+38 044 467 63 64

e-mail: info@wircom.ua

   Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
UA EN RU
   ГОЛОВНА    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛАДНАННЯ    ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ    ЗАПИТ 
TIMING & SYNCHRONIZATION
SOLUTIONS
00:00:00:000
 

ОБЛАДНАННЯ

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
ГОЛОВНА  ≈  ОБЛАДНАННЯ  ≈  Обладнання синхронізації

S600/S650

 

 

Новий мережевий сервер часу SyncServer S600 з підвищеним рівнем безпеки NTP за технологією ReflectorTM для адміністраторів мережі IT, які надають послуги мережевого часу у відповідальних мережевих операціях підвищеної точності та надійності.
 

Короткий огляд

Мережевий сервер часу SyncServer S600 розроблений як апаратний засіб постачання міток точного часу за протоколом NTP. Він відповідає найвибагливішим сучасним вимогам до надійності, точності та безпеки надання послуги мережевого часу й водночас є функціонально простим у застосуванні для оператора і користувача мережі.

SyncServer S600 – це нова точна і гнучка платформа синхронізації часу підвищеної безпеки, що дозволяє синхронізувати мережеві елементи і системи електроніки для вирішення відповідальних задач в усіх галузях інформаційних технологій (IT): IP-телефонії, службах фізичного захисту, урядових системах супутникового зв’язку, військовій оперативній інфраструктурі тощо.

Висока безпека і продуктивність

Чотири стандартні порти GbE спільно легко обробляють понад 10 000 запитів NTP на секунду з використанням апаратного проставлення міток часу та компенсації затримок. Передбачено обмеження інтенсивності завантаження центрального процесора SyncServer S600 з метою захисту від хакерської загрози виведення з обслуговування (DoS-attacks).

У разі потреби в подальшому значно збільшити кількість обслуговуваних операцій NTP може бути задіяна опція на основі інноваційного рішення «Reflector» зі 100% апаратною реалізацією демону NTP, що дозволить обробляти до 120 000 запитів на секунду.

Безпрецедентна точність NTP рівня Stratum 1

SyncServer S600 отримує точний час з повідомлень GNSS, що надходять від бортових супутникових атомних годинників на вбудований 72-канальний приймальний пристрій. Кожний видимий супутник може бути відстежений і використаний для надійного підтримання точного часу. За умов сучасної міської забудови з обмеженим оглядом супутникових угруповань досить ввести вручну географічні координати сервера для отримання точного часу від єдиного супутника, навіть якщо його видимість не ідеальна.

Надійна синхронізація

Вбудований 72-канальний приймальний пристрій GNSS разом із запатентованою Microsemi технологією активної температурної компенсації забезпечують найкращу серед серверів точність часу з середньоквадратичним відхиленням від UTC <15 нс.

Як свідчать результати механічних та кліматичних випробувань, застосовані при розробці SyncServer S600, високонадійні компоненти забезпечують дуже широкий діапазон робочої температури від -20˚C до +65˚C. Доступна опція подвійного електроживлення з перериванням SNMP (SNMP trap) для контролювання роботи пристрою з метою уникнення збоїв в обслуговуванні клієнтів. Як і усі сервери часу Microsemi SyncServer S600 може бути оснащений високостабільним рубідієвим генератором з надійним утриманням частоти впродовж довгого часу у разі виходу з ладу підсистеми GNSS.

Чотири порти GbE для продуктивності, гнучкості і безпеки

SyncServer S600 має чотири виділені ізольовані порти Ethernet GbE, які сполучені з надзвичайно високошвидкісним мікропроцесором та забезпечують апаратне проставлення мітки часу NTP з мікросекундною точністю. Це гарантує високу продуктивність сервера, яка задовольняє найвибагливішим вимогам щодо обслуговування 10 000 запитів NTP на секунду.

Інтуїтивний, безпечний і зручний веб-інтерфейс

Сучасний Web-інтерфейс є основним інтерфейсом керування для SyncServer S600. Як тільки підключаються клавіатура і дисплей для введення модуля в режим онлайн, через зручно організоване випадаюче меню можна отримати повну інформацію про його стан і функції. Інструментальна панель спільно з логічною організацією і інтуїтивно зрозумілими засобами керування сприяє легкому конфігуруванню SyncServer S600.

Стандартні засоби захисту доступу і керування

Усі мережеві протоколи керування в SyncServer S600 є стандартними. Вони включають обов’язковий доступ за паролем, надійне шифрування даних по HTTPS/SSL, застосування SSH, SNMPv2/v3, перевірка автентичності за протоколом MD5 у складі NTP та коректне припинення обслуговування. Передбачено обмеження інтенсивності завантаження центрального процесора SyncServer S600 з метою захисту від загрози DoS-атак.

Специфікація SyncServerS600/S650

 

Прес-релізи

 

14/02/2020

Завершено підключення окремих структур Міноборони (на відстанях до 600 км) до Національної системи єдиного часу та частоти України. Результати тестування, які відповідають світовому рівню для аналогічних рішень, досягнуті завдяки застосуванню оптичних технологій, протоколу IEEE PTP1588 v.2 та серверам часу Microsemi TP4100 з вбудованими функціями компенсації асиметрії та моніторингу якості синхронізації часу

23/12/2019

У компанії Boeing повідомили, що через проблеми з синхронізацією часу між ракетою Atlas V та модулем Starliner стикувальний модуль не зміг запустити двигуни для стикування з МКС та вийти на розрахункову космічну орбіту.

04/11/2019

Уряд України затвердив програму співпраці в галузі радіоастрономічних досліджень з учасниками мережі EVN (European VLBI Network). Модернізація радіотелескопа RT-32 в місті Золочів до рівня вимог VLBI за рахунок створення прецизійної шкали часу з атомних стандартів частоти та часу Microchip (Microsemi) дозволить найближчим часом налагодити взаємовигідну співпрацю "RT-32 Zolochiv" з провідними радіотелескопами світу.

23/10/2019

22 жовтня 2019 р. у Києві в конференц залі готелю "Park Inn by Radisson" відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ», який компанія WIRCOM проводить щорічно з 2005 року.

Архів  |  Підписка

 
© 2002 - 2019 WIRCOM