ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори мереж Ethernet, IP (до10 Gpbs)  ≈  MTS-5800 програмні опції

MTS-5800 програмні опції

 

MTS-5800 Портативний Аналізатор Транспортних мереж

Програмні опції:

Опція тестування J-Proof Layer 2 Transparency (C5JPROOF)

J-Proof це тест, призначений для перевірки наскрізної передачі трафіку між будь-якими двома точками в мережі Ethernet.

Сервіс провайдери, використовуючи J-Proof, можуть контролювати коректність передачі керуючих повідомлень STP, GARP і безлічі власних протоколів Cisco - CDP і VTP.

Потужний, настроюваний користувачем генератор кадрів Ethernet, дозволяє перевірити правильність передачі будь-якого керуючого повідомлення.

Тестуючи канали за допомогою J-Proof, можна переконатися, що мережі інших провайдерів не відфільтровують керуючі повідомлення.

Опція тестування Ethernet MPLS-TP OAM & (C5MPLSTP)

MPLS-TP технологія необхідна для успішного впровадження сервісів Carrier Ethernet, необхідних для передачі високопродуктивних і ресурсномістких додатків, наприклад, LTE, IP відео і Mobile Backhaul.

Аналізатор MTS-5800 надасть впевненість, що MPLS-TP сервіси доставляються з гарантованою якістю та правильно настроєними сервісами OAM з однієї точки в іншу.

Проста для розуміння індикація результатів тесту за методом Пройшов (Зелений) - Не пройшов (Червоний), докладна статистика по трафіку і OAM зручна як для експертів, так і починаючих і дозволяє економити час при інсталяції і обслуговуванні мережі.

Тестування MPLS-TP включає можливість генерації MPLS-TP трафіку на швидкості від 10 Мбіт до 10 Гіг / сек, що дозволяє перевірити основні метрики SLA і QoS.

Аналізатор підтримує MPLS-TP OAM, а також проект ITU-T G.8114 і IETF MPLS-TP OAM на основі Y.1731, здійснюючи генерацію і моніторинг OAM повідомлень на рівнях псевдопроводной, Label Switched Path (LSP) або розділ, працюючи як з Етикетка 13, так і етикетка 14, що гарантує правильність роботи OAM.

Опція тестування Ethernet Service & Link Layer OAM (C5ETHSOAM)

Підтримка Ethernet OAM аналізатором MTS-5800 призначена для фахівців, які виконують монтаж нових і діагностику існуючих Ethernet-каналів для передачі повідомлень про помилки, включаючи контрольні повідомлення про цілісність з'єднання, настройку шлейфів Ethernet і трасування лінії.

При тестуванні транспортних мереж стільникового зв'язку аналізатор повністю підтримує стандарти IEEE 802.1ag і ITU Y.1731.

Опція перевірки синхронізації 10/100/1000M і 1GigE IEEE 158 (C5LS1588)

Опція тестування синхронізації пакетних мереж, реалізована в MTS-5800, надає можливість провайдерам аналізувати протоколи 1588v2 PTP істотно скорочуючи витрати на мережі Mobile Backhaul і LTE, зменшуючи потребу з системах TDM / GPS.

Провайдери стільникового зв'язку тепер можуть перевіряти Ethernet канали по яких передаються PTP протоколи, підключаючись до головного задающему генератору PTP і вимірюючи варіацію затримки пакетів при одночасній завантаженні каналів.

Тестування SyncE відновлює час на вхідному Ethernet інтерфейсі для передавача аналізатора.

Захоплюючи і декодуючи 1588v2 PTP і керуючі повідомлення Ethernet Synchronization Messaging Channel (ESMC) фахівці можуть перевірити і виявити проблеми в налаштуваннях і роботі мереж синхронізації.

Опція тестування 3.072G оптичний BERT (C5LSL1CPRI)

Перевірка якості оптичних каналів 3,1 Гбіт / сек, використовуючи шаблони для BER і вимір затримки.

Сучасні мережі з підтримкою технологій LTE і мережі стільникового зв'язку 3G/4G все частіше використовують протокол Common Public Radio інтерфейс (CPRI) для побудови ефективної розподіленої архітектури бездротових базових станцій.

Невеликі, дешеві антени, розміщені на базових станціях, підключені до одного радіо контролеру, що знаходиться в центральному вузлі, по оптичних каналах - це дозволяє скоротити капітальні та операційні витрати.

CPRI - телекомунікаційний протокол, використовуваний для синхронізації, управління та передачі даних між радіо контролерами і антенами. Можливість тестування даного додаток дозволяє технічним фахівцям перевіряти правильність конфігурації транспортних пристроїв і перевіряти надійність передачі протоколу CPRI по мережах DWDM.

  • Опція тестування Ethernet MAC-в-MAC (C5MACINMAC).

  • Опція тестування 10GigE L4 TCP / UDP (C510GLAYER4).

  • Опція тестування 10/100/1000M і 1GigE L4 TCP / UDP (C5LSLAYER4).

  • Опція тестування Ethernet IPv6 (C5IPV6).

  • Опція захоплення пакетів для наступного аналізу протоколів в WireShark 10/100/1000M і 1GigE захоплення пакетів (C5LSCAPTURE).

  • Опція захоплення пакетів для наступного аналізу протоколів в WireShark 10GigE захоплення пакетів (C510GCAPTURE).

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.