ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори мереж Ethernet, IP (до10 Gpbs)  ≈  Модуль TEM MTS-5800 для тестування синхронізації РТР 1588

Модуль TEM MTS-5800 для тестування синхронізації РТР 1588

Розроблений для застосування в умовах експлуатації модуль розширення для тестування параметрів синхронізації (TEM) допомагає операторам мережі підтримувати точну синхронізацію, забезпечуючи провідні галузеві показники точності при вимірюванні параметрів синхронізації часу та частоти.

Огляд

Швидка, динамічна адаптація та координація мереж радіодоступу (RAN) вимагатиме більш точної синхронізації від однієї генерації до наступної. Модуль розширення для тестування синхронізації компанії Viavi Solutions допомогає операторам мережі підтримувати точну синхронізацію, що забезпечує бездоганну  якість  обслуговування клієнтів.
Платформа MTS-5800 та розроблений для застосування в експлуатаційних умовах модуль TEM забезпечують лабораторну точність вимірювань параметрів синхронізації часу та частоти.  Особливостями цього модуля є наявність у сучасного 72-канального приймача GNSS входу антени та надзвичайно точного мініатюрного рубідієвого атомного годинника (MAC) для забезпечення вимірювань з точністю до наносекунди навіть при відсутності сигналу від супутника та при роботі модуля в режимі утримання частоти.

Особливості

MTS-5800 та модуль TEM дозволяють:

 • Вимірювати односторонню затримку для виявлення асиметричних затримок в мережі
 • Здійснювати вимірювання збою відліку часу через PTP, щоо дозволяє переконатися в стабільності та точності граничних годинників PTP.
 • Точно вимірювати PDV РТР для здачі в експлуатацію чи діагностики мереж, що не підтримують  протокол PTP
 • Правильно встановлювати антени GNSS, вимірюючи рівень сигналу супутника та усуваючи збої в роботі антени
 • Підвищувати точність вихідних сигналів 1 PPS обладнання за допомогою аналізу вандера 1 PPS
 • Вимірювати джиттер та вандер на Т1 и E1

Переваги

 • Бездогання якість обслуговування клієнтів; ретельна синхронізація бездротових мереж забезпечує меншу кількість скинутих викликів та збільшує швидкість на боці абонента.
 • Зручність; модуль TEM, який має компактний дизайн, є додатком для мультипротокольного тестера MTS- 5800, що усуває необхідність наявності другого тестового набору для синхронізації.
 • Точність; довготривала наносекундна точність навіть у режимі утримання частоти при нестабільному прийомі від супутника.

Основні характеристики

 • Вимірювання затримки по Ethernet та односторонньої затримки (OWD) IP пакетів
 • Підтвердження синхронізації по частоті, фазі та часу в експлуатаційних умовах з точністю, наближеною до лабораторної
 • Підвищення точності встановлення та покращення якості роботи антен GNSS
 • Підтримка кількох сузір’їв GNSS, включаючи GPS, GLONASS, BeiDou, SBAS та QZSS
 • Швидке та точне захоплення сигналу супутника за допомогою сучасного 72-канального приймача GNSS
 • Підтримка кількох входів 1 PPS та 10 МГц та виходів синхронізації
 • Вимірювання параметрів 1588v2 (PTP), включаючи вимірювання PDV та часу з наносекундною точністю
 • Емуляція ведучого пристрою PTP (PRTC)
 • Вимірювання односторонньої затримки в каналах 1/10 GE з наносекундною точністю


 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.