ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
Головна  ≈  Про компанію

Про компанію

Компанія WIRCOM – системний інтегратор, який з 1996 року забезпечує повний комплекс послуг з впровадження сучасних рішень на мережах зв’язку: від планування та проектування до постачання обладнання, його інсталяції, тестування та вимірювань (Ліцензія № 515755; Атестат акредитації № ПТ-460/13).

Основні напрямки діяльності:

Синхронізація часу та частоти

Комплексні рішення для генерації, розподілення та використання точного часу та частоти у багатьох галузях, включаючи мобільний зв’язок, енергетику, фінансовий сектор, транспорт, метрологію, оборону та ін. Завдяки сучасним технологіям та інноваційним рішенням для синхронізації, WIRCOM дає своїм замовникам можливість будувати більш надійні мережі та системи, що підтримують такі сучасні стандарти точності синхронізації як:

  • GPS-based timing
  • Frequency Standards (Cs&Rub)
  • IEEE 1588 Precision Time Protocol (PTP)
  • Network Time Protocol (NTP)

Тестування та вимірювання

  • Тестування мережевого обладнання Ethernet/SDH
  • Тестування оптичних мереж та DWDM систем зв’язку
  • Тестування безпровідних мереж
  • Вимірювання параметрів базових станцій мобільного зв’язку
  • Випробувальні тестування мереж синхронізації частоти та часу

Системи DWDM/CWDM

Ефективні системи DWDM/CWDM, що дозволяють операторам мереж та провайдерам впроваджувати якісно нові послуги на основі надійної, мобільної та простої в обслуговуванні оптичної WDM інфраструктури. Вони ідеально підходять як для модернізації існуючих мереж, так і для побудови мереж нового покоління. Комплексна WDM система WaveReady® легко забезпечує потреби розподілених антенних систем (DAS), транспортних мереж мобільних операторів, мультисервісних операторів (MSO), дата-центрів, міських та регіональних транспортних оптичних WDM мереж.

Компанія WIRCOM  – офіційний партнер провідних світових виробників обладнання зв’язку: Microsemi Corp., Lumentum Operations LLC, Tekron International Limited та ін.

 

 

              

 

Microsemi Corp. (США) - світовий лідер в галузі систем синхронізації часу та частоти для всіх галузей економіки та промисловості.

 

 

         

 

Lumentum Operations, LLC (США) - розробник та виробник новітніх оптичних компонентів та модулів для всіх типів комунікаційних мереж, включаючи зв'язок, промисловість та дата-центри.

 

 

 

 

 

Tekron (Нова Зеландія) - забезпечує високонадійними рішеннями для синхронізації часу у таких критичних галузях як національні енергосистеми, системи автоматизації та корпоративні IT мережі. 

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.