ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори мереж Ethernet, IP (до10 Gpbs)  ≈  Модуль TEM MTS-5800 для тестування синхронізації РТР 1588

Модуль TEM MTS-5800 для тестування синхронізації РТР 1588

Розроблений для застосування в умовах експлуатації модуль розширення для тестування параметрів синхронізації (TEM) допомагає операторам мережі підтримувати точну синхронізацію, забезпечуючи провідні галузеві показники точності при вимірюванні параметрів синхронізації часу та частоти.

Огляд

Швидка, динамічна адаптація та координація мереж радіодоступу (RAN) вимагатиме більш точної синхронізації від однієї генерації до наступної. Модуль розширення для тестування синхронізації компанії Viavi Solutions допомогає операторам мережі підтримувати точну синхронізацію, що забезпечує бездоганну  якість  обслуговування клієнтів.
Платформа MTS-5800 та розроблений для застосування в експлуатаційних умовах модуль TEM забезпечують лабораторну точність вимірювань параметрів синхронізації часу та частоти.  Особливостями цього модуля є наявність у сучасного 72-канального приймача GNSS входу антени та надзвичайно точного мініатюрного рубідієвого атомного годинника (MAC) для забезпечення вимірювань з точністю до наносекунди навіть при відсутності сигналу від супутника та при роботі модуля в режимі утримання частоти.

Особливості

MTS-5800 та модуль TEM дозволяють:

 • Вимірювати односторонню затримку для виявлення асиметричних затримок в мережі
 • Здійснювати вимірювання збою відліку часу через PTP, щоо дозволяє переконатися в стабільності та точності граничних годинників PTP.
 • Точно вимірювати PDV РТР для здачі в експлуатацію чи діагностики мереж, що не підтримують  протокол PTP
 • Правильно встановлювати антени GNSS, вимірюючи рівень сигналу супутника та усуваючи збої в роботі антени
 • Підвищувати точність вихідних сигналів 1 PPS обладнання за допомогою аналізу вандера 1 PPS
 • Вимірювати джиттер та вандер на Т1 и E1

Переваги

 • Бездогання якість обслуговування клієнтів; ретельна синхронізація бездротових мереж забезпечує меншу кількість скинутих викликів та збільшує швидкість на боці абонента.
 • Зручність; модуль TEM, який має компактний дизайн, є додатком для мультипротокольного тестера MTS- 5800, що усуває необхідність наявності другого тестового набору для синхронізації.
 • Точність; довготривала наносекундна точність навіть у режимі утримання частоти при нестабільному прийомі від супутника.

Основні характеристики

 • Вимірювання затримки по Ethernet та односторонньої затримки (OWD) IP пакетів
 • Підтвердження синхронізації по частоті, фазі та часу в експлуатаційних умовах з точністю, наближеною до лабораторної
 • Підвищення точності встановлення та покращення якості роботи антен GNSS
 • Підтримка кількох сузір’їв GNSS, включаючи GPS, GLONASS, BeiDou, SBAS та QZSS
 • Швидке та точне захоплення сигналу супутника за допомогою сучасного 72-канального приймача GNSS
 • Підтримка кількох входів 1 PPS та 10 МГц та виходів синхронізації
 • Вимірювання параметрів 1588v2 (PTP), включаючи вимірювання PDV та часу з наносекундною точністю
 • Емуляція ведучого пристрою PTP (PRTC)
 • Вимірювання односторонньої затримки в каналах 1/10 GE з наносекундною точністю


 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.