ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Обладнання синхронізації  ≈  BlueSky GPS Firewall

BlueSky GPS Firewall

Основні властивості

 • Виявлення та захист систем GPS від підміни сигналу GPS (spoofing) та навмисних перешкод сигналу GPS (jamming)
 • Органічно інтегрується між існуючими  GPS антеною та GPS системою
 • Сумісний з будь-якою антеною GPS, яка працює в частотному діапазоні L1
 • Для тривалого утримання частоти має опційні входи синхронізації 1 PPS та  10 MГц
 • Живлення  за технологією PoE (Power-over-Ethernet) спрощує розгортання систем шляхом підключення BlueSky GPS Firewall до інтерфейсу Ethernet
 • Безпечний та простий у використанні веб-інтефейс з локальним та віддаленим інтерфейсом CLI
 • Можливість оновлення програмного забезпечення в ході експлуатації для введення нових критеріїв перевірки GPS сигналу
 • Органічна інтеграція з ПЗ TimePictra забезпечує повне керування десятками, сотнями та тисячами пристроїв одним сервером

Застосування

 • Бездротові та дротові мережі
 • Локальні та магістральні електромережі
 • Дата-центри
 • Транспорт
 • Служби невідкладної допомоги у надзвичайних ситуаціях


Захист систем GPS від загроз підміни сигналу GPS (spoofing) та навмисних перешкод сигналу GPS (jamming)


Вразливість систем GPS до втрат сигналу добре відома. Разом з швидким розповсюдженням GPS ці вразливості стали проблемою для критично важливих національних галузей, а також корпоративних інфраструктур, які в щоденній роботі потребують даних позиціонування, навігації та синхронізації часу (PNT – position, navigation and timing) і одержують їх від навігаційної системи GPS. Широке застосування GPS унеможливлює своєчасну та економічно вигідну заміну всіх задіяних елементів системи GPS.
BlueSky GPS Firewall додатково встановлюється між існуючими антенами GPS та системами GPS, чим  забезпечує економічно ефективне оверлейне рішення для  захисту вже впроваджених систем GPS. BlueSky GPS Firewall захищає систему від впливу спотворених зовнішніх сигналів.

Виявлення та захист систем GPS від spoofing та jamming


BlueSky GPS Firewall використовує вбудований програмний алгоритм, який аналізує сигнал GPS. Характеристики прийнятого сигналу GPS кожного супутника аналізуються і паралельно оцінюються на відповідність встановленим критеріям.


Органічна інтеграція між існуючими антеною GPS та системою GPS


Microsemi BlueSky GPS Firewall розгортається в режимі реального часу між існуючою антеною GPS і приймачем GPS та може бути розміщений безпосередньо поруч із GPS-приймачем або поблизу місця введення кабелю від антени GPS всередину будівлі. Таким чином, майже всі вже задіяні GPS-антени підтримуються BlueSky GPS Firewall практично без зміни існуючої установки обладнання.

Опційні входи синхронізації 1 PPS та 10 MГц для тривалого утримання частоти та часу


Наявність опційної можливості використання опорного сигналу від атомного стандарту (вхід 10 МГц або 1PPS) дозволяє підвищити якість роботи BlueSky GPS Firewall. Використання опорного сигналу від атомного джерела підвищує  можливість  виявлення аномального сигналу GPS, а також збільшує термін роботи в режимі утримання частоти за відсутності сигналу GPS.

ПЗ з можливістю оновлення та безпечний інтуїтивний веб-інтерфейс


В основі роботи BlueSky GPS Firewall – програмне виявлення аномалій шляхом перевірки сигналів GPS на їх підміну (spoofing) на основі визначених критеріїв перевірки даних. В BlueSky GPS Firewall використовується широкий спектр критеріїв для виявлення підозрілих невідповідностей одержаних значень часу та даних позиціонування. Як тільки ідентифіковано нові загрози, нові критерії та правила перевірки завантажуються у BlueSky GPS Firewall.

Органічна інтеграція з TimePictra


Керування широкомасштабним розгортанням десятків, сотень та тисяч пристроїв BlueSky GPS Firewall значно спрощене завдяки системі керування Microsemi TimePictra. TimePictra забезпечує регіональний, національний або глобальний масштаб моніторингу інфраструктури систем PNT для швидкого реагування на виникнення загрози та запобігання втручанню у мережу PNT.

Специфікація PDF

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.