+38 044 467 63 64

e-mail: info@wircom.ua

   Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
UA EN RU
   ГОЛОВНА    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛАДНАННЯ    ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ    ЗАПИТ 
TIMING & SYNCHRONIZATION
SOLUTIONS
00:00:00:000
 

ОБЛАДНАННЯ

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
ГОЛОВНА  ≈  ОБЛАДНАННЯ  ≈  Обладнання синхронізації  ≈  9611В Розподільний підсилювач

9611В Розподільний підсилювач

9611B

9611В – інтелектуальний розподільний підсилювач з двома входами та дванадцятьма виходами, призначений для контролю, комутації та розподілу гармонійних сигналів, імпульсних сигналів та сигналів коду часу в форматах DC IRIG B, AM IRIG A/B/G.
Призначений для використання в калібрувальних лабораторіях, інженерних установах та на виробництві, де важливими вимогами є контроль за наявністю та рівнем вхідного сигналу, висока чистота спектру сигналів, низький фазовий шум та низькі міжканальні перешкоди.

Огляд

9611В  забезпечує видачу 12-и ізольованих копій вхідного гармонійного імпульсного сигналу або сигналу коду часу в форматах DC IRIG B, AM IRIG A/B/G з можливістю автоматичного або ручного перемикання на резервний сигнал.

Діапазон частот вхідного сигналу

9611B розподіляє гармонійні сигнали частотою від 100 Гц до 10 МГц, імпульсні сигнали від 1PPS до 10MPPS  та сигнали коду часу в форматах DC IRIG B, AM IRIG A/B/G (з частотою модуляції до 1 МГц).

Рівень сигналу та виявлення несправностей

Номінальне значення амплітуди вхідних і вихідних гармонійних сигналів складає 1 В (СКВ). Діапазон пікового значення амплітуди імпульсних сигналів від 0 до 6 В.  На передній панелі розташовані світлодіодні індикатори наявності аварійного стану пристрою, наявності напруги живлення, а також світлодіодні індикатори стану вхідних сигналів та кнопки для ручного перемикання задіяного вхідного сигналу (основного або резервного). На задній панелі поряд з вхідними та вихідними роз’ємами відповідно розташовані індикатори, що повідомляють про відсутність сигналу або його недостатній рівень.

Основні характеристики

• Розгалужує гармонійні сигнали частотою від 100 кГц до 10 МГц, імпульсні сигнали від 1PPS до 10MPPS  та сигнали коду часу в форматах DC IRIG B, AM IRIG A/B/G
• Ручне або автоматичне перемикання на резервний вхідний сигнал
• Низький фазовий шум
• Ізоляція між входами: більше 85 дБ (номінальне значення)
• Ізоляція між виходами: 80 дБ (номінальне значення)
• Світлодіодні індикатори стану входу та всіх виходів
• Підсилення гармонійних сигналів: 0 дБ, 1 дБ, 2 дБ (встановлюється перемикачами)
• 12 ізольованих виходів
• Виходи аварійної сигналізації
• Інтерфейс для моніторингу та контролю: RS-232
• Живлення: мережа змінного струму напругою 100-240 В, частотою 50-60 Гц 

 

Прес-релізи

 

23/12/2019

У компанії Boeing повідомили, що через проблеми з синхронізацією часу між ракетою Atlas V та модулем Starliner стикувальний модуль не зміг запустити двигуни для стикування з МКС та вийти на розрахункову космічну орбіту.

04/11/2019

Уряд України затвердив програму участі в дослідженнях космосу з використанням VLBI технологій засобами модернізації радіотелескопів, в том числі з використанням прецизійних еталонів частоти та часу на основі цезію та водню виробництва Microsemi (США).

23/10/2019

22 жовтня 2019 р. у Києві в конференц залі готелю "Park Inn by Radisson" відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ», який компанія WIRCOM проводить щорічно з 2005 року.

26/04/2019

Прецизійні мініатюрні рубідієві генератори SA22, без яких неможливе створення сучасного радіоелектронного обладнання для аерокосмічної та оборонної галузей, отримало ліцензію для використання в розробках та виробництві в Україні.

Архів  |  Підписка

 
© 2002 - 2019 WIRCOM