ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори SONET / SDH, PDH  ≈  MSAM Аналізатор Ethernet, Аналізатор SDH, Аналізатор OTN

MSAM Аналізатор Ethernet, Аналізатор SDH, Аналізатор OTN

 

На базі модуля MSAM створені компактні аналізатори транспортних мереж:

Аналізатор призначений для інсталяції та обслуговування мереж до рівня 10-Gigabit Ethernet і STM-64, а також аналізу сервісів IP.

Аналізатор MSAM дозволяє здійснювати незалежне тестування двох каналів на швидкості 10Гбіт/сек. Архітектура модуля MSAM побудована таким чином, що замовник сам вибирає модуль фізичного інтерфейсу (PIM), модуль малого форм-фактора (SFP) і модулі XFPs (для 10 Гбіт / с), що дає можливість створювати будь-які комбінації електричних і оптичних інтерфейсів під різні потреби.

Новий модуль MSAM v.2 підтримує технологію
TrueSpeed™, яка дозволяє тестувати канали зв'язку відповідно до нової рекомендації Internet Engineering Task Force (IETF) RFC 6349.

Рекомендація RFC 6349 описує методику тестування продуктивності каналів зв'язку на рівнях 2-3-4, що дозволяє оцінити дійсну продуктивність з'єднань, орендованих корпоративними користувачами для передачі даних бізнес додатків на основі протоколу TCP.


MTS-8000/6000A Multi-Services Application Module (MSAM) єдині портативні рішення для польового використання на ринку, здатні тестувати транспортні канали CPRI / OBSAI.

Тестові опції підтримки CPRI і OBSAI дозволять зберегти багато часу на діагностиці даних в транспортних каналах - вони дозволять оцінити рівень бітових помилок (BER), виміряти затримки в каналі і тим самим гарантувати роботу чутливих до часу сервісів в бездротових мережах LTE.


У транспортних аналізаторах JDSU реалізована можливість вимірювання затримки пакетів в один бік (в одну сторону затримки (OWD) при використанні зовнішніх GPS-приймачів або CDMA. Затримки переданих пакетів може не співпадати із затримкою отриманих пакетів. Різниця може бути викликана тим фактом, що пакети по мережі передаються по різних маршрутах, різними налаштуваннями активного обладнання (маршрутизатори), а саме налаштування пріоритетів для різного типу трафіку на різних пристроях і розмірів буфера.

Спільна підтримка GPS приймача і тестування протоколу 1588v2/PTP в аналізаторах дозволить швидко і успішно перевіряти підтримку протоколу PTP (IEEE 1588v2), використовуваного для синхронізації пристроїв у мережі, так як ми маємо можливість виміряти затримку пакетів, переданих між ведучим і веденими пристроями PTP, що дозволить з точністю 1 імпульс в секунду (1 PPS) перевірити синхронізацію eNodeB і роботу хендовер.

Переваги:

 • скорочення часу для настройки і підключення високошвидкісних каналів зв'язку, тестуючи два канали одночасно на швидкості 10гбіт/сек,
 • скорочення часу діагностики 10 гігабітних Ethernet-каналів, завдяки включенню в розрив і моніторінгe трафіку в обох напрямках, включаючи можливість захвату трафіку, його декодування і аналізу за допомогою експертної системи J-Mentor,
 • підтримка діагностики оптичних транспортних мереж OTN і ODU-0,
 • скорочення кількості використовуваних приладів, що використовуються для підключення, сервісів і подальшої діагностики їх продуктивності,
 • можливість тестування з'єднань FiberChannel на швидкості 8 Гіг / сек, для перевірки роботи мереж SAN в Центрах Обробки Даних (ЦОД).

Ключові можливості:

 • модульна конструкція дозволяє, в польових умовах, міняти модулі PIM,
 • багатозадачність дозволяє одночасно тестувати технології Ethernet і SDH,
 • два незалежних тести на двох портах,
 • забезпечує підтримку VLAN, Q-в-Q, VPLS, MPLS тунелювання додатків і IP,
 • наявність в платформі таких інструментів, як оптичне джерело і вимірювач потужності OTDR, CD, PMD, VFL, мікроскоп і аналізатор оптичного спектру, забезпечує пошук проблем на фізичному рівні, що значно скорочує час усунення несправності,
 • віддалене управління через Ethernet / IP.

Застосування:

 • 10 GigE LAN-і WAN PHY-на 850, 1310 і 1550 нм (два порти 10G)
 • Шари 1-4 Ethernet по рекомендації RFC 2544, VLAN, Q-в-Q, VPLS і MPLS,
 • FTP / HTTP / Telnet,
 • PDH (E1 через E4),
 • SDH в діапазоні від STM-1 до STM-64,
 • Ethernet (10/100/1000, 100 M оптичний, 1 Gigabit Optical, 10 Gigabit Ethernet LAN і WAN),
 • IP (10/100/1000, 100 M оптичний, 1 Gigabit Optical, 10 Gigabit Ethernet LAN і WAN),
 • TCP / UDP (10/100/1000, 100 M оптичний, 1 Gigabit оптичні і 10 Gigabit Ethernet LAN) з повноцінною емуляцією,
 • IP Video (10/100/1000, 100 M оптичний, 1 Gigabit оптичні і 10 Gigabit Ethernet LAN),
 • OTN (2,7 г, 10.7G, 11.05G, і 11.1G).

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.