ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Обладнання синхронізації  ≈  SyncServer S600/650 високопродуктивний NTP / PTP сервер з підвищеною безпекою

SyncServer S600/650 високопродуктивний NTP / PTP сервер з підвищеною безпекою

 

 

Новий мережевий сервер часу SyncServer S600 з підвищеним рівнем безпеки NTP за технологією ReflectorTM для адміністраторів мережі IT, які надають послуги мережевого часу у відповідальних мережевих операціях підвищеної точності та надійності.
 

Короткий огляд

Мережевий сервер часу SyncServer S600 розроблений як апаратний засіб постачання міток точного часу за протоколом NTP. Він відповідає найвибагливішим сучасним вимогам до надійності, точності та безпеки надання послуги мережевого часу й водночас є функціонально простим у застосуванні для оператора і користувача мережі.

SyncServer S600 – це нова точна і гнучка платформа синхронізації часу підвищеної безпеки, що дозволяє синхронізувати мережеві елементи і системи електроніки для вирішення відповідальних задач в усіх галузях інформаційних технологій (IT): IP-телефонії, службах фізичного захисту, урядових системах супутникового зв’язку, військовій оперативній інфраструктурі тощо.

Висока безпека і продуктивність

Чотири стандартні порти GbE спільно легко обробляють понад 10 000 запитів NTP на секунду з використанням апаратного проставлення міток часу та компенсації затримок. Передбачено обмеження інтенсивності завантаження центрального процесора SyncServer S600 з метою захисту від хакерської загрози виведення з обслуговування (DoS-attacks).

У разі потреби в подальшому значно збільшити кількість обслуговуваних операцій NTP може бути задіяна опція на основі інноваційного рішення «Reflector» зі 100% апаратною реалізацією демону NTP, що дозволить обробляти до 120 000 запитів на секунду.

Безпрецедентна точність NTP рівня Stratum 1

SyncServer S600 отримує точний час з повідомлень GNSS, що надходять від бортових супутникових атомних годинників на вбудований 72-канальний приймальний пристрій. Кожний видимий супутник може бути відстежений і використаний для надійного підтримання точного часу. За умов сучасної міської забудови з обмеженим оглядом супутникових угруповань досить ввести вручну географічні координати сервера для отримання точного часу від єдиного супутника, навіть якщо його видимість не ідеальна.

Надійна синхронізація

Вбудований 72-канальний приймальний пристрій GNSS разом із запатентованою Microsemi технологією активної температурної компенсації забезпечують найкращу серед серверів точність часу з середньоквадратичним відхиленням від UTC <15 нс.

Як свідчать результати механічних та кліматичних випробувань, застосовані при розробці SyncServer S600, високонадійні компоненти забезпечують дуже широкий діапазон робочої температури від -20˚C до +65˚C. Доступна опція подвійного електроживлення з перериванням SNMP (SNMP trap) для контролювання роботи пристрою з метою уникнення збоїв в обслуговуванні клієнтів. Як і усі сервери часу Microsemi SyncServer S600 може бути оснащений високостабільним рубідієвим генератором з надійним утриманням частоти впродовж довгого часу у разі виходу з ладу підсистеми GNSS.

Чотири порти GbE для продуктивності, гнучкості і безпеки

SyncServer S600 має чотири виділені ізольовані порти Ethernet GbE, які сполучені з надзвичайно високошвидкісним мікропроцесором та забезпечують апаратне проставлення мітки часу NTP з мікросекундною точністю. Це гарантує високу продуктивність сервера, яка задовольняє найвибагливішим вимогам щодо обслуговування 10 000 запитів NTP на секунду.

Інтуїтивний, безпечний і зручний веб-інтерфейс

Сучасний Web-інтерфейс є основним інтерфейсом керування для SyncServer S600. Як тільки підключаються клавіатура і дисплей для введення модуля в режим онлайн, через зручно організоване випадаюче меню можна отримати повну інформацію про його стан і функції. Інструментальна панель спільно з логічною організацією і інтуїтивно зрозумілими засобами керування сприяє легкому конфігуруванню SyncServer S600.

Стандартні засоби захисту доступу і керування

Усі мережеві протоколи керування в SyncServer S600 є стандартними. Вони включають обов’язковий доступ за паролем, надійне шифрування даних по HTTPS/SSL, застосування SSH, SNMPv2/v3, перевірка автентичності за протоколом MD5 у складі NTP та коректне припинення обслуговування. Передбачено обмеження інтенсивності завантаження центрального процесора SyncServer S600 з метою захисту від загрози DoS-атак.

Специфікація SyncServerS600
Специфікація SyncServerS650
Порівняння SyncServer S600 та S650

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.