ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Обладнання синхронізації  ≈  BlueSky GNSS Firewall

BlueSky GNSS Firewall

Основні властивості

 • Виявлення та захист систем GPS від підміни сигналу GPS (spoofing) та навмисних перешкод сигналу GPS (jamming)
 • Органічно інтегрується між існуючими  GPS антеною та GPS системою
 • Сумісний з будь-якою антеною GPS, яка працює в частотному діапазоні L1
 • Для тривалого утримання частоти має опційні входи синхронізації 1 PPS та  10 MГц
 • Живлення  за технологією PoE (Power-over-Ethernet) спрощує розгортання систем шляхом підключення BlueSky GPS Firewall до інтерфейсу Ethernet
 • Безпечний та простий у використанні веб-інтефейс з локальним та віддаленим інтерфейсом CLI
 • Можливість оновлення програмного забезпечення в ході експлуатації для введення нових критеріїв перевірки GPS сигналу
 • Органічна інтеграція з ПЗ TimePictra забезпечує повне керування десятками, сотнями та тисячами пристроїв одним сервером

Застосування

 • Бездротові та дротові мережі
 • Локальні та магістральні електромережі
 • Дата-центри
 • Транспорт
 • Служби невідкладної допомоги у надзвичайних ситуаціях


Захист систем GPS від загроз підміни сигналу GPS (spoofing) та навмисних перешкод сигналу GPS (jamming)


Вразливість систем GPS до втрат сигналу добре відома. Разом з швидким розповсюдженням GPS ці вразливості стали проблемою для критично важливих національних галузей, а також корпоративних інфраструктур, які в щоденній роботі потребують даних позиціонування, навігації та синхронізації часу (PNT – position, navigation and timing) і одержують їх від навігаційної системи GPS. Широке застосування GPS унеможливлює своєчасну та економічно вигідну заміну всіх задіяних елементів системи GPS.
BlueSky GPS Firewall додатково встановлюється між існуючими антенами GPS та системами GPS, чим  забезпечує економічно ефективне оверлейне рішення для  захисту вже впроваджених систем GPS. BlueSky GPS Firewall захищає систему від впливу спотворених зовнішніх сигналів.

Виявлення та захист систем GPS від spoofing та jamming


BlueSky GPS Firewall використовує вбудований програмний алгоритм, який аналізує сигнал GPS. Характеристики прийнятого сигналу GPS кожного супутника аналізуються і паралельно оцінюються на відповідність встановленим критеріям.


Органічна інтеграція між існуючими антеною GPS та системою GPS


Microsemi BlueSky GPS Firewall розгортається в режимі реального часу між існуючою антеною GPS і приймачем GPS та може бути розміщений безпосередньо поруч із GPS-приймачем або поблизу місця введення кабелю від антени GPS всередину будівлі. Таким чином, майже всі вже задіяні GPS-антени підтримуються BlueSky GPS Firewall практично без зміни існуючої установки обладнання.

Опційні входи синхронізації 1 PPS та 10 MГц для тривалого утримання частоти та часу


Наявність опційної можливості використання опорного сигналу від атомного стандарту (вхід 10 МГц або 1PPS) дозволяє підвищити якість роботи BlueSky GPS Firewall. Використання опорного сигналу від атомного джерела підвищує  можливість  виявлення аномального сигналу GPS, а також збільшує термін роботи в режимі утримання частоти за відсутності сигналу GPS.

ПЗ з можливістю оновлення та безпечний інтуїтивний веб-інтерфейс


В основі роботи BlueSky GPS Firewall – програмне виявлення аномалій шляхом перевірки сигналів GPS на їх підміну (spoofing) на основі визначених критеріїв перевірки даних. В BlueSky GPS Firewall використовується широкий спектр критеріїв для виявлення підозрілих невідповідностей одержаних значень часу та даних позиціонування. Як тільки ідентифіковано нові загрози, нові критерії та правила перевірки завантажуються у BlueSky GPS Firewall.

Органічна інтеграція з TimePictra


Керування широкомасштабним розгортанням десятків, сотень та тисяч пристроїв BlueSky GPS Firewall значно спрощене завдяки системі керування Microsemi TimePictra. TimePictra забезпечує регіональний, національний або глобальний масштаб моніторингу інфраструктури систем PNT для швидкого реагування на виникнення загрози та запобігання втручанню у мережу PNT.

Специфікація PDF

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.