ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори мереж наступного покоління NGN  ≈  Транспортний аналізатор мереж NGN Ethernet-over-SDH

Транспортний аналізатор мереж NGN Ethernet-over-SDH

 

Повнофункціональний аналіз мереж NGN, Ethernet over SDH

Повнофункціональний аналіз мереж NGN, Ethernet over SDH в одному модулі з використанням протоколу перетворення GFP (Generic Frame Procedure), функції віртуального зчеплення контейнерів VCAT і механізму автоматичного регулювання смуги пропускання лінії LCAS. Модуль забезпечує тестування, починаючи від SDH рівня і вниз до аналізу корисного навантаження транспортних фреймів Ethernet рівня, що дозволяє операторам оперативно знаходити несправності в своїй мережі.

Особливості:

 • всі функції аналізу EoS в одному модулі,
 • інтерфейси 155M, 622M, 2.5G
 • підтримка VCAT вищого (High Order) і нижчого (Lower Order) порядку,
 • підтримка різних Ethernet frames (DIX, 802.3, і т.д.).

Застосування:

 • Настройка і рішення задач пов'язаних з сервісами заснованих на технології NewGen SDH,
 • пошук груп віртуальної конкатенації для трафіку нижчого порядку,
 • диференційний аналіз затримок,
 • генерація та аналіз LCAS, включаючи трасировник протоколів,
 • генерація та аналіз CAS, включаючи трасировник протоколів,
 • генерація та аналіз GFP-F,
 • генерація та фільтрація VLAN і QinQ.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM, електронна версія якого в січні 2019 року буде розміщена на сайті (www.wircom.ua).

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.