ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
Головна  ≈  XIII Міжнародний науково-практичний семінар

XIII Міжнародний науково-практичний семінар

 

16 листопада 2017 р.  компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар

«СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ»

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ СЕМІНАРУ

 

1.     Синхронізація частоти та часу в мережах зв’язку

 • Принципи побудови та стан метрологічного забезпечення синхронізації мереж 4G/4,5G/5G мобільного зв’язку за протоколами NTP та PTP.
 • Забезпечення синхронізації в мережах зв’язку з використанням інтерфейсу CPRI.
 • Мобільні мережі з використанням архітектури cRAN/vRAN та їх синхронізація.
 • Нове сучасне обладнання Microsemi для комплексного “End-to-End” забезпечення синхронізацією мереж мобільного зв’язку у відповідності з вимогами  нормативів ITU-T.
 • Революційне рішення для мереж DOCSIS 3.1: PTP (G.8275.2 PTP Profile) приходить на заміну  DTI  (DOCSIS Timing Interface).

2.    Сучасні рішення синхронізації часу для корпоративного сектору

 • Сучасні підходи до проектування корпоративних мереж синхронізації часу та сучасне універсальне NTP/PTP обладнання для їx забезпечення.
 • Сучасні нормативні вимоги до синхронізації часу в фінансовому (MiFID II section RTS 25) та енергетичному (Power Profile C37.238-2017) секторах при побудові або модернізації мереж синхронізації .
 • Дослідження параметрів якості синхронізації за протоколами PTP та NTP. Сучасні системи тестування та моніторингу.


3.    Синхронізація шкал часу на національному  рівні

 • Застосування   технологій GNSS, TWSTFT та TTTOF при побудові розподілених систем єдиного часу.
 • Шкала часу національної метрологічної служби та особливості розповсюдження точного часу для забезпечення галузевих потреб.
 • Сучасні еталони та стандарти частоти та часу.

4.    Синхронізація частоти та часу в умовах вразливості GNSS

 • Сучасні рішення для захисту від GNSS (GPS, GLONASS та ін.) вразливості та протидії (jamming та spoofing) в мережах синхронізації часу та частоти критичних об`єктів промисловості та інфраструктури.Запрошуємо фахівців взяти активну участь у роботі семінару.

 

 

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.