спрощення проведення вимірювань в автоматичному режимі є можливість використовувати конфігуровані тестові скрипти, за допомогою яких задається необхідна послідовність вимірювань, що проводяться, і їх параметри. Ці скрипти можуть бути завантажені в тестовий блок з переносного комп'ютера або із загальної бази даних центрального офісу. Файли з результатами тестування можуть зберігатися в базовому блоці і передаватися для обробки в центральний офіс по FTP протоколу. Такий алгоритм роботи дозволяє також відмовитися від використання переносних комп'ютерів в точках тестування. Для отримання звітів про результати проведеного тестування до базового блоку можна підключати принтер.

Технічні характеристики

Роз'єми для зовнішніх підключень
PCMCI  2 Type II CardBus slot
USB-like port  10-pin DIN
RS-232 Sub D 9 pin
Sub D 25 pin
Audio jack 2.5 mm

Дисплей
Діагональ – 16 см
Розподільча здатність – 640 х 480 пікселів
Графічний кольоровий TFT з підсвіткою

Живлення
200 – 240 В 50/60 Гц (через зовнішній адаптер)
або від перезаряджуваної NiMH батареї
Тривалість автономної роботи - прибл. 8 годин (залежно від режиму вимірювань).

Робоча температура - 0 - +45 оС
Габарити – 290 х 170 х 56 мм (приблизно)
Вага –1,7 кг (приблизно).

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.