ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
Головна  ≈  Про компанію

Про компанію

Компанія WIRCOM – системний інтегратор, який з 1996 року забезпечує повний комплекс послуг з впровадження сучасних рішень на мережах зв’язку: від планування та проектування до постачання обладнання, його інсталяції, тестування та вимірювань (Ліцензія № 515755; Атестат акредитації № ПТ-460/13).

Основні напрямки діяльності:

Синхронізація часу та частоти

Комплексні рішення для генерації, розподілення та використання точного часу та частоти у багатьох галузях, включаючи мобільний зв’язок, енергетику, фінансовий сектор, транспорт, метрологію, оборону та ін. Завдяки сучасним технологіям та інноваційним рішенням для синхронізації, WIRCOM дає своїм замовникам можливість будувати більш надійні мережі та системи, що підтримують такі сучасні стандарти точності синхронізації як:

  • GPS-based timing
  • Frequency Standards (Cs&Rub)
  • IEEE 1588 Precision Time Protocol (PTP)
  • Network Time Protocol (NTP)

Тестування та вимірювання

  • Тестування мережевого обладнання Ethernet/SDH
  • Тестування оптичних мереж та DWDM систем зв’язку
  • Тестування безпровідних мереж
  • Вимірювання параметрів базових станцій мобільного зв’язку
  • Випробувальні тестування мереж синхронізації частоти та часу

Системи DWDM/CWDM

Ефективні системи DWDM/CWDM, що дозволяють операторам мереж та провайдерам впроваджувати якісно нові послуги на основі надійної, мобільної та простої в обслуговуванні оптичної WDM інфраструктури. Вони ідеально підходять як для модернізації існуючих мереж, так і для побудови мереж нового покоління. Комплексна WDM система WaveReady® легко забезпечує потреби розподілених антенних систем (DAS), транспортних мереж мобільних операторів, мультисервісних операторів (MSO), дата-центрів, міських та регіональних транспортних оптичних WDM мереж.

Компанія WIRCOM  – офіційний партнер провідних світових виробників обладнання зв’язку: Microsemi Corp., Lumentum Operations LLC, Tekron International Limited та ін.

 

 

              

 

Microsemi Corp. (США) - світовий лідер в галузі систем синхронізації часу та частоти для всіх галузей економіки та промисловості.

 

 

         

 

Lumentum Operations, LLC (США) - розробник та виробник новітніх оптичних компонентів та модулів для всіх типів комунікаційних мереж, включаючи зв'язок, промисловість та дата-центри.

 

 

 

 

 

Tekron (Нова Зеландія) - забезпечує високонадійними рішеннями для синхронізації часу у таких критичних галузях як національні енергосистеми, системи автоматизації та корпоративні IT мережі. 

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.