ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
Головна  ≈  XIII Міжнародний науково-практичний семінар

XIII Міжнародний науково-практичний семінар

 

16 листопада 2017 р.  компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар

«СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ»

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ СЕМІНАРУ

 

1.     Синхронізація частоти та часу в мережах зв’язку

 • Принципи побудови та стан метрологічного забезпечення синхронізації мереж 4G/4,5G/5G мобільного зв’язку за протоколами NTP та PTP.
 • Забезпечення синхронізації в мережах зв’язку з використанням інтерфейсу CPRI.
 • Мобільні мережі з використанням архітектури cRAN/vRAN та їх синхронізація.
 • Нове сучасне обладнання Microsemi для комплексного “End-to-End” забезпечення синхронізацією мереж мобільного зв’язку у відповідності з вимогами  нормативів ITU-T.
 • Революційне рішення для мереж DOCSIS 3.1: PTP (G.8275.2 PTP Profile) приходить на заміну  DTI  (DOCSIS Timing Interface).

2.    Сучасні рішення синхронізації часу для корпоративного сектору

 • Сучасні підходи до проектування корпоративних мереж синхронізації часу та сучасне універсальне NTP/PTP обладнання для їx забезпечення.
 • Сучасні нормативні вимоги до синхронізації часу в фінансовому (MiFID II section RTS 25) та енергетичному (Power Profile C37.238-2017) секторах при побудові або модернізації мереж синхронізації .
 • Дослідження параметрів якості синхронізації за протоколами PTP та NTP. Сучасні системи тестування та моніторингу.


3.    Синхронізація шкал часу на національному  рівні

 • Застосування   технологій GNSS, TWSTFT та TTTOF при побудові розподілених систем єдиного часу.
 • Шкала часу національної метрологічної служби та особливості розповсюдження точного часу для забезпечення галузевих потреб.
 • Сучасні еталони та стандарти частоти та часу.

4.    Синхронізація частоти та часу в умовах вразливості GNSS

 • Сучасні рішення для захисту від GNSS (GPS, GLONASS та ін.) вразливості та протидії (jamming та spoofing) в мережах синхронізації часу та частоти критичних об`єктів промисловості та інфраструктури.Запрошуємо фахівців взяти активну участь у роботі семінару.

 

 

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.